En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Glava Tour of Norway
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
17/05
Oslo
Drammen
163 km
Uitslag
Stand
1
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
3u44'55"
2
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
z.t
3
Tosh Van der Sande
Lotto - Belisol Team
z.t
4
Edvald Boasson-Hagen
Sky Procycling
z.t
5
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
z.t
6
Alexander Serebryakov
Team Type 1
z.t
7
Jonathan Cantwell
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
8
Jonas Ahlstrand
Team Cykelcity.se
z.t
9
Artur Ershov
Rusvelo
z.t
10
Aitor Galdos Alonso
Caja Rural
z.t
11
Michael Reihs
Christina Watches - Onfone
z.t
12
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
z.t
13
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
z.t
14
Martijn Verschoor
Team Type 1
z.t
15
Clément Koretzky
La Pomme Marseille
z.t
16
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
17
Vegard Robinson Bugge
Joker Merida
z.t
18
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
19
Pieter Serry
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
20
Michel Kreder
Garmin - Sharp
z.t
21
Sondre Holst Enger
Plussbank - BMC
z.t
22
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Caja Rural
z.t
23
Lars Petter Nordhaug
Sky Procycling
z.t
24
Mathew Hayman
Sky Procycling
z.t
25
Massimo Graziato
Lampre - ISD
z.t
26
Daniel Holm Foder
Christina Watches - Onfone
z.t
27
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
z.t
28
Johan Vansummeren
Garmin - Sharp
z.t
29
Kevyn Ista
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
30
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
z.t
31
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
z.t
32
Luke Rowe
Sky Procycling
z.t
33
Rob Goris
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
34
Haavard Jorbekk Blikra
Team Oster Hus - Ridley
z.t
35
Henrik Steen Haugen
Ringeriks - Kraft Look
z.t
36
Stefan Schumacher
Christina Watches - Onfone
z.t
37
Reidar Bohlin Borgersen
Joker Merida
z.t
38
Sep Vanmarcke
Garmin - Sharp
z.t
39
Michael Morkov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
40
Alexander Efimkin
Team Type 1
z.t
41
Stian Remme
Joker Merida
z.t
42
Alessandro Bazzana
Team Type 1
z.t
43
Marcos García Fernandez
Caja Rural
z.t
44
Vegard Stake Laengen
Team Type 1
z.t
45
Pierre-Luc Perichon
La Pomme Marseille
z.t
46
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
47
Andreas Klier
Garmin - Sharp
z.t
48
Kristian Dyrnes
Team Oster Hus - Ridley
z.t
49
Denys Kostyuk
Lampre - ISD
z.t
50
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
51
Nick Nuyens
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
52
Toms Skujins
La Pomme Marseille
z.t
53
Jonas Vangenechten
Lotto - Belisol Team
z.t
54
Christer Jensen
Joker Merida
z.t
55
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
56
Sergey Firsanov
Rusvelo
z.t
57
Frederik Willems
Lotto - Belisol Team
z.t
58
Michael Barry
Sky Procycling
z.t
59
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Plussbank - BMC
z.t
60
Alexandre Blain
Endura Racing
z.t
61
Paul Voss
Endura Racing
z.t
62
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
63
Hernani Broco
Caja Rural
z.t
64
Enzo Josue Moyano
Caja Rural
z.t
65
Alexander Wetterhall
Endura Racing
z.t
66
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
67
Daniele Colli
Team Type 1
z.t
68
Salvatore Puccio
Sky Procycling
z.t
69
Davide Appollonio
Sky Procycling
z.t
70
Gregory Habeaux
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
71
Michael Olsson
Team Cykelcity.se
z.t
72
David Millar
Garmin - Sharp
z.t
73
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
74
Rasmus Guldhammer
Christina Watches - Onfone
z.t
75
Alexander Serov
Rusvelo
z.t
76
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
z.t
77
Arnoud van Groen
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
78
Alexey Markovtsev
z.t
79
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
80
Marco Marzano
Lampre - ISD
z.t
81
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
z.t
82
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Sharp
z.t
83
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
z.t
84
Frederique Robert
Lotto - Belisol Team
z.t
85
Gert Dockx
Lotto - Belisol Team
z.t
86
Daniel Egeland Jarstø
Team Oster Hus - Ridley
z.t
87
Daniel Teklehaimanot Girmazion
Orica-GreenEDGE
z.t
88
Ben Swift
Sky Procycling
op 16"
89
Dmytro Krivtsov
Lampre - ISD
op 35"
90
Simone Stortoni
Lampre - ISD
z.t
91
Johan Fredrik Ziesler
Team Oster Hus - Ridley
z.t
92
Eirik Kasa Jarlseth
Joker Merida
z.t
93
Vitaliy Buts
Lampre - ISD
z.t
94
Lorents Ola Aasvold
Plussbank - BMC
z.t
95
Robert Pölder
Team Cykelcity.se
z.t
96
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Onfone
z.t
97
Michael Rasmussen
Christina Watches - Onfone
z.t
98
Mehdi Sohrabi
Lotto - Belisol Team
z.t
99
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
z.t
100
Alexander Randin
Ringeriks - Kraft Look
z.t
101
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
z.t
102
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
z.t
103
Sven Erik Bystrøm
Team Oster Hus - Ridley
z.t
104
David De La Fuente Rasilla
Caja Rural
z.t
105
Robert Partridge
Endura Racing
z.t
106
Maarten Neyens
Lotto - Belisol Team
z.t
107
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
z.t
108
Johan Landstrom
Team Cykelcity.se
z.t
109
Ole Martin Olmheim
Team Oster Hus - Ridley
z.t
110
Stefan van Dijk
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
111
Martin Uthus
Ringeriks - Kraft Look
z.t
112
Jonas Bjelkmark
Team Cykelcity.se
z.t
113
Oystein Stake Laengen
Plussbank - BMC
z.t
114
Wim De Vocht
Accent Jobs - Willems Veranda's
z.t
115
Oleksandr Kvachuk
Lampre - ISD
z.t
116
Adrian Gjolberg
Joker Merida
z.t
117
Niklas Aakvik
Plussbank - BMC
z.t
118
Evgeny Kovalev
Rusvelo
z.t
119
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
z.t
120
Ivan Kovalev
Rusvelo
z.t
121
Staf Scheirlinckx
Accent Jobs - Willems Veranda's
op 1'05"
122
Edvin Wilsson
Team Cykelcity.se
op 2'04"
123
Russell Downing
Endura Racing
op 2'10"
124
Michael Hepburn
Orica-GreenEDGE
op 2'17"
125
Mitchell Docker
Orica-GreenEDGE
z.t
126
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
127
Espen Gullingsrud
Ringeriks - Kraft Look
z.t
128
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
z.t
129
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
op 2'41"
130
Kenny Dehaes
Lotto - Belisol Team
op 3'35"
131
Max Emil Boholm Korner
Ringeriks - Kraft Look
op 3'48"
132
Hakon Frengstad Berger
Ringeriks - Kraft Look
z.t
133
Zakkari Dempster
Endura Racing
op 4'04"
134
Rene Mandri
Endura Racing
z.t
135
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
op 6'54"
136
Jon Anders Grondahl
Plussbank - BMC
op 7'05"
137
Martin Pedersen (1)
Christina Watches - Onfone
z.t
138
Torgeir Strandberg
Plussbank - BMC
op 11'00"
139
Mikael Schou
Ringeriks - Kraft Look
op 11'47"
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
DNF
Jesper Dahlström
Team Cykelcity.se
DNF
Evert Verbist
Accent Jobs - Willems Veranda's
DNF
Frederik Wilmann
Christina Watches - Onfone
DNF
Georg Preidler
Team Type 1
DNS
2024
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst