En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro di Lombardia
Uitslag
1
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
6u18'36"
2
Francesco Casagrande
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
3
Niklas Axelsson
Ceramica Panaria - Gaerne
op 4"
4
Beat Zberg
Rabobank
op 7"
5
Michele Bartoli
Mapei - Quick Step
z.t
6
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
z.t
7
Wladimir Belli
Fassa Bortolo
op 22"
8
Massimo Codol
Lampre - Daikin
op 2'11"
9
Gorazd Stangelj
Liquigas - Pata
op 2'57"
10
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
op 3'35"
11
Alessandro Bertolini
Alessio
z.t
12
Luca Scinto
Mapei - Quick Step
z.t
13
Oscar Freire Gomez
Mapei - Quick Step
z.t
14
Stéphane Heulot
La Française des Jeux
z.t
15
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
16
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
17
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
z.t
18
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
z.t
19
Richard Virenque
Team Polti
z.t
20
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
21
Gianni Faresin
Mapei - Quick Step
z.t
22
Mauro Gianetti
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
23
Felice Puttini
Alessio
z.t
24
Daniele Nardello
Mapei - Quick Step
z.t
25
Andrea Tafi
Mapei - Quick Step
op 4'02"
26
Gabriele Missaglia
Lampre - Daikin
z.t
27
Marc Lotz
Rabobank
z.t
28
José Enrique Gutierrez Cataluña
Kelme - Costa Blanca
z.t
29
Sandro Giacomelli
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
30
Serguei Lelekin
Mobilvetta Design - Rossin
z.t
31
Filippo Simeoni
Amica Chips - Tacconi Sport
z.t
32
Mirko Celestino
Team Polti
z.t
33
Romans Vainsteins
Vini Caldirola - Sidermec
op 4'09"
34
Sergio Barbero
Lampre - Daikin
op 4'35"
35
Massimo Cigana
Mercatone Uno - Albacom
op 4'47"
36
José Luis Rubiera Vigil
Kelme - Costa Blanca
op 5'00"
37
Alexandre Botcharov
Ag2r Prévoyance - Décathlon
op 5'35"
38
Gianluca Valoti
Team Colpack
op 6'45"
39
Roberto Sgambelluri
Cantina Tollo - Regain
op 12'09"
40
Massimiliano Gentili
Cantina Tollo - Regain
z.t
41
Igor Pugaci
Saeco - Valli & Valli
op 12'13"
42
Denis Zanette
Liquigas - Pata
op 14'08"
43
Jörg Ludewig
Saeco - Valli & Valli
z.t
44
Leonardo Giordani
Fassa Bortolo
z.t
45
Patrick Calcagni
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
46
Kurt Van De Wouwer
Lotto - Adecco
z.t
47
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
48
Franco Ballerini
Lampre - Daikin
z.t
49
Pietro Zucconi
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
50
Jan Schaffrath
Team Deutsche Telekom
z.t
51
Michele Coppolillo
Mercatone Uno - Albacom
z.t
52
Steven Kleynen
Farm Frites
z.t
53
Tom Leaper
Ceramica Panaria - Gaerne
op 14'38"
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom
DNF
Michael Andersson
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Dario Andriotto
Alexia Alluminio
DNF
Marco Artunghi
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Kurt-Asle Arvesen
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Christian Auriemma
Alexia Alluminio
DNF
Serge Baguet
Lotto - Adecco
DNF
Alessandro Baronti
Cantina Tollo - Regain
DNF
Ivan Basso
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Giacomo Battistel
Alexia Alluminio
DNF
Manuel Beltran Martinez
Mapei - Quick Step
DNF
Paolo Bertoglio
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Evgueni Berzin
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Philippe Bordenave
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Paolo Bossoni
Cantina Tollo - Regain
DNF
Christophe Brandt
Saeco - Valli & Valli
DNF
Ermanno Brignoli
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Fabio Bulgarelli
Team Colpack
DNF
Sandy Casar
La Française des Jeux
DNF
Enrico Cassani
Team Polti
DNF
Stefano Cattai
Liquigas - Pata
DNF
Pietro Caucchioli
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Oscar Cavagnis
Alexia Alluminio
DNF
Michele Colleoni
Team Polti
DNF
Daniele Contrini
Liquigas - Pata
DNF
Alessandro Cortinovis
Team Colpack
DNF
Enrico Degano
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Stefano Della Santa
Alexia Alluminio
DNF
David Delrieu
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Sebastien Demarbaix
Lotto - Adecco
DNF
Christophe Detilloux
Lotto - Adecco
DNF
Vladimir Duma
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Addy Engels
Rabobank
DNF
Laurent Estadieu
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Peter Farazijn
Cofidis
DNF
Diego Ferrari
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Marco Fincato
Fassa Bortolo
DNF
Carlo Finco
Alessio
DNF
Leandro Fioroni
Alexia Alluminio
DNF
Valentino Fois
Team Colpack
DNF
Alvaro Forner Munoz
Kelme - Costa Blanca
DNF
Cristiano Frattini
Liquigas - Pata
DNF
Dario Frigo
Fassa Bortolo
DNF
Alessio Galletti
Saeco - Valli & Valli
DNF
Stefano Garzelli
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Christian Gasperoni
Cantina Tollo - Regain
DNF
Massimo Giunti
Cantina Tollo - Regain
DNF
Gerrit Glomser
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Michele Gobbi
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Gianni Gobbini
Team Colpack
DNF
Ralf Grabsch
Team Deutsche Telekom
DNF
Dominico Gualdi
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Alessandro Guerra
Saeco - Valli & Valli
DNF
Andrej Hauptman
Vini Caldirola - Sidermec
DNF
Pascal Herve
Team Polti
DNF
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
DNF
Martin Hvastija
Alessio
DNF
Xavier Jan
La Française des Jeux
DNF
Milan Kadlec
DNF
Matthias Kessler
Team Deutsche Telekom
DNF
Dmitri Konyshev
Fassa Bortolo
DNF
Claude Lamour
Cofidis
DNF
Massimiliano Lelli
Cofidis
DNF
Nicola Loda
Fassa Bortolo
DNF
Thierry Loder
Cofidis
DNF
Angelo Lopeboselli
Cofidis
DNF
Gerben Löwik
Farm Frites
DNF
Denis Lunghi
Team Colpack
DNF
Marco Magnani
Alessio
DNF
Glenn Magnusson
Farm Frites
DNF
Fabio Malberti
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Jesus Maria Manzano Ruano
Kelme - Costa Blanca
DNF
Thierry Marichal
Lotto - Adecco
DNF
Mirko Marini
Liquigas - Pata
DNF
Oscar Mason
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Eddy Mazzoleni
Team Polti
DNF
Armin Meier
Saeco - Valli & Valli
DNF
Christophe Mengin
La Française des Jeux
DNF
Francis Moreau
Cofidis
DNF
Grischa Niermann
Rabobank
DNF
Alberto Ongarato
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Rodolfo Ongarato
Alessio
DNF
Sergei Outschakov
Alessio
DNF
Danny Pate
Saeco - Valli & Valli
DNF
Oscar Pellicioli
Team Polti
DNF
Andrea Peron
DNF
Franck Perque
La Française des Jeux
DNF
Jo Planckaert
Cofidis
DNF
Oscar Pozzi
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Mauro Radaelli
Vini Caldirola - Sidermec
DNF
Ellis Rastelli
Liquigas - Pata
DNF
Massimiliano Razzari
Team Colpack
DNF
Graziano Recinella
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Eligio Requejo Dominguez
Kelme - Costa Blanca
DNF
Daniele Righi
Alexia Alluminio
DNF
Domenico Romano
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Dirk Ronellenfitsch
Farm Frites
DNF
Fabio Sacchi
Team Polti
DNF
Benoît Salmon
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Daniel Schnider
La Française des Jeux
DNF
Yauheni Seniuskhin
Ceramica Panaria - Gaerne
DNF
Eddy Serri
Alexia Alluminio
DNF
Alexandr Shefer
Alessio
DNF
Gilberto Simoni
Lampre - Daikin
DNF
Justin Spinelli
Farm Frites
DNF
Zbigniew Spruch
Lampre - Daikin
DNF
Janek Tombak
Cofidis
DNF
Andrea Tonti
Cantina Tollo - Regain
DNF
Alain Turicchia
Amica Chips - Tacconi Sport
DNF
Ludovic Turpin
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Paolo Valoti
Mobilvetta Design - Rossin
DNF
Rik Verbrugghe
Lotto - Adecco
DNF
Angel Vicioso Arcos
Kelme - Costa Blanca
DNF
Nicolas Vogondy
La Française des Jeux
DNF
Marc Wauters
Rabobank
DNF
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
DNF
Markus Zberg
Rabobank
DNF
Daniele De Paoli
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Fabien De Waele
Lotto - Adecco
DNF
Danilo Di Luca
Cantina Tollo - Regain
DNF
Remco van der Ven
Farm Frites
DNF
Miquel van Kessel
Farm Frites
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1896
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst