En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
24/07
Duoba
Guide
133 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
3u15'33"
2
Luca Pacioni
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
3
Meron Abraham
Bike Aid
z.t
4
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
5
Oscar Mauricio Pachon Melo
z.t
6
Mykhaylo Kononenko
z.t
7
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
8
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
9
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
10
Juan Villegas
Manzana Postobon Team
z.t
11
Artur Fedosseyev
Apple Team
z.t
12
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
13
Issak Tesfom Okubamariam
Interpro Stradelli Cycling
z.t
14
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
15
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
16
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
17
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
z.t
18
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
19
Ivan Mateus
z.t
20
Kevin Sepulveda
z.t
21
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
z.t
22
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
23
Ben Hetherington
Memil CCN Pro Cycling
z.t
24
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
25
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
26
Suleiman Kangangi
Bike Aid
z.t
27
Freddy Ovett
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
28
Leon Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
29
Carlos Torres
z.t
30
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
31
Ilya Davidenok
Apple Team
z.t
32
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
z.t
33
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
z.t
34
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
z.t
35
Alexey Vermeulen
Interpro Stradelli Cycling
z.t
36
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
z.t
37
Sebastian Schönberger
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
38
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
z.t
39
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
z.t
40
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
41
Erik Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
42
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
43
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
z.t
44
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
45
Yecid Arturo Sierra Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
46
Sergii Movchan
Lviv Cycling Team
z.t
47
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
48
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
49
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
50
Ricardo Vilela
Manzana Postobon Team
z.t
51
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
z.t
52
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
53
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
54
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
z.t
55
Florian Hudry
Interpro Stradelli Cycling
z.t
56
Drew Morey
Terengganu Cycling Team
z.t
57
Alexandr Ovsyannikov
Vino - Astana Motors
z.t
58
Ilia Koshevoy
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
59
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
z.t
60
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
61
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
62
Mauricio Ortega Ramirez
z.t
63
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
op 17"
64
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
op 20"
65
Michael Potter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 34"
66
Gorazd Per
Adria Mobil
op 0"
67
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
op 5'26"
68
Pavel Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
69
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
70
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
71
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
z.t
72
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
73
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
74
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
75
Salim Kipkemboi
Bike Aid
z.t
76
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
77
Joseph Areruya
Delko Marseille Provence KTM
op 9'12"
78
James Mitri
Burgos - BH
z.t
79
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
z.t
80
Nicolas Sessler
Burgos - BH
z.t
81
Samuel Volkers
Memil CCN Pro Cycling
z.t
82
Tomás Schuhler
Ac Sparta Praha
z.t
83
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
84
Volodymyr Fredyuk
z.t
85
Jonas Hjorth
Interpro Stradelli Cycling
z.t
86
Jan Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
87
Fernando Rosario Arroyo
z.t
88
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
89
Roman Deshko
z.t
90
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
91
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
92
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
z.t
93
Pedro Gutierrez
z.t
94
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
z.t
95
Dusan Rajovic
Adria Mobil
op 16'24"
96
Conn McDunphy
Holdsworth Pro Racing
z.t
97
Timo Schäfer
Bike Aid
z.t
98
Seid Lizde
Holdsworth Pro Racing
z.t
99
Kenneth Mercken
Lviv Cycling Team
op 16'57"
100
Mingliang Song
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
101
Pavlo Duma
z.t
102
Wenhui Bi
Mitchelton Bikeexchange
op 17'03"
103
Bohdan Musiienko
Lviv Cycling Team
z.t
104
Peng Gao (°1993)
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
105
Toby Orchard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
106
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
107
Onur Balkan
Torku Sekerspor
z.t
108
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
109
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
z.t
110
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
111
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
z.t
112
Matteo Cigala
z.t
113
Tom Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
114
Petr Fiala
Ac Sparta Praha
z.t
115
Georgios Bouglas
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
116
Jacob Hennessy
Mitchelton Bikeexchange
z.t
117
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
118
Pierre Moncorge
Memil CCN Pro Cycling
z.t
119
Tomas Kalojiros
Ac Sparta Praha
z.t
120
Jan Ryba
Ac Sparta Praha
z.t
121
Harry Sweeny
z.t
122
Bo Li
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
123
Yukinori Hishinuma
Interpro Stradelli Cycling
z.t
124
Aaron Kearney
z.t
125
Kyohei Mizuno
Interpro Stradelli Cycling
z.t
126
Robert Orr
Memil CCN Pro Cycling
z.t
127
Tim Ariesen
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
128
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
129
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
130
Xiaolong Sun
Mitchelton Bikeexchange
z.t
131
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
132
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
133
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
134
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
z.t
135
Jacob Tipper
Memil CCN Pro Cycling
z.t
136
Michal Schuran
Ac Sparta Praha
z.t
137
Matthew Downie
z.t
138
Jonathon Noble
Brisbane Continental Cycling Team
z.t
139
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
140
Feng Qiao
z.t
141
Andriy Kulyk
z.t
142
Zisen Li
z.t
143
Ashley Mackay
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
144
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
z.t
145
Shan Li
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
146
Yupeng Sun
China Continental Team Of Gansu Bank
op 30'20"
147
Andrii Rozhoniuk
op 32'22"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst