En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Colombia Oro y Paz
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
09/02
Buga
Alto Boquerón El Tambo
149.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Julian Alaphilippe
Quick Step Floors
3u17'36"
2
Sergio Luis Henao Montoya
Team Sky
z.t
3
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
z.t
4
Rigoberto Urán
Team EF Education First - Drapac
op 3"
5
Jhonnatan Manuel Narvaez
Quick Step Floors
z.t
6
Egan Arley Bernal Gomez
Team Sky
z.t
7
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
8
Dany Alberto Osorio Calle
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 8"
9
Diego Antonio Ochoa Camargo
EPM
z.t
10
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 11"
11
Daniel Felipe Martinez
Team EF Education First - Drapac
z.t
12
Alex Alberto Cano Ardila
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
13
Taylor Eisenhart
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
14
Freddy Montana
EPM
z.t
15
Richard Carapaz
Movistar Team
z.t
16
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Gw Shimano
z.t
17
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Medellin
z.t
18
Jarlinson Pantano Gomez
Trek - Segafredo
op 15"
19
Hugh Carthy
Team EF Education First - Drapac
z.t
20
Juan Pablo Suarez Suarez
EPM
z.t
21
Rafael Montiel
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 26"
22
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
z.t
23
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
24
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
z.t
25
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
z.t
26
Giulio Ciccone
Bardiani CSF
z.t
27
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
28
Julio Alexis Camacho Bernal
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 31"
29
Fabio Andres Duarte Arevalo
Manzana Postobon Team
z.t
30
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
op 33"
31
Jose Rodolfo Serpa Perez
Gw Shimano
z.t
32
Javier Ignacio Montoya Mesa
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 37"
33
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Team Illuminate
op 43"
34
Miguel Angel Rubiano Chavez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 48"
35
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
op 53"
36
Baron Castillo Felix Alejandro
Team Illuminate
z.t
37
Miguel Eduardo Florez Lopez
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
38
Omar Alberto Mendoza Cardona
Medellin
op 56"
39
Jetse Bol
Manzana Postobon Team
z.t
40
Edison Munoz Lopez
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
41
Gavin Mannion
United Healthcare Cycling Team
z.t
42
Luis Felipe Laverde Jimenez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 1'03"
43
Angel Alexander Gil Sanchez
EPM
z.t
44
Rodrigo Contreras Pinzon
EPM
z.t
45
Igor Merino Cortazar
Burgos - BH
z.t
46
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
op 1'10"
47
German Nicolas Tivani Perez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 1'12"
48
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'17"
49
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Israel Cycling Academy
op 1'20"
50
Brayan Stiven Sanchez Vergara
Holowesko-Citadel Racing Team
op 1'23"
51
Walter Fernando Pedraza Morales
Gw Shimano
op 1'28"
52
Floryan Arnoult
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 1'31"
53
Simon Pellaud
Team Illuminate
op 1'32"
54
Nathan Brown
Team EF Education First - Drapac
z.t
55
Connor Brown
Team Illuminate
op 1'34"
56
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
op 1'39"
57
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
58
Nicolas Sessler
Burgos - BH
op 1'55"
59
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'02"
60
Eduardo Estrada
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 2'04"
61
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
z.t
62
Alejandro Serna
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
63
Johnatan Cañaveral Vargas
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
64
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
Medellin
z.t
65
Cristian Talero
Gw Shimano
op 2'16"
66
John Darwin Atapuma Hurtado
UAE Team Emirates
z.t
67
Dalivier Ospina Navarro
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 2'17"
68
Serghei Tvetcov
United Healthcare Cycling Team
z.t
69
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
z.t
70
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 2'20"
71
Ruben Companioni
Holowesko-Citadel Racing Team
op 2'22"
72
Michele Scartezzini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
op 2'39"
73
Alonso Gamero
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 2'40"
74
Jairo Cano
EPM
z.t
75
David Lopez Garcia
Team Sky
op 3'11"
76
Jose Tito Hernandez Jaramillo
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
77
Alessandro Fedeli
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
78
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
79
Alessandro Covi
z.t
80
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
op 3'37"
81
John Murphy
Holowesko-Citadel Racing Team
op 3'59"
82
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
83
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
op 4'04"
84
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 4'08"
85
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 4'43"
86
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'44"
87
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
88
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
op 5'17"
89
Ruben Dario Acosta Ospina
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 5'19"
90
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
z.t
91
Lucas Sebastian Haedo
United Healthcare Cycling Team
z.t
92
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
z.t
93
William David Munoz Perez
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
94
Carloalberto Giordani
op 5'43"
95
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
op 5'49"
96
Victor Langellotti
Burgos - BH
op 5'57"
97
Brayan Stiven Ramirez Chacon
op 6'14"
98
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
z.t
99
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
100
Alexey Kurbatov
z.t
101
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
op 6'18"
102
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
op 6'23"
103
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
104
Nicolas Jonathan Castroviejo
Team Sky
z.t
105
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
106
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
107
Juan Pablo Rendon Jaimes
Gw Shimano
z.t
108
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 6'28"
109
Mauro Abel Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 6'34"
110
Ariel Maximiliano Richeze
Quick Step Floors
z.t
111
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
z.t
112
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
113
Francesco Lamon
z.t
114
Bryan Gomez
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
115
Vladislav Kulikov
z.t
116
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
117
Davide Viganò
z.t
118
Miguel Bryon
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
119
Paolo Simion
Bardiani CSF
op 6'50"
120
Fernando Gaviria Rendon
Quick Step Floors
op 7'28"
121
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
122
Iljo Keisse
Quick Step Floors
z.t
123
Carlos Julian Quintero Norena
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
124
Jaramillo Diez Daniel Alexander
United Healthcare Cycling Team
z.t
125
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
126
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
z.t
127
Alex Howes
Team EF Education First - Drapac
z.t
128
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
op 8'23"
129
Cameron Piper
Team Illuminate
z.t
130
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
op 8'28"
131
Davide Plebani
op 8'31"
132
Martin Laas
Team Illuminate
op 8'52"
133
Anton Vorobyev
op 9'38"
134
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
op 10'30"
135
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
op 13'08"
136
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
op 13'14"
137
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 13'47"
138
Evgeny Kovalev
op 14'56"
139
Juan Martin Mesa Perez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 17'13"
140
Juan Esteban Arango Carvajal
z.t
141
Christian Leonardo Tamayo Saavedra
Gw Shimano
op 18'32"
142
Kirill Bochkov
op 18'38"
143
Andrea Guardini
Bardiani CSF
op 18'43"
144
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
op 18'44"
145
Nicolas Javier Naranjo Sanchez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 19'18"
146
Leandro Javier Velardez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 20'28"
147
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
op 20'50"
148
Andrey Sazanov
op 29'54"
149
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
op 0"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst