En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Milano-Sanremo
Uitslag
1
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom - ARD
7u23'13"
2
Mario Cipollini
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
3
Romans Vainsteins
Domo - Farm Frites
z.t
4
Biagio Conte
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
5
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
z.t
6
Gabriele Colombo
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
7
Gabriele Balducci
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
8
Markus Zberg
Rabobank
z.t
9
George Hincapie
US Postal Service
z.t
10
Rolf Sörensen
CSC - World Online
z.t
11
Michele Bartoli
Mapei - Quick Step
z.t
12
Guido Trenti
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
13
Peter Van Petegem
Mercury - Viatel
z.t
14
Gian Matteo Fagnini
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
15
Andrej Hauptman
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
16
Mirko Celestino
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
17
Dario Pieri
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
18
Mario Aerts
Lotto - Adecco
z.t
19
Jo Planckaert
Cofidis
z.t
20
Christian Vandevelde
US Postal Service
op 39"
21
Erik Dekker
Rabobank
op 50"
22
Fabio Malberti
Liquigas - Pata
z.t
23
Francesco Casagrande
Fassa Bortolo
z.t
24
Marco Velo
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
25
Maximilian Sciandri
Lampre - Daikin
z.t
26
Bo Hamburger
CSC - World Online
z.t
27
Andrei Kivilev
Cofidis
z.t
28
Giuliano Figueras
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
29
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
z.t
30
Bobby Julich
Crédit Agricole
op 1'01"
31
Alexandre Vinokourov
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
32
Christian Gasperoni
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
33
Fabiano Fontanelli
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
34
Philippe Gaumont
Cofidis
z.t
35
Nico Mattan
Cofidis
z.t
36
Roberto Petito
Fassa Bortolo
z.t
37
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
z.t
38
Mikel Pradera Rodriguez
O.N.C.E. - Eroski
z.t
39
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
40
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
41
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
op 1'08"
42
Andreas Klier
Team Deutsche Telekom - ARD
op 1'15"
43
Fabrizio Guidi
Mercury - Viatel
z.t
44
Fabio Sacchi
Saeco Macchine per Caffe'
op 1'37"
45
Jan Svorada
Lampre - Daikin
op 1'43"
46
Marco Zanotti
Liquigas - Pata
z.t
47
Matthew White
US Postal Service
z.t
48
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
49
Paolo Bossoni
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
50
Mauro Radaelli
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
51
Denis Zanette
Liquigas - Pata
z.t
52
Juan Carlos Dominguez
Linda McCartney - Jaguar
z.t
53
Uros Murn
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
54
Beat Zberg
Rabobank
z.t
55
Stuart O'Grady
Crédit Agricole
z.t
56
Mariano Piccoli
Lampre - Daikin
z.t
57
Cédric Vasseur
US Postal Service
z.t
58
Gianluca Bortolami
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
59
Christophe Brandt
Lotto - Adecco
z.t
60
Mikel Artetxe Gezuraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
61
Michael Blaudzun
CSC - World Online
z.t
62
Benoît Joachim
US Postal Service
z.t
63
Nathan O'Neill
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
64
Mauro Gianetti
Team Coast
z.t
65
Yauheni Seniuskhin
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
66
Dmitriy Fofonov
Cofidis
z.t
67
Filippo Simeoni
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
68
José Luis Arrieta Lujambio
iBanesto.com
z.t
69
Frank Høj
Team Coast
z.t
70
Steffen Wesemann
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
71
Igor Flores Galarza
Euskaltel - Euskadi
z.t
72
Daniele Contrini
Liquigas - Pata
z.t
73
Rolf Huser
Team Coast
z.t
74
Massimiliano Lelli
Cofidis
z.t
75
Jens Voigt
Crédit Agricole
z.t
76
Aitor Gonzalez Jimenez
Kelme - Costa Blanca
z.t
77
Francisco Cabello Luque
Kelme - Costa Blanca
z.t
78
Christopher Jenner
Crédit Agricole
z.t
79
Massimo Giunti
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
80
Johan Museeuw
Domo - Farm Frites
z.t
81
Jan Schaffrath
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
82
Iñigo Chaurreau Bernardez
Euskaltel - Euskadi
z.t
83
José Ivan Gutierrez Palacios
O.N.C.E. - Eroski
z.t
84
Paolo Lanfranchi
Mapei - Quick Step
z.t
85
Iban Mayo Diez
Euskaltel - Euskadi
z.t
86
Alberto Elli
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
87
Abraham Olano Manzano
O.N.C.E. - Eroski
z.t
88
Andrea Tafi
Mapei - Quick Step
z.t
89
Marco Pantani
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
90
Antonio Varriale
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
91
Paolo Fornaciari
Mapei - Quick Step
z.t
92
Chris Peers
Cofidis
z.t
93
Marc Lotz
Rabobank
z.t
94
José Bento Carvalho De Azevedo
O.N.C.E. - Eroski
z.t
95
Guennadi Mikhailov
Lotto - Adecco
z.t
96
Alex Zülle
Team Coast
z.t
97
Niki Aebersold
Team Coast
z.t
98
Viatcheslav Ekimov
US Postal Service
z.t
99
Txema Del Olmo Zendegi
Euskaltel - Euskadi
z.t
100
Sergio Barbero
Lampre - Daikin
z.t
101
Unai Etxebarria Arana
Euskaltel - Euskadi
z.t
102
Thierry Marichal
Lotto - Adecco
z.t
103
Marzio Bruseghin
iBanesto.com
z.t
104
Paolo Savoldelli
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
105
Enrico Cassani
Domo - Farm Frites
z.t
106
Mario Scirea
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
107
Pavel Padrnos
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
108
Luca Scinto
Mapei - Quick Step
z.t
109
Matteo Tosatto
Fassa Bortolo
z.t
110
Fred Rodriguez
Domo - Farm Frites
z.t
111
Volodymir Gustov
Fassa Bortolo
z.t
112
Fabio Baldato
Fassa Bortolo
z.t
113
Sergey Yakovlev
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
114
Tristan Hoffman
CSC - World Online
z.t
115
Timothy Jones
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
116
Bingen Fernandez Bustinza
Euskaltel - Euskadi
z.t
117
Michele Coppolillo
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
118
Vladimir Duma
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
119
Danilo Di Luca
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
120
Dmitri Konyshev
Fassa Bortolo
op 2'18"
121
Stefano Zanini
Mapei - Quick Step
op 3'38"
122
Ellis Rastelli
Liquigas - Pata
op 4'50"
123
Mikel Zarrabeitia Uranga
O.N.C.E. - Eroski
z.t
124
Nicolay Bo Larsen
CSC - World Online
op 5'00"
125
Cristian Moreni
Mercatone Uno - Stream TV
op 5'17"
126
Alberto Ongarato
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
127
Devis Miorin
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
128
Igor Astarloa Ascasibar
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
129
Gian Mario Ortenzi
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
130
Sergiy Matveyev
Ceramiche Panaria - Fiordo
op 5'40"
131
Tom Leaper
Ceramiche Panaria - Fiordo
z.t
132
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom - ARD
op 6'34"
133
Maarten den Bakker
Rabobank
op 7'12"
134
Jan Boven
Rabobank
z.t
135
Nicola Loda
Fassa Bortolo
z.t
136
Steven de Jongh
Rabobank
z.t
137
Fabrice Gougot
Crédit Agricole
z.t
138
Wilfried Peeters
Domo - Farm Frites
z.t
139
Marco Milesi
Domo - Farm Frites
z.t
140
Davide Bramati
Mapei - Quick Step
z.t
141
Paul Van Hyfte
Lotto - Adecco
z.t
142
Piotr Wadecki
Domo - Farm Frites
z.t
143
Koen Beeckman
CSC - World Online
z.t
144
Roland Meier
Team Coast
z.t
145
Jaime Javier Hernandez Bertran
Festina
z.t
146
Juan Manuel Cuenca Martinez
Kelme - Costa Blanca
z.t
147
David Etxebarria Alkorta
Euskaltel - Euskadi
z.t
148
Fabien De Waele
Lotto - Adecco
z.t
149
Ermanno Brignoli
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
150
Jörg Jaksche
O.N.C.E. - Eroski
z.t
151
Steffen Kjaergaard
US Postal Service
z.t
152
Pavel Tonkov
Mercury - Viatel
z.t
153
Dominico Gualdi
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
op 8'53"
154
Geert Van Bondt
Mercury - Viatel
z.t
155
Mauro Gerosa
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
156
Zoran Klemencic
Tacconi Sport - Vini Caldirola
op 9'42"
157
Javier Pascual Llorente
Kelme - Costa Blanca
z.t
158
Hendrik Van Dyck
Lotto - Adecco
z.t
159
Gianpaolo Mondini
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
160
Floyd Landis
Mercury - Viatel
z.t
161
Alberto Benito Guerrero
iBanesto.com
z.t
162
Federico Giabbecucci
Cantina Tollo - Acqua e Sapone
z.t
163
Iban Sastre Estevez
Festina
z.t
164
Rodolfo Massi
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
165
Mirko Marini
Liquigas - Pata
z.t
166
Arvis Piziks
CSC - World Online
z.t
167
Cristian Salvato
Liquigas - Pata
z.t
168
Ludo Dierckxsens
Lampre - Daikin
op 12'31"
169
Antonio Tauler Llull
Kelme - Costa Blanca
z.t
170
Servais Knaven
Domo - Farm Frites
z.t
171
Lars Michaelsen
Team Coast
z.t
172
Jon Odriozola Mugarza
iBanesto.com
z.t
173
Rafael Casero Moreno
Festina
z.t
174
Henk Vogels
Mercury - Viatel
z.t
175
David Clinger
Festina
z.t
176
Raphael Schweda
Team Coast
op 14'24"
177
Raivis Belohvosciks
Lampre - Daikin
op 15'39"
178
Martin Rittsel
CSC - World Online
z.t
179
David Latasa Lasa
iBanesto.com
z.t
180
Francisco Leon Mane
Kelme - Costa Blanca
z.t
181
Milan Kadlec (1)
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
z.t
Stephane Barthe
US Postal Service
DNF
Rafael Diaz Justo
O.N.C.E. - Eroski
DNF
Carlos Garcia Quesada
Kelme - Costa Blanca
DNF
José Enrique Gutierrez Cataluña
Kelme - Costa Blanca
DNF
Francisco Mancebo Perez
iBanesto.com
DNF
Nicola Minali
Tacconi Sport - Vini Caldirola
DNF
Aitor Osa Eizaguirre
iBanesto.com
DNF
Luis Pérez Rodriguez
Festina
DNF
David Plaza Romero
Festina
DNF
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
DNF
José Luis Rebollo Aguado
Festina
DNF
Carlos Sastre Candil
O.N.C.E. - Eroski
DNF
Andrei Teteriouk
Mercury - Viatel
DNF
Sven Teutenberg
Festina
DNF
Jens Voigt
Crédit Agricole
DNF
Marc Wauters
Rabobank
DNF
Moreno Di Biase
Mobilvetta Design - Formaggi Trentini
DNF
Leon van Bon
Mercury - Viatel
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst