En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Paris - Tours
Uitslag
1
Andrea Tafi
Mapei - Quick Step
6u38'14"
2
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
op 39"
3
Daniele Nardello
Mapei - Quick Step
z.t
4
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
op 1'36"
5
Gorazd Stangelj
Liquigas - Pata
op 1'39"
6
Rik Verbrugghe
Lotto - Adecco
z.t
7
Zbigniew Spruch
Lampre - Daikin
z.t
8
Rolf Sörensen
Rabobank
op 2'00"
9
Jaan Kirsipuu
Ag2r Prévoyance - Décathlon
op 2'05"
10
Alessandro Petacchi
Fassa Bortolo
z.t
11
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
z.t
12
Nico Mattan
Cofidis
op 2'09"
13
Peter Van Petegem
Farm Frites
op 3'44"
14
Frank Høj
La Française des Jeux
z.t
15
Fabio Baldato
Fassa Bortolo
z.t
16
Leon van Bon
Rabobank
z.t
17
Mirko Celestino
Team Polti
z.t
18
Frédéric Guesdon
La Française des Jeux
z.t
19
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
20
Nicola Loda
Fassa Bortolo
z.t
21
Andrej Hauptman
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
22
Christophe Mengin
La Française des Jeux
z.t
23
Markus Zberg
Rabobank
z.t
24
Ludovic Auger
Big Mat - Auber 93
z.t
25
Marco Zanotti
Liquigas - Pata
z.t
26
Christophe Detilloux
Lotto - Adecco
z.t
27
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom
z.t
28
Chris Peers
Cofidis
z.t
29
Bo Hamburger
Memory Card - Jack & Jones
z.t
30
Aart Vierhouten
Rabobank
z.t
31
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
32
Stuart O'Grady
Crédit Agricole
z.t
33
Alexandre Botcharov
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
34
Alexei Sivakov
Big Mat - Auber 93
z.t
35
Andy Flickinger
Festina
z.t
36
Fabien De Waele
Lotto - Adecco
z.t
37
Ludovic Turpin
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
38
José Enrique Gutierrez Cataluña
Kelme - Costa Blanca
z.t
39
Mariano Piccoli
Lampre - Daikin
z.t
40
Marco Artunghi
Mercatone Uno - Albacom
z.t
41
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
42
Benoît Poilvet
Crédit Agricole
z.t
43
Luca Paolini
Mapei - Quick Step
z.t
44
Oscar Freire Gomez
Mapei - Quick Step
z.t
45
Claude Lamour
Cofidis
z.t
46
Christian Auriemma
Alexia Alluminio
z.t
47
Rolf Huser
Festina
z.t
48
Denis Zanette
Liquigas - Pata
z.t
49
Laurent Brochard
Jean Delatour
z.t
50
Allan Johansen
Memory Card - Jack & Jones
z.t
51
Biagio Conte
Saeco - Valli & Valli
z.t
52
Oleg Kozlitine
VC Saint-Quentin - Oktos
z.t
53
Dario David Cioni
Mapei - Quick Step
z.t
54
Gianni Faresin
Mapei - Quick Step
z.t
55
Nicolas Vogondy
La Française des Jeux
z.t
56
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
57
Stéphane Heulot
La Française des Jeux
z.t
58
Andrea Peron (1)
Fassa Bortolo
z.t
59
Christopher Jenner
Crédit Agricole
z.t
60
Igor Pugaci
Saeco - Valli & Valli
z.t
61
Dario Andriotto
Alexia Alluminio
z.t
62
Jan Schaffrath
Team Deutsche Telekom
z.t
63
Stephane Barthe
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
64
Richard Virenque
Team Polti
z.t
65
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
z.t
66
Marc Wauters
Rabobank
z.t
67
Davide Bramati
Mapei - Quick Step
op 3'52"
68
Romans Vainsteins
Vini Caldirola - Sidermec
op 3'54"
69
Franco Ballerini
Lampre - Daikin
z.t
70
Sergueï Ivanov
Farm Frites
z.t
71
Alexander Chouffe
Big Mat - Auber 93
op 4'52"
72
Sébastien Talabardon
Big Mat - Auber 93
z.t
73
Glenn Magnusson
Farm Frites
z.t
74
Steven de Jongh
Rabobank
z.t
75
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
76
Stefano Cattai
Liquigas - Pata
z.t
77
Josu Silloniz Aresti
Euskaltel - Euskadi
z.t
78
Patrice Halgand
Jean Delatour
z.t
79
Alexandre Vinokourov
Team Deutsche Telekom
z.t
80
Massimo Codol
Lampre - Daikin
op 6'41"
81
Ralf Grabsch
Team Deutsche Telekom
op 7'10"
82
Andreas Klöden
Team Deutsche Telekom
z.t
83
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
z.t
84
Serge Baguet
Lotto - Adecco
z.t
85
Sylvain Chavanel
Bonjour - Toupargel
op 7'41"
86
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
op 8'52"
87
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
88
Jörg Ludewig
Saeco - Valli & Valli
op 14'22"
89
Christophe Brandt
Saeco - Valli & Valli
z.t
90
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
z.t
91
Remco van der Ven
Farm Frites
z.t
92
Alvaro Forner Munoz
Kelme - Costa Blanca
z.t
93
Lars Michaelsen
La Française des Jeux
z.t
94
Pietro Zucconi
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
95
Paul Van Hyfte
Lotto - Adecco
z.t
96
Miquel van Kessel
Farm Frites
z.t
97
Ole Sigurd Simensen
VC Saint-Quentin - Oktos
z.t
98
Danny Pate
Saeco - Valli & Valli
z.t
99
Kurt Van De Wouwer
Lotto - Adecco
z.t
100
Oleg Zhukov
z.t
101
Thierry Marichal
Lotto - Adecco
z.t
102
Giacomo Battistel
Alexia Alluminio
z.t
103
Nicola Minali
Alexia Alluminio
z.t
104
Mindaugas Goncares
VC Saint-Quentin - Oktos
z.t
105
Guennadi Mikhailov
Farm Frites
z.t
107
Carlos Da Cruz
Big Mat - Auber 93
op 14'29"
108
Jo Planckaert
Cofidis
z.t
109
Gorka Arrizabalaga Agirre
Euskaltel - Euskadi
z.t
110
Jans Koerts
Farm Frites
z.t
111
Arvis Piziks
Memory Card - Jack & Jones
z.t
112
Daniele Contrini
Liquigas - Pata
z.t
113
Massimiliano Mori
Saeco - Valli & Valli
z.t
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1901
1896
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst