En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
23/07
Xining
Xining
115 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
2u32'51"
2
Jacob Hennessy
Mitchelton Bikeexchange
z.t
3
Luca Pacioni
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
4
Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
z.t
5
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
6
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
7
Seid Lizde
Holdsworth Pro Racing
z.t
8
Jan Ryba
Ac Sparta Praha
z.t
9
Jan Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
10
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
11
Georgios Bouglas
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
12
Andriy Kulyk
z.t
13
Meron Abraham
Bike Aid
z.t
14
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
15
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
16
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
17
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
18
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
z.t
19
Xiaolong Sun
Mitchelton Bikeexchange
z.t
20
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
z.t
21
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
z.t
22
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
23
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
24
Issak Tesfom Okubamariam
Interpro Stradelli Cycling
z.t
25
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
z.t
26
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
27
Mykhaylo Kononenko
z.t
28
Kenneth Mercken
Lviv Cycling Team
z.t
29
Tim Ariesen
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
30
Juan Villegas
Manzana Postobon Team
z.t
31
Conn McDunphy
Holdsworth Pro Racing
z.t
32
Pavel Stöhr
Ac Sparta Praha
z.t
33
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
34
Salim Kipkemboi
Bike Aid
z.t
35
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
36
Roman Deshko
z.t
37
Mingliang Song
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
38
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
39
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
40
Petr Fiala
Ac Sparta Praha
z.t
41
Aaron Kearney
z.t
42
Tomas Kalojiros
Ac Sparta Praha
z.t
43
Jacob Tipper
Memil CCN Pro Cycling
z.t
44
Zisen Li
z.t
45
Ricardo Vilela
Manzana Postobon Team
z.t
46
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
z.t
47
Tom Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
48
Fernando Rosario Arroyo
z.t
49
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
z.t
50
Freddy Ovett
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
51
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
z.t
52
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
53
Carlos Torres
z.t
54
Yecid Arturo Sierra Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
55
Harry Sweeny
z.t
56
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
57
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
58
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
59
Leon Mazzone
Holdsworth Pro Racing
z.t
60
Bohdan Musiienko
Lviv Cycling Team
z.t
61
Suleiman Kangangi
Bike Aid
z.t
62
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
z.t
63
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
z.t
64
Pedro Gutierrez
z.t
65
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
z.t
66
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
67
Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
z.t
68
Erik Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
69
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
70
Tomás Schuhler
Ac Sparta Praha
z.t
71
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
z.t
72
Artur Fedosseyev
Apple Team
z.t
73
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
74
Onur Balkan
Torku Sekerspor
z.t
75
Ilya Davidenok
Apple Team
z.t
76
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
77
Ivan Mateus
z.t
78
Bo Li
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
79
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
80
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
z.t
81
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
82
Ilia Koshevoy
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
83
Pavlo Duma
z.t
84
Matteo Cigala
z.t
85
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
86
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
87
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
88
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
89
Kevin Sepulveda
z.t
90
Alexey Vermeulen
Interpro Stradelli Cycling
z.t
91
Hannes Bergström Frisk
Memil CCN Pro Cycling
z.t
92
Kyohei Mizuno
Interpro Stradelli Cycling
z.t
93
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
94
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
95
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
96
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
z.t
97
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
98
Oleksandr Polivoda
Synergy Baku Cycling Project
z.t
99
Alexandr Ovsyannikov
Vino - Astana Motors
z.t
100
Sebastian Schönberger
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
101
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
z.t
102
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
103
Mauricio Ortega Ramirez
z.t
104
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
105
Michal Schuran
Ac Sparta Praha
z.t
106
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
z.t
107
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
108
Nicolas Sessler
Burgos - BH
z.t
109
Jonas Hjorth
Interpro Stradelli Cycling
z.t
110
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
111
Sergii Movchan
Lviv Cycling Team
z.t
112
Drew Morey
Terengganu Cycling Team
z.t
113
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
114
James Mitri
Burgos - BH
z.t
115
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
z.t
116
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
z.t
117
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
118
Feng Qiao
z.t
119
Ben Hetherington
Memil CCN Pro Cycling
z.t
120
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
z.t
121
Yukinori Hishinuma
Interpro Stradelli Cycling
z.t
122
Pierre Moncorge
Memil CCN Pro Cycling
z.t
123
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
124
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
125
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
126
Yupeng Sun
China Continental Team Of Gansu Bank
z.t
127
Robert Orr
Memil CCN Pro Cycling
z.t
128
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
z.t
129
Wenhui Bi
Mitchelton Bikeexchange
op 18"
130
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
131
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
132
Volodymyr Fredyuk
z.t
133
Timo Schäfer
Bike Aid
z.t
134
Andrii Rozhoniuk
z.t
135
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
136
Samuel Volkers
Memil CCN Pro Cycling
op 33"
137
Shan Li
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
op 50"
138
Joseph Areruya
Delko Marseille Provence KTM
op 58"
139
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
z.t
140
Michael Potter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 1'08"
141
Oscar Mauricio Pachon Melo
op 1'16"
142
Florian Hudry
Interpro Stradelli Cycling
op 1'58"
143
Matthew Downie
z.t
144
Toby Orchard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
145
Jonathon Noble
Brisbane Continental Cycling Team
z.t
146
Ashley Mackay
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
147
Peng Gao (°1993)
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
op 2'23"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst