En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro di Lombardia
Uitslag
1
Damiano Cunego
Lampre - Fondital
5u52'48"
2
Riccardo Riccò
Saunier Duval
z.t
3
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
op 10"
4
Andy Schleck
Team CSC
z.t
5
Davide Rebellin
Gerolsteiner
z.t
6
Cadel Evans
Predictor - Lotto
z.t
7
Luca Mazzanti
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
8
Thomas Dekker
Rabobank
z.t
9
Giovanni Visconti
Quick Step - Innergetic
op 16"
10
Christopher Horner
Predictor - Lotto
z.t
11
Alexander Kolobnev
Team CSC
z.t
12
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
op 19"
13
Fränk Schleck
Team CSC
op 25"
14
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
op 46"
15
Robert Gesink
Rabobank
z.t
16
Niklas Axelsson
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
z.t
17
Sylwester Szmyd
Lampre - Fondital
op 1'12"
18
Daniele Nardello
Team LPR
op 1'34"
19
Filippo Pozzato
Liquigas
op 1'36"
20
Oliver Zaugg
Gerolsteiner
z.t
21
Dario Cataldo
Liquigas
z.t
22
John Gadret
Ag2r Prevoyance
z.t
23
Hubert Schwab
Quick Step - Innergetic
z.t
24
Gilberto Simoni
Saunier Duval
z.t
25
Karsten Kroon
Team CSC
z.t
26
Maxime Monfort
Cofidis
op 1'48"
27
Giairo Ermeti
Tenax
op 1'51"
28
Vladimir Gusev
Discovery Channel
op 2'41"
29
Pedro Arreitunandia Quintero
Barloworld
z.t
30
Domenico Pozzovivo
Ceramica Panaria - Navigare
op 2'50"
31
Manuele Mori
Saunier Duval
op 3'39"
32
Marco Marzano
Lampre - Fondital
op 4'12"
33
Jose Alberto Benitez Roman
Saunier Duval
op 4'38"
34
Vincenzo Nibali
Liquigas
op 4'51"
35
Leonardo Moser
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
op 5'17"
36
Alessandro Bertolini
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
z.t
37
Manuel Beltran Martinez
Liquigas
z.t
38
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
39
Josep Jufre Pou
Predictor - Lotto
op 7'38"
40
Philip Deignan
Ag2r Prevoyance
op 8'13"
41
Christophe Riblon
Ag2r Prevoyance
op 8'20"
42
Vladimir Efimkin
Caisse d'Epargne
z.t
43
Pablo Lastras Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
44
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
45
Hugo Sabido
Barloworld
z.t
46
Gorazd Stangelj
Lampre - Fondital
z.t
47
Dionisio Galparsoro Martinez
Euskaltel - Euskadi
z.t
48
Tristan Valentin
Cofidis
z.t
49
Renaud Dion
Ag2r Prevoyance
z.t
50
Guido Trentin
Saunier Duval
z.t
51
Chris Anker Sörensen
Team CSC
z.t
52
Marcus Ljungqvist
Team CSC
z.t
53
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
54
Pavel Brutt
Tinkoff Credit Systems
z.t
55
Cristiano Salerno
Tenax
z.t
56
Vincent Jérôme
Bouygues Telecom
z.t
57
Wim Vanhuffel
Predictor - Lotto
z.t
58
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
59
Micula De Mattis
Tenax
z.t
60
Cédric Vasseur
Quick Step - Innergetic
z.t
61
Alessandro Bertuola
Tenax
z.t
62
Leonardo Bertagnolli
Liquigas
z.t
63
Emanuele Sella
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
64
Gabriele Missaglia
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
z.t
65
Matthew Lloyd
Predictor - Lotto
z.t
66
Stefano Garzelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
67
Dario David Cioni
Predictor - Lotto
z.t
68
Marco Velo
Team Milram
op 12'31"
69
Blaise Sonnery
Ag2r Prevoyance
z.t
70
Frédéric Guesdon
Française des Jeux
z.t
71
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
72
Steffen Weigold
Tinkoff Credit Systems
z.t
73
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
74
Mirko Celestino
Team Milram
z.t
75
Daniele Colli
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
76
Alberto Ongarato
Team Milram
z.t
77
Andrea Masciarelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
78
Andriy Grivko
Team Milram
z.t
79
Christophe Mengin
Française des Jeux
z.t
80
Francesco Gavazzi
Lampre - Fondital
z.t
81
Staf Scheirlinckx
Cofidis
z.t
82
Davide Viganò
Quick Step - Innergetic
z.t
83
Jure Golcer
Tenax
op 12'34"
84
Gabriele Bosisio
Tenax
z.t
85
Carlo Scognamiglio
Team Milram
z.t
86
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
op 12'37"
87
Félix Rafael Cardenas Ravelo
Barloworld
z.t
88
Ronny Scholz
Gerolsteiner
z.t
89
Bernhard Kohl
Gerolsteiner
z.t
90
Marc de Maar
Rabobank
z.t
91
Theo Eltink
Rabobank
z.t
92
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
93
Julien Loubet
Ag2r Prevoyance
z.t
94
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
95
Morris Possoni
Lampre - Fondital
z.t
96
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
97
Stephen Cummings
Discovery Channel
z.t
98
Riccardo Chiarini
Team LPR
z.t
99
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
100
Alberto Losada Alguacil
Caisse d'Epargne
z.t
101
Matteo Tosatto
Quick Step - Innergetic
op 12'49"
102
Andrea Tonti
Quick Step - Innergetic
z.t
103
Paolo Bettini
Quick Step - Innergetic
z.t
104
Nicholas Roche
Crédit Agricole
z.t
Elio Aggiano
Tinkoff Credit Systems
DNF
Moises Aldape Chavez
Ceramica Panaria - Navigare
DNF
Santo Anzà
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
DNF
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
DNF
Alexander Arekeev
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Paolo Bailetti
Team LPR
DNF
Alessandro Ballan
Lampre - Fondital
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step - Innergetic
DNF
Volodymyr Bileka
Discovery Channel
DNF
Matteo Bono
Lampre - Fondital
DNF
Diego Caccia
Barloworld
DNF
Daniele Callegarin
Team LPR
DNF
Stefano Cavallari
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Luca Celli
Team LPR
DNF
Ilya Chernetskiy
Tinkoff Credit Systems
DNF
Giampaolo Cheula
Barloworld
DNF
Massimo Codol
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Daniele Contrini
Tinkoff Credit Systems
DNF
Marco Corsini
Tenax
DNF
Ivan Degasperi
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
DNF
Samuel Dumoulin
Ag2r Prevoyance
DNF
Alexander Efimkin
Barloworld
DNF
Raffaele Ferrara
Team LPR
DNF
Dmitriy Fofonov
Crédit Agricole
DNF
Oscar Freire Gomez
Rabobank
DNF
Johannes Fröhlinger
Gerolsteiner
DNF
Yohann Gène
Bouygues Telecom
DNF
Arnaud Gérard
Française des Jeux
DNF
Sergio Ghisalberti
Team Milram
DNF
José Angel Gomez Marchanté
Saunier Duval
DNF
Volodymir Gustov
Team CSC
DNF
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
DNF
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jonathan Hivert
Crédit Agricole
DNF
Yann Huguet
Cofidis
DNF
Mikhail Ignatyev
Tinkoff Credit Systems
DNF
Christophe Kern
Crédit Agricole
DNF
Tim Klinger
Gerolsteiner
DNF
Luis Felipe Laverde Jimenez
Ceramica Panaria - Navigare
DNF
Paolo Longo Borghini
Barloworld
DNF
Marco Marcato
Team LPR
DNF
Jean Marc Marino
Crédit Agricole
DNF
Francesco Masciarelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Simone Masciarelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Javier Megias Leal
Saunier Duval
DNF
Anton Mindlin
Tinkoff Credit Systems
DNF
Damien Monier
Cofidis
DNF
Cyrille Monnerais
Française des Jeux
DNF
Matej Mugerli
Liquigas
DNF
Rinaldo Nocentini
Ag2r Prevoyance
DNF
Pavel Padrnos
Discovery Channel
DNF
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
DNF
Evgeny Petrov
Tinkoff Credit Systems
DNF
Alexandre Pichot
Bouygues Telecom
DNF
Daniele Pietropolli
Tenax
DNF
Erki Pütsep
Bouygues Telecom
DNF
Joaquím Rodriguez Oliver
Caisse d'Epargne
DNF
Andrea Rossi
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Miguel Angel Rubiano Chavez
Ceramica Panaria - Navigare
DNF
Fabio Sabatini
Team Milram
DNF
Carlos Sastre Candil
Team CSC
DNF
Philippe Schnyder
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
DNF
Kanstantsin Sivtsov
Barloworld
DNF
Luca Solari
Team LPR
DNF
Matthieu Sprick
Bouygues Telecom
DNF
Yannick Talabardon
Crédit Agricole
DNF
Mattia Turrina
Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia
DNF
Unai Uribarri Artabe
Euskaltel - Euskadi
DNF
Tomas Vaitkus
Discovery Channel
DNF
Jurgen Van den Broeck
Predictor - Lotto
DNF
Brian Bach Vandborg
Discovery Channel
DNF
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
DNF
Pieter Weening
Rabobank
DNF
Stefano Zanini
Predictor - Lotto
DNF
Jesús Del Nero Montes
Saunier Duval
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst