En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Castilla y Leon
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
17/04
Salamanca
Alto de la Plataforma
151 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
4u15'51"
2
Jóni Silva Brandao
Efapel
op 1"
3
David Arroyo Duran
Caja Rural - Seguros RGA
op 3"
4
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Caja Rural - Seguros RGA
op 8"
5
Jaime Roson Garcia
Caja Rural - Seguros RGA
op 16"
6
Frederico Figueiredo
Radio Popular - Boavista
op 20"
7
Henrique Casimiro
Efapel
op 22"
8
Rinaldo Nocentini
Sporting/Tavira
op 28"
9
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Boyaca Raza de Campeones
op 30"
10
Rafael Ferreira Reis
W52/FC Porto
op 32"
11
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
12
Mario Gonzalez Salas
Sporting/Tavira
z.t
13
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
op 40"
14
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
15
Igor Merino Cortazar
Burgos BH
op 1'15"
16
Linus Gerdemann
Stölting Service Group
op 1'40"
17
Hernán Parra
Manzana Postobon Team
op 1'41"
18
John Bohn Ebsen
One Pro Cycling
op 1'56"
19
Victor Etxebarria Carrasco
Radio Popular - Boavista
op 2'11"
20
Alex Aranburu Deba
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'18"
21
Ricardo Vilela
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
22
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
op 2'21"
23
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
z.t
24
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
25
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
26
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH
op 2'28"
27
André Lima César Fonte
Radio Popular - Boavista
op 2'34"
28
Diego Antonio Ochoa Camargo
Boyaca Raza de Campeones
op 2'37"
29
Alvaro Trueba Diego
Efapel
op 2'38"
30
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
op 2'44"
31
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 2'46"
32
Robinson Armando Ortega Avila
Boyaca Raza de Campeones
z.t
33
Hugo Sabido
Sporting/Tavira
op 2'57"
34
Sergei Shilov
Lokosphinx
op 3'04"
35
Vadim Zhuravlev
Lokosphinx
z.t
36
Wilson Enrique Rodriguez Amezquita
Boyaca Raza de Campeones
op 3'13"
37
Rui Pedro Carvalho Vinhas
W52/FC Porto
op 3'35"
38
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular - Boavista
z.t
39
Aitor Gonzalez
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'02"
40
Luis Mas Bonet
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
41
Nuno Alexandre Ferreira de Almeida
Efapel
op 4'10"
42
Miguel Eduardo Florez Lopez
Boyaca Raza de Campeones
op 4'12"
43
Carlos Barbero Cuesta
Caja Rural - Seguros RGA
op 4'15"
44
Lachlan Norris
Drapac Professional Cycling
z.t
45
David De La Fuente Rasilla
Sporting/Tavira
z.t
46
Nestor Javier Garcia Cruz
Boyaca Raza de Campeones
op 4'28"
47
Yeison Andres Chaparro Rueda
Boyaca Raza de Campeones
op 6'03"
48
Jonas Tenbrock
Stölting Service Group
op 6'06"
49
Daniel Mestre
Efapel
op 6'48"
50
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
op 6'52"
51
Artem Samolenkov
Lokosphinx
op 7'00"
52
Gavin Mannion
Drapac Professional Cycling
op 7'24"
53
Diego Milan Jimenez
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
op 8'22"
54
Jesús Ezquerra Muela
Sporting/Tavira
op 8'32"
55
Juan Ignacio Pérez Martin
W52/FC Porto
z.t
56
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 9'05"
57
Fernando Grijalba
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
op 9'57"
58
Ricardo Ferreira
Radio Popular - Boavista
op 10'17"
59
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 10'49"
60
Raul Alarcon Garcia
W52/FC Porto
op 11'25"
61
David Da Silva Livramento
Sporting/Tavira
z.t
62
Sven Reutter
Stölting Service Group
z.t
63
Pablo Guerrero Bonilla
Radio Popular - Boavista
z.t
64
Filipe Afonso Válter Pereira
Sporting/Tavira
z.t
65
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
op 11'28"
66
Rafael Silva
Efapel
op 11'34"
67
Arnau Soe Vall
Burgos BH
op 11'57"
68
Adam Phelan
Drapac Professional Cycling
op 12'40"
69
Vasilii Neustroev
Lokosphinx
op 14'07"
70
Thomas Baylis
One Pro Cycling
op 14'40"
71
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
op 15'11"
72
Daniel Freitas
W52/FC Porto
z.t
73
Rui Miguel Sousa Barbosa
Radio Popular - Boavista
op 15'26"
74
Rafael Marquez Raigon
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
z.t
75
Marco Tulio Suesca Uribe
Manzana Postobon Team
z.t
76
Pablo Torres Muino
Burgos BH
z.t
77
Adrián Gonzalez Velasco
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
78
Brad Evans
Drapac Professional Cycling
op 15'28"
79
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
z.t
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
DNF
Juan José Cueto Montero
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
DNF
Karol Domagalski
One Pro Cycling
DNF
Alex Dowsett
Movistar Team
DNF
Imanol Estévez Salas
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Peio Goikoetxea Goiogana
Manzana Postobon Team
DNF
José Gonçalves
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Joshua Hunt
One Pro Cycling
DNF
Brenton Jones
Drapac Professional Cycling
DNF
Thomas Koep
Stölting Service Group
DNF
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
DNF
Rasmus Christian Quaade
Stölting Service Group
DNF
Ibai Salas
Burgos BH
DNF
Ignacio Sarabia Diaz
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
DNF
Joaquin Sobrino Martinez
Inteja-MMR Dominican Cycling Team
DNF
Samuel Spokes
Drapac Professional Cycling
DNF
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst