En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
25/07
Guide
Longyangxia
100 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
2u41'02"
2
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
op 3"
3
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
4
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
op 2'19"
5
Ilya Davidenok
Apple Team
z.t
6
Yecid Arturo Sierra Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
7
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
z.t
8
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
9
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
10
Ilia Koshevoy
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
11
Ricardo Vilela
Manzana Postobon Team
z.t
12
Freddy Ovett
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 3'42"
13
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
op 4'00"
14
Mykhaylo Kononenko
z.t
15
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
16
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
17
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
z.t
18
Oscar Mauricio Pachon Melo
z.t
19
Carlos Torres
z.t
20
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
21
Alexey Vermeulen
Interpro Stradelli Cycling
z.t
22
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
23
Suleiman Kangangi
Bike Aid
z.t
24
Juan Villegas
Manzana Postobon Team
z.t
25
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
26
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
z.t
27
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
z.t
28
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
z.t
29
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
30
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
31
Erik Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
32
Issak Tesfom Okubamariam
Interpro Stradelli Cycling
z.t
33
Artur Fedosseyev
Apple Team
op 9'51"
34
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
op 10'14"
35
Drew Morey
Terengganu Cycling Team
op 10'18"
36
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
37
Ben Hetherington
Memil CCN Pro Cycling
op 10'28"
38
Alexandr Ovsyannikov
Vino - Astana Motors
op 10'35"
39
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 11'32"
40
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
z.t
41
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
z.t
42
Luca Pacioni
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
43
Leon Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
44
Kevin Sepulveda
z.t
45
Joseph Areruya
Delko Marseille Provence KTM
z.t
46
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
47
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
48
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
op 15'25"
49
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
op 15'30"
50
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
op 15'37"
51
Ivan Mateus
op 15'45"
52
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
53
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
54
Sebastian Schönberger
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
55
James Mitri
Burgos - BH
z.t
56
Jan Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
57
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
58
Georgios Bouglas
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
59
Salim Kipkemboi
Bike Aid
z.t
60
Onur Balkan
Torku Sekerspor
z.t
61
Sergii Movchan
Lviv Cycling Team
z.t
62
Meron Abraham
Bike Aid
z.t
63
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
64
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
z.t
65
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
z.t
66
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
z.t
67
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
68
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
z.t
69
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
70
Mauricio Ortega Ramirez
op 17'05"
71
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
op 18'45"
72
Bohdan Musiienko
Lviv Cycling Team
z.t
73
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
74
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
75
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
76
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
77
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
78
Xiaolong Sun
Mitchelton Bikeexchange
z.t
79
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
80
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
81
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
z.t
82
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
83
Pedro Gutierrez
z.t
84
Pavel Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
85
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
z.t
86
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
87
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
88
Michael Potter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
89
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
90
Jonas Hjorth
Interpro Stradelli Cycling
z.t
91
Volodymyr Fredyuk
op 18'52"
92
Florian Hudry
Interpro Stradelli Cycling
op 18'57"
93
Tomás Schuhler
Ac Sparta Praha
z.t
94
Roman Deshko
z.t
95
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
op 21'42"
96
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
97
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
z.t
98
Pierre Moncorge
Memil CCN Pro Cycling
z.t
99
Conn McDunphy
Holdsworth Pro Racing
z.t
100
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
101
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
op 23'35"
102
Samuel Volkers
Memil CCN Pro Cycling
op 24'13"
103
Harry Sweeny
op 25'14"
104
Jacob Hennessy
Mitchelton Bikeexchange
z.t
105
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
106
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
z.t
107
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
108
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
z.t
109
Toby Orchard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 28'08"
110
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
111
Jan Ryba
Ac Sparta Praha
op 28'12"
112
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
113
Andriy Kulyk
z.t
114
Petr Fiala
Ac Sparta Praha
z.t
115
Ashley Mackay
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
116
Michal Schuran
Ac Sparta Praha
z.t
117
Matteo Cigala
z.t
118
Tom Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
119
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
120
Tomas Kalojiros
Ac Sparta Praha
z.t
121
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
122
Aaron Kearney
z.t
123
Zisen Li
z.t
124
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
125
Jonathon Noble
Brisbane Continental Cycling Team
z.t
126
Robert Orr
Memil CCN Pro Cycling
z.t
127
Tim Ariesen
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
128
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
129
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
130
Feng Qiao
z.t
131
Shan Li
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
132
Jacob Tipper
Memil CCN Pro Cycling
z.t
133
Timo Schäfer
Bike Aid
z.t
134
Kyohei Mizuno
Interpro Stradelli Cycling
op 28'26"
135
Pavlo Duma
op 28'35"
136
Peng Gao (°1993)
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
op 28'43"
137
Yukinori Hishinuma
Interpro Stradelli Cycling
op 28'44"
138
Bo Li
China Continental Team Of Gansu Bank
op 28'46"
139
Matthew Downie
op 29'06"
140
Wenhui Bi
Mitchelton Bikeexchange
op 29'08"
141
Fernando Rosario Arroyo
op 29'19"
142
Seid Lizde
Holdsworth Pro Racing
op 31'03"
143
Kenneth Mercken
Lviv Cycling Team
op 38'04"
Andrii Rozhoniuk
DNF
Nicolas Sessler
Burgos - BH
OTL
Mingliang Song
China Continental Team Of Gansu Bank
OTL
Yupeng Sun
China Continental Team Of Gansu Bank
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst