En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Clasica de Almeria
Uitslag
1
Mark Renshaw
Belkin Pro Cycling Team
4u30'14"
2
Reinardt Janse van Rensburg
Team Argos - Shimano
z.t
3
Francesco Lasca
Caja Rural
z.t
4
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
5
Stéphane Poulhiès
Cofidis
z.t
6
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
z.t
7
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
z.t
8
Dennis Vanendert
Lotto - Belisol Team
z.t
9
Fabien Schmidt
Sojasun
z.t
10
Pim Ligthart
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
11
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
z.t
12
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
z.t
13
Luis Mas Bonet
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
14
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
15
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
16
Simone Ponzi
Astana Pro Team
z.t
17
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
18
Daniel Schorn
Team Netapp - Endura
z.t
19
Karol Domagalski
Caja Rural
z.t
20
Tanel Kangert
Astana Pro Team
z.t
21
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
z.t
22
Juan José Cobo Acebo
Movistar Team
z.t
23
David Tanner
Belkin Pro Cycling Team
z.t
24
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
25
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
26
Janez Brajkovic
Astana Pro Team
z.t
27
Danail Petrov Andonov
Caja Rural
z.t
28
Tom Dumoulin
Team Argos - Shimano
z.t
29
Nicolas Edet
Cofidis
z.t
30
Jérôme Coppel
Cofidis
z.t
31
Enzo Josue Moyano
Caja Rural
z.t
32
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
33
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
z.t
34
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
z.t
35
José Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
36
David Arroyo Duran
Caja Rural
z.t
37
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
z.t
38
Egor Silin
Astana Pro Team
z.t
39
Bart De Clercq
Lotto - Belisol Team
z.t
40
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
41
Bartosz Huzarski
Team Netapp - Endura
z.t
42
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
43
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
z.t
44
Maxime Mederel
Sojasun
z.t
45
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
z.t
46
Daniel Navarro Garcia
Cofidis
z.t
47
Tim Wellens
Lotto - Belisol Team
z.t
48
Jurgen Van De Walle
Lotto - Belisol Team
op 8"
49
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
50
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
op 16"
51
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
z.t
52
Cyril Bessy
Cofidis
op 19"
53
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
54
Jelle Vanendert
Lotto - Belisol Team
op 21"
55
Francois Parisien
Team Argos - Shimano
op 42"
56
Kevin Seeldraeyers
Astana Pro Team
z.t
57
Simon Geschke
Team Argos - Shimano
z.t
58
Bauke Mollema
Belkin Pro Cycling Team
z.t
59
Wilco Kelderman
Belkin Pro Cycling Team
op 1'22"
60
Laurens ten Dam
Belkin Pro Cycling Team
z.t
61
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 2'21"
62
Robert Gesink
Belkin Pro Cycling Team
op 2'48"
63
David De La Cruz Melgarejo
Team Netapp - Endura
z.t
64
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
op 2'51"
65
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
66
Jonathan Hivert
Sojasun
z.t
67
Brice Feillu
Sojasun
z.t
68
Steve Bekaert
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
69
Dirk Bellemakers
Lotto - Belisol Team
z.t
70
Paul Poux
Sojasun
z.t
71
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
72
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
73
Johannes Fröhlinger
Team Argos - Shimano
z.t
74
Patrick Gretsch
Team Argos - Shimano
z.t
75
Stef Clement
Belkin Pro Cycling Team
z.t
76
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi
z.t
77
Jakob Fuglsang
Astana Pro Team
z.t
78
Iker Camaño Ortuzar
Team Netapp - Endura
z.t
79
Juan Manuel Garate Cepa
Belkin Pro Cycling Team
z.t
80
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
81
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
82
Aritz Bagües
Euskadi
z.t
83
José Joao Pimenta Costa Mendes
Team Netapp - Endura
z.t
84
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
z.t
85
Leopold Konig
Team Netapp - Endura
z.t
86
Yannick Talabardon
Sojasun
z.t
87
Wout Poels
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
88
Yelko Gomez
Caja Rural
z.t
89
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
z.t
90
Unai Iparragirre
Euskadi
op 3'51"
91
Mikel Iturria Segurola
Euskadi
op 3'52"
92
Igor Merino Cortazar
Euskadi
z.t
93
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
op 3'57"
94
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Euskadi
op 5'57"
95
Barry Markus
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
96
Danny van Poppel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
97
Jaroslaw Marycz
CCC Polsat Polkowice
z.t
98
Federico Butto'
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
99
Nikita Novikov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
100
Maurits Lammertink
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
101
Tarik Chaoufi
Euskaltel - Euskadi
z.t
102
Jan Barta
Team Netapp - Endura
z.t
103
Jon Larrinaga
Euskadi
z.t
104
Gert Joeaar
Cofidis
z.t
105
Tristan Valentin
Cofidis
z.t
106
Jonas Ahlstrand
Team Argos - Shimano
z.t
107
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
108
Darío Hernandez
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
109
Joost van Leijen
Lotto - Belisol Team
op 7'59"
Anthony Delaplace
Sojasun
DNF
Cheng Ji
Team Argos - Shimano
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst