En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro di Lombardia
Uitslag
1
Tony Rominger
Clas-Cajastur
6u07'50"
2
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
op 41"
3
Davide Cassani
Ariostea
op 2'50"
4
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
op 5'15"
5
Rolf Sörensen
Ariostea
op 6'53"
6
Beat Zberg
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 7'22"
7
Udo Bölts
Telekom
z.t
8
Bo Hamburger
TVM-Sanyo
op 7'32"
9
Davide Rebellin
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
op 7'44"
10
Stephen Hodge
O.N.C.E.
z.t
11
Laurent Madouas
Castorama
z.t
12
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
op 7'56"
13
Alex Zülle
O.N.C.E.
z.t
14
Pavel Tonkov
Lampre-Colnago-Animex
z.t
15
Massimiliano Lelli
Ariostea
z.t
16
Andy Hampsten
Motorola
z.t
17
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
z.t
18
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
z.t
19
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
z.t
20
Gianni Bugno
Gatorade
op 8'01"
21
Rolf Aldag
Helvetia - Fichtel & Sachs
op 18'06"
22
Giovanni Fidanza
Gatorade
op 28'34"
23
Rob Mulders
Buckler
z.t
24
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
z.t
25
Andy Bishop
Motorola
z.t
26
Frank Van Den Abeele
Lotto
z.t
27
Andrei Tchmil
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
z.t
28
Louis de Koning
Panasonic-Sportlife
z.t
29
Laurent Brochard
Castorama
z.t
30
Philippe Bouvatier
Castorama
z.t
31
Olaf Jentzsch
Tulip Computers
z.t
32
Erik Dekker
Buckler
z.t
33
Marc Siemons
TVM-Sanyo
z.t
34
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
z.t
35
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
z.t
36
Fabrizio Bontempi
Lampre-Colnago-Animex
z.t
37
Sean Yates
Motorola
z.t
38
Norman Alvis
Motorola
z.t
39
Simone Biasci
Mercatone Uno - Medeghini - Zucchini
z.t
40
Massimo Podenzana
Italbonifica-Navigare
z.t
41
Andrea Chiurato
Gatorade
z.t
42
Manuel Jorge Dominguez Diaz
Clas-Cajastur
z.t
43
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - Fichtel & Sachs
z.t
44
Alberto Volpi
Gatorade
z.t
45
Stefano Cattai
Jolly Componibili - Club 88
z.t
46
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
z.t
47
Marc van Orsouw
Panasonic-Sportlife
z.t
48
Jose-Roberto Sierra Aguerro
Clas-Cajastur
z.t
49
Wladimir Belli
Lampre-Colnago-Animex
z.t
50
Marek Szerszynski
Lampre-Colnago-Animex
z.t
51
Thomas Wegmüller
Festina - Lotus
z.t
52
Maarten den Bakker
PDM-Ultima-Concorde
z.t
53
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
z.t
54
Fernando Escartín Coti
Clas-Cajastur
z.t
55
Christian Henn
Telekom
z.t
56
Marc Wauters
Lotto
z.t
57
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
z.t
58
Sean Kelly
Festina - Lotus
z.t
59
Luc Roosen
Tulip Computers
z.t
60
Johnny Weltz
O.N.C.E.
z.t
61
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
z.t
62
Thierry Bourguignon
Castorama
z.t
63
Oscar Pellicioli
Gatorade
z.t
64
Davide Bramati
Lampre-Colnago-Animex
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst