En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Flèche du Sud
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
13/05
Esch-sur-Alzette
Esch-sur-Alzette
152.1 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Gianni Marchand
Cibel - Cebon
15u09'43"
2
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
op 10"
3
Jimmy Janssens
Cibel - Cebon
z.t
4
Andreas Kron
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 58"
5
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
op 1'08"
6
Jannik Steimle
Team Vorarlberg - Santic
z.t
7
Tim Kerkhof
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
8
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
9
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
10
Eli Iserbyt
Marlux - Bingoal
z.t
11
Rick Ottema
Alecto Cycling Team
z.t
12
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
13
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
14
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
15
Christoffer Lisson
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
16
Pavel Chursin
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
17
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
z.t
18
Cyrille Thièry
z.t
19
Damian Lüscher
z.t
20
Stef Krul
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
21
Matthias Reutimann
z.t
22
Mathieu Burgaudeau
z.t
23
Sylvain Moniquet
AGO - Aqua Service
z.t
24
Viktor Manakov
z.t
25
Michael Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
26
Magnus Bak Klaris
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
27
Robby Cobbaert
Cibel - Cebon
z.t
28
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
29
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
30
Kevin Pauwels
Marlux - Bingoal
z.t
31
Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
z.t
32
Lennert Teugels
Cibel - Cebon
z.t
33
Louis Pijourlet
op 1'23"
34
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
op 1'29"
35
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 1'30"
36
Folkert Oostra
Alecto Cycling Team
op 1'35"
37
Denis Nekrasov
op 1'58"
38
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
op 2'47"
39
Raphael Krähemann
op 6'40"
40
Filippo Fortin
Team Felbermayr Simplon Wels
op 6'44"
41
Florian Maitre
z.t
42
Ethan Hayter
z.t
43
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
44
Andreas Stokbro Nielsen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
45
Luc Wirtgen
Leopard Pro Cycling
z.t
46
Gian Friesecke
Team Vorarlberg - Santic
z.t
47
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
48
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
z.t
49
Vladislav Duiunov
z.t
50
Artur Ershov
z.t
51
Mathias Bregnhoj
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
52
Greger Steffenhannes
z.t
53
Danny Van Der Tuuk
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
54
David Riviere
z.t
55
Fabian Paumann
op 6'53"
56
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
57
Manuel Bosch
Team Vorarlberg - Santic
op 6'58"
58
Maxime Weyrich
z.t
59
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
op 7'03"
60
Yann Pestiaux
AGO - Aqua Service
op 7'14"
61
Joseph Thomas
op 7'16"
62
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
op 8'21"
63
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
op 8'58"
64
Thijs de Lange
Metec - TKH P/B Mantel
op 9'41"
65
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
op 9'57"
66
Frederik Dombrowski
Team Dauner D&DQ Akkon
op 10'12"
67
Maxim Rusnac
Team Differdange - Losch
op 10'23"
68
Sjors Dekker
op 10'59"
69
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
op 12'07"
70
Anthony Debuy
AGO - Aqua Service
op 12'48"
71
Cameron Beard
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
72
Matt Walls
op 12'49"
73
Enzo Bernard
z.t
74
Alex Molenaar
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
75
Matthias Krizek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
76
Anthony Rappo
z.t
77
Emil Toudal
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
78
Marcel Neuhauser
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
79
Ryo Chikatani
Team Bridgestone Cycling
op 13'37"
80
Shunsuke Imamura
Team Bridgestone Cycling
z.t
81
Maksim Piskunov
op 14'30"
82
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
83
Martins Pluto
Monkey Town Continental Team
z.t
84
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
z.t
85
Manuel Zobrist
z.t
86
Dario Rapps
z.t
87
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
88
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
89
Fabian Holbach
z.t
90
Clement Orceau
z.t
91
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
92
Oscar van Wijk
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
93
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
94
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
95
Tim Diederich
z.t
96
Quentin Guex
op 15'01"
97
Bas van der Kooij
Alecto Cycling Team
op 15'11"
98
Marvin Tasset
AGO - Aqua Service
op 16'02"
99
Adne Van Engelen
op 16'12"
100
Patrick Lechner
Bike Aid
op 16'20"
101
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Xaurum
op 17'00"
102
Dennis van der Horst
Metec - TKH P/B Mantel
op 17'32"
103
Félix Schreiber
op 18'33"
104
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
op 19'30"
105
David Dekker
Metec - TKH P/B Mantel
op 20'00"
106
Colin Heiderscheid
Team Dauner D&DQ Akkon
op 20'36"
107
Eiya Hashimoto
Team Bridgestone Cycling
op 21'28"
108
Matthew Bostock
op 22'39"
109
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Xaurum
op 24'48"
110
Patrick Clausen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 26'41"
111
Giacomo Ballabio
op 28'15"
112
Patrick Jäger
Team Vorarlberg - Santic
op 28'38"
113
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
op 28'48"
114
Valère Thiébaud
op 36'49"
115
Mike Diener
op 37'51"
116
Carl Schütz
op 38'28"
117
Guillem Garcia Saubi
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 41'04"
118
Andreas Leppert
op 44'04"
119
Kiyomasa Hanada
op 49'55"
120
Luka Zetsche
op 53'10"
Charlie Arimont
AGO - Aqua Service
DNF
Joseph Nally
DNF
Martin Meiler
Team Vorarlberg - Santic
DNF
Olivier Pardini
Team Differdange - Losch
DNF
Timo Schäfer
Bike Aid
DNF
Philippe Schmit
DNF
Raphaël Schweitzer
DNF
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
DNF
Florian Gindhart
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Rhys Britton
DNF
Morten Hulgaard
Bhs - Almeborg Bornholm
DNF
Andrey Prostokshin
DNF
Rasmus Christian Quaade
Bhs - Almeborg Bornholm
DNF
Chris Anker Sörensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst