En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro di Lombardia
Uitslag
1
Damiano Cunego
Saeco
6u17'55"
2
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
3
Ivan Basso
Team CSC
z.t
4
Cadel Evans
Team T-Mobile
z.t
5
Daniele Nardello
Team T-Mobile
op 2"
6
Marzio Bruseghin
Fassa Bortolo
op 17"
7
Eddy Mazzoleni
Saeco
z.t
8
Dario Frigo
Fassa Bortolo
z.t
9
Franco Pellizotti
Alessio-Bianchi
z.t
10
Luca Mazzanti
Ceramiche Panaria - Margres
z.t
11
Christopher Horner
Webcor Cycling Team
z.t
12
Erik Dekker
Rabobank
z.t
13
Ondrej Sosenka
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
14
Isidro Nozal Vega
Liberty Seguros
z.t
15
Giampaolo Caruso
Liberty Seguros
op 25"
16
Vladimir Duma
Landbouwkrediet - Colnago
op 44"
17
Cédric Vasseur
Cofidis
op 49"
18
Serhiy Honchar
De Nardi
z.t
19
Vladimir Gusev
Team CSC
z.t
20
Joaquím Rodriguez Oliver
Saunier Duval - Prodir
z.t
21
Ruslan Ivanov
Alessio-Bianchi
z.t
22
Matthias Kessler
Team T-Mobile
z.t
23
Michael Rasmussen
Rabobank
z.t
24
Patxi Javier Vila Errandonea
Lampre
z.t
25
Tomaz Nose
z.t
26
Francesco Casagrande
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
op 1'25"
27
Rinaldo Nocentini
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
op 1'40"
28
Davide Rebellin
Gerolsteiner
z.t
29
Paolo Bettini
Quick Step - Davitamon
z.t
30
Leonardo Bertagnolli
Saeco
z.t
31
Igor Pugaci
De Nardi
z.t
32
Fabian Jeker
Saunier Duval - Prodir
op 1'54"
33
Jörg Jaksche
Team CSC
op 2'10"
34
Patrik Sinkewitz
Quick Step - Davitamon
z.t
35
Andrea Masciarelli
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
op 2'15"
36
Pieter Weening
Rabobank
op 3'06"
37
Maxime Monfort
Landbouwkrediet - Colnago
op 3'39"
38
Dmitriy Fofonov
Cofidis
z.t
39
Massimo Codol
Fassa Bortolo
op 4'33"
40
Bram Tankink
Quick Step - Davitamon
z.t
41
Christophe Brandt
Lotto - Domo
op 5'11"
42
Roberto Sgambelluri
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
z.t
43
Unai Osa Eizaguirre
Illes Balears - Banesto
z.t
44
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
Liberty Seguros
z.t
45
Marco Fertonani
Phonak Hearing Systems
op 7'05"
46
Pablo Lastras Garcia
Illes Balears - Banesto
op 7'16"
47
Steve Zampieri
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
op 8'16"
48
Sylwester Szmyd
Saeco
z.t
49
Uros Murn
Phonak Hearing Systems
op 9'21"
50
Karsten Kroon
Rabobank
z.t
51
Alexandre Bazhenov
Domina Vacanze
z.t
52
Patrick Calcagni
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
z.t
53
Filippo Simeoni
Domina Vacanze
z.t
54
Michael Rogers
Quick Step - Davitamon
z.t
55
Juan Manuel Fuentes Angullo
Saeco
z.t
56
Bo Hamburger
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
op 11'43"
57
Jurgen Van Goolen
Quick Step - Davitamon
z.t
58
Alessandro Vanotti
De Nardi
z.t
59
Daniel Schnider
Phonak Hearing Systems
z.t
60
Frédéric Bessy
Cofidis
z.t
61
Sergey Adveyev
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
62
Ruslan Gryschenko
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
Santo Anzà
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Alexander Arekeev
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
José Luis Arrieta Lujambio
Illes Balears - Banesto
DNF
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
DNF
Igor Astarloa Ascasibar
Lampre
DNF
Claudio Astolfi
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Fabio Baldato
Alessio-Bianchi
DNF
Dariusz Baranowski
Liberty Seguros
DNF
Sergio Barbero
Lampre
DNF
Michele Bartoli
Team CSC
DNF
Lorenzo Bernucci
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Alessandro Bertolini
Alessio-Bianchi
DNF
Giosuè Bonomi
Saeco
DNF
Gianluca Bortolami
Lampre
DNF
Davide Bramati
Quick Step - Davitamon
DNF
Manuel Calvente Corbas
Team CSC
DNF
David Cañada Garcia
Saunier Duval - Prodir
DNF
Stefano Cavallari
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
DNF
Mirko Celestino
Saeco
DNF
Giampaolo Cheula
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
DNF
Dario David Cioni
Fassa Bortolo
DNF
Juan José Cobo Acebo
Saunier Duval - Prodir
DNF
Wilfried Cretskens
Quick Step - Davitamon
DNF
Allan Davis
Liberty Seguros
DNF
Scott Davis
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Christophe Edaleine
Cofidis
DNF
Martin Elmiger
Phonak Hearing Systems
DNF
Peter Farazijn
Cofidis
DNF
Gianni Faresin
Gerolsteiner
DNF
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
DNF
Juan Antonio Flecha Giannoni
Fassa Bortolo
DNF
Oscar Freire Gomez
Rabobank
DNF
Juan Manuel Garate Cepa
Lampre
DNF
José Vicente Garcia Acosta
Illes Balears - Banesto
DNF
Gorik Gardeyn
Lotto - Domo
DNF
Christian Gasperoni
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Massimiliano Gentili
Domina Vacanze
DNF
Leonardo Giordani
De Nardi
DNF
Massimo Giunti
Domina Vacanze
DNF
Michele Gobbi
De Nardi
DNF
José Angel Gomez Marchanté
Costa de Almeria - Paternina
DNF
Giuseppe Guerini
Team T-Mobile
DNF
Volodymir Gustov
Fassa Bortolo
DNF
José Ivan Gutierrez Palacios
Illes Balears - Banesto
DNF
Uwe Hardter
Gerolsteiner
DNF
Joan Horrach Rippoll
Illes Balears - Banesto
DNF
Jan Hruska
Liberty Seguros
DNF
Kevin Hulsmans
Quick Step - Davitamon
DNF
Martin Hvastija
Alessio-Bianchi
DNF
Timothy Jones
Domina Vacanze
DNF
Matej Jurco
De Nardi
DNF
Andreas Klier
Team T-Mobile
DNF
Valeriy Kobzarenko
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Alexander Kolobnev
Domina Vacanze
DNF
Brett Lancaster
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Paolo Lanfranchi
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Gustav Erik Larsson
Fassa Bortolo
DNF
Paolo Longo Borghini
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
DNF
José Antonio Lopez Gil
Illes Balears - Banesto
DNF
Peter Luttenberger
Team CSC
DNF
Thierry Marichal
Lotto - Domo
DNF
Sergio Marinangeli
Domina Vacanze
DNF
Ruggero Marzoli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF
Sergiy Matveyev
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Devis Miorin
De Nardi
DNF
Koos Moerenhout
Lotto - Domo
DNF
Andrea Noè
Alessio-Bianchi
DNF
Rafael Nuritdinov
De Nardi
DNF
Julio Alberto Perez Cuapio
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Roberto Petito
Fassa Bortolo
DNF
Yaroslav Popovych
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Mikel Pradera Rodriguez
Illes Balears - Banesto
DNF
Manuel Quinziato
Lampre
DNF
Javier Ramirez Abeja
Liberty Seguros
DNF
Grégory Rast
Phonak Hearing Systems
DNF
Daniele Righi
Lampre
DNF
Marius Sabaliauskas
Saeco
DNF
Paolo Savoldelli
Team T-Mobile
DNF
Michele Scarponi
Domina Vacanze
DNF
Stephan Schreck
Team T-Mobile
DNF
Michele Scotto D'Abusco
Lampre
DNF
Emanuele Sella
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Marco Serpellini
Gerolsteiner
DNF
Nicki Sörensen
Team CSC
DNF
Marcel Strauss
Gerolsteiner
DNF
Andrea Tafi
Alessio-Bianchi
DNF
Paolo Tiralongo
Ceramiche Panaria - Margres
DNF
Guido Trentin
Cofidis
DNF
Johann Tschopp
Phonak Hearing Systems
DNF
Thorwald Veneberg
Rabobank
DNF
Francisco José Ventoso Alberdi
Saunier Duval - Prodir
DNF
Aart Vierhouten
Lotto - Domo
DNF
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
DNF
Steffen Wesemann
Team T-Mobile
DNF
Oliver Zaugg
Saunier Duval - Prodir
DNF
Markus Zberg
Gerolsteiner
DNF
Thomas Ziegler
Gerolsteiner
DNF
Alex Zülle
Phonak Hearing Systems
DNF
Bram de Groot
Rabobank
DNF
Leon van Bon
Lotto - Domo
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst