En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Milano-Torino
Uitslag
1
Diego Ulissi
Lampre - Merida
4u21'02"
2
Rafal Majka
Team Saxo - Tinkoff
op 3"
3
Daniel Moreno Fernandez
Katusha
op 5"
4
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
op 7"
5
Alberto Contador Velasco
Team Saxo - Tinkoff
op 11"
6
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
op 15"
7
Mauro Finetto
Vini Fantini
z.t
8
Thomas Voeckler
Team Europcar
z.t
9
Matteo Rabottini
Vini Fantini
z.t
10
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
11
Daniel Martin
Garmin - Sharp
op 24"
12
Sébastien Reichenbach
IAM Cycling
z.t
13
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
z.t
14
Giampaolo Caruso
Katusha
z.t
15
Chris Anker Sörensen
Team Saxo - Tinkoff
z.t
16
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli
op 41"
17
Joaquím Rodriguez Oliver
Katusha
z.t
18
Enrico Gasparotto
Astana Pro Team
op 50"
19
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 58"
20
Marcel Wyss
IAM Cycling
op 1'00"
21
Paul Voss
Team Netapp - Endura
z.t
22
Jonathan Fumeaux
IAM Cycling
z.t
23
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
op 1'08"
24
Johann Tschopp
IAM Cycling
op 1'10"
25
Ben Hermans
Radioshack - Leopard
op 1'15"
26
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
op 1'17"
27
Riccardo Chiarini
Androni Giocattoli
op 1'23"
28
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
29
José Joao Pimenta Costa Mendes
Team Netapp - Endura
z.t
30
Diego Rosa
Androni Giocattoli
z.t
31
Haimar Zubeldia Agirre
Radioshack - Leopard
z.t
32
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
op 1'32"
33
Stefano Locatelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 1'45"
34
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 1'55"
35
Louis Meintjes
MTN - Qhubeka
op 2'10"
36
Gustav Erik Larsson
IAM Cycling
z.t
37
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
38
Damiano Cunego
Lampre - Merida
op 2'27"
39
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
40
Bartosz Huzarski
Team Netapp - Endura
z.t
41
Alexander Rybakov
Rusvelo
op 3'04"
42
Cyril Gautier
Team Europcar
z.t
43
Nelson Oliveira
Radioshack - Leopard
z.t
44
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
z.t
45
Reto Hollenstein
IAM Cycling
op 3'11"
46
Carlos Alberto Betancur Gomez
Ag2r - La Mondiale
z.t
47
Vladimir Gusev
Katusha
op 3'16"
48
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
z.t
49
Fabio Taborre
Vini Fantini
op 3'21"
50
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 3'26"
51
Manuele Mori
Lampre - Merida
op 3'32"
52
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
53
Marco Marcato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 3'45"
54
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia
op 4'02"
55
Thomas Damuseau
Team Argos - Shimano
op 4'49"
56
Georg Preidler
Team Argos - Shimano
z.t
57
Luca Mazzanti
Vini Fantini
op 5'03"
58
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
59
Giovanni Visconti
Movistar Team
z.t
60
Bjorn Thurau
Team Europcar
z.t
61
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
op 5'15"
62
Jan Bakelants
Radioshack - Leopard
op 5'20"
63
Matthew Busche
Radioshack - Leopard
op 5'40"
64
Angel Vicioso Arcos
Katusha
z.t
65
Caleb Fairly
Garmin - Sharp
op 6'36"
66
Miguel Angel Rubiano Chavez
Androni Giocattoli
z.t
67
Andrey Kashechkin
Astana Pro Team
z.t
68
Pavel Kochetkov
Rusvelo
op 6'57"
69
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
op 8'02"
70
Michael Rogers
Team Saxo - Tinkoff
op 8'07"
71
Eros Capecchi
Movistar Team
z.t
72
Thomas De Gendt
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 8'20"
73
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
74
Mattia Pozzo
Vini Fantini
op 8'30"
75
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
76
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
z.t
77
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
78
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
z.t
79
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
z.t
80
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
81
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
82
Petr Ignatenko
Katusha
z.t
83
Nicola Dal Santo
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
84
Maurits Lammertink
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
85
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
z.t
86
Simone Stortoni
Lampre - Merida
z.t
87
Andreas Schillinger
Team Netapp - Endura
z.t
88
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
z.t
89
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
z.t
90
Johannes Fröhlinger
Team Argos - Shimano
z.t
91
Thomas Lövkvist
IAM Cycling
z.t
92
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
93
George Bennett
Radioshack - Leopard
z.t
94
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
95
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
96
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
97
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
98
Songezo Jim
MTN - Qhubeka
z.t
99
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
op 10'14"
100
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 10'33"
101
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
op 10'47"
102
Luka Mezgec
Team Argos - Shimano
z.t
103
Alexander Wetterhall
Team Netapp - Endura
z.t
104
Alex Howes
Garmin - Sharp
z.t
105
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
z.t
106
Meran Russan
MTN - Qhubeka
z.t
107
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
z.t
108
Rafael Andriato
Vini Fantini
z.t
109
Sergei Chernetski
Katusha
z.t
110
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
z.t
111
Valerio Agnoli
Astana Pro Team
op 11'27"
112
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
z.t
113
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
z.t
114
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
z.t
115
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
116
Fabio Aru
Astana Pro Team
z.t
117
Davide Gabburo
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
118
Antonio Santoro
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
119
Thomas Peterson
Team Argos - Shimano
z.t
120
Willem Wauters
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
121
Natnael Berhane
Team Europcar
z.t
122
Luigi Miletta
Vini Fantini
z.t
123
Nicki Sörensen
Team Saxo - Tinkoff
z.t
124
Gennadiy Tatarinov
Rusvelo
z.t
125
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 12'05"
Filippo Baggio
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Alfredo Balloni
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Manuele Boaro
Team Saxo - Tinkoff
DNF
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNF
Igor Boev
Rusvelo
DNF
Matteo Bono
Lampre - Merida
DNF
Matthias Brandle
IAM Cycling
DNF
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
DNF
Bryan Coquard
Team Europcar
DNF
Giacomo Forconi
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Oscar Gatto
Vini Fantini
DNF
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
DNF
Nathan Haas
Garmin - Sharp
DNF
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
DNF
Vincent Jérôme
Team Europcar
DNF
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
DNF
Michel Kreder
Garmin - Sharp
DNF
Sergey Lagutin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
Pierre-Henri Lecuisinier
Team Europcar
DNF
Alexander Mironov
Rusvelo
DNF
Lachlan David Morton
Garmin - Sharp
DNF
Davide Mucelli
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Francois Parisien
Team Argos - Shimano
DNF
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo - Tinkoff
DNF
Simone Ponzi
Astana Pro Team
DNF
Ivan Rovny
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Enrique Sanz
Movistar Team
DNF
Mirko Selvaggi
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
Rory Sutherland
Team Saxo - Tinkoff
DNF
Angelo Tulik
Team Europcar
DNF
Luca Wackermann
Lampre - Merida
DNF
David Zabriskie
Garmin - Sharp
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst