En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Arno Wallaard Memorial
Uitslag
1
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
3u50'09"
2
Cees Bol
SEG Racing Academy
z.t
3
Dion Beukeboom
Vlasman CT
z.t
4
Tim Kerkhof
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
5
Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
z.t
6
Rui Filipe Oliveira Alves
Hagens Berman Axeon
op 15"
7
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
z.t
8
Maarten Van Trijp
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 19"
9
André Looij
Monkey Town Continental Team
z.t
10
Aksel Nommela
BEAT Cycling Club
z.t
11
Jasper Philipsen
Hagens Berman Axeon
z.t
12
Willem Ariesen
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
13
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
z.t
14
Roy Jans
Cibel - Cebon
z.t
15
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
z.t
16
Stijn De Bock
Cibel - Cebon
z.t
17
Aaron Grosser
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
18
Stephan Bakker
Monkey Town Continental Team
z.t
19
Patrick van der Duin
Alecto Cycling Team
z.t
20
Zeke Mostov
Hagens Berman Axeon
z.t
21
Timothy Stevens
Cibel - Cebon
z.t
22
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
23
Christopher Heider
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
24
Luca Henn
Team Lotto - Kern Haus
z.t
25
Joost Van der Burg
Vlasman CT
z.t
26
Antonie van Noppen
z.t
27
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
28
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
29
Daan Hoeyberghs
BEAT Cycling Club
z.t
30
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
31
Ross Lamb
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
32
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
z.t
33
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
34
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
z.t
35
Vincent Hoppezak
Delta Cycling Rotterdam
z.t
36
Wim Wittenberg
z.t
37
Wesley Van Dyck
BEAT Cycling Club
z.t
38
Jarri Stravers
z.t
39
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
z.t
40
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
z.t
41
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
z.t
42
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
43
Pavel Chursin
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
44
Jasper Frahm
Heizomat Rad-Net.de
z.t
45
Alex Colman
Lotto - Soudal U23
z.t
46
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
z.t
47
Alex Mengoulas
BEAT Cycling Club
z.t
48
Aaron Van Poucke
Lotto - Soudal U23
z.t
49
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
z.t
50
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
51
Jonathan Brown
Hagens Berman Axeon
z.t
52
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
z.t
53
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
54
Robert Retschke
Team Lotto - Kern Haus
z.t
55
Dieter Bouvry
Cibel - Cebon
z.t
56
Martin Salmon
Development Team Sunweb
z.t
57
Arno Kleinjan
z.t
58
Kelvin van den Dool
Vlasman CT
z.t
59
Jan Maas
SEG Racing Academy
z.t
60
Sven Reutter
Heizomat Rad-Net.de
z.t
61
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
op 29"
62
Kevin Verwaest
Team Differdange - Losch
z.t
63
Johannes Hodapp
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
64
Piotr Havik
BEAT Cycling Club
z.t
65
Mats Boeve
z.t
66
Jasper Hamelink
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
67
Jaap Kooijman
Vlasman CT
z.t
68
Jan Tschernoster
Heizomat Rad-Net.de
z.t
69
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
z.t
70
Eamon Lucas Franck
Delta Cycling Rotterdam
z.t
71
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
z.t
72
Thymen Arensman
SEG Racing Academy
z.t
73
Gert-Jan Bosman
op 33"
74
Rick Ottema
Alecto Cycling Team
z.t
75
Maikel Zijlaard
Hagens Berman Axeon
op 37"
76
Pit Schlechter
Leopard Pro Cycling
z.t
77
Bryan Bouwmans
z.t
78
Rick van Breda
Monkey Town Continental Team
op 41"
79
Robin Blummel
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 43"
80
Dylan Bouwmans
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
81
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
82
Beau Duvigneau
Vlasman CT
op 56"
83
Adriaan Janssen
Delta Cycling Rotterdam
op 1'09"
84
David Dekker
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
85
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
op 1'14"
86
Richard Weinzheimer
Team Lotto - Kern Haus
z.t
87
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
op 1'22"
88
Tijmen Eising
Metec - TKH P/B Mantel
op 2'03"
89
Chiel Breukelman
op 2'34"
90
Arthur Pagnaer
T.Palm Pole Continental Wallon
op 3'17"
91
Arne Marit
Lotto - Soudal U23
z.t
92
Michaël De Jong
z.t
93
Thomas Ruijgrok
z.t
94
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
95
Aden James Paterson
z.t
96
Per Christian Münstermann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
97
Michel Giesselmann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
98
Stijn Daemen
Lotto - Soudal U23
z.t
99
Melvin van Zijl
Vlasman CT
z.t
100
Tim Naberman
z.t
101
Kajetan Albanowski
z.t
102
Jens Vanoverberghe
Development Team Sunweb
z.t
103
Nahom Desale
BEAT Cycling Club
z.t
104
Jon Knolle
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
105
Pascal Treubel
Heizomat Rad-Net.de
z.t
106
Juri Hollmann
Heizomat Rad-Net.de
z.t
107
Stephan Grigroyan
z.t
108
Wietse Kamp
z.t
109
Jeroen Van Krimpen
z.t
110
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
z.t
111
Jeen de Jong
z.t
112
Rochéz Harbers
z.t
113
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
z.t
114
Charlie Quarterman
Leopard Pro Cycling
z.t
115
Bas Tietema
BEAT Cycling Club
z.t
116
Edward Walsh
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
117
Bas Ottevanger
Vlasman CT
z.t
118
Leon Rohde
Heizomat Rad-Net.de
z.t
119
Niklas Markl
Development Team Sunweb
z.t
120
Tobias Nolde
Heizomat Rad-Net.de
z.t
121
Bas van der Kooij
Alecto Cycling Team
z.t
122
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
123
Timo de Jong
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
124
Louis Leinau
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
125
Alexander Küsters
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
126
Lars Horring
z.t
127
Martin Kelderman
z.t
128
Jelle Cant
Tarteletto - Isorex
op 3'28"
129
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
130
Philipp Mamos
op 3'29"
131
Sergio Tu
Development Team Sunweb
op 3'56"
132
Henk Wildeman
z.t
133
Abe Celi
Alecto Cycling Team
op 3'59"
134
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
op 4'09"
135
Sjors Dekker
op 4'20"
136
Raphaël Kockelmann
Team Differdange - Losch
z.t
137
Claudio Catania
Team Differdange - Losch
z.t
138
Hermen Bode
op 5'22"
Alexander Cools
Cibel - Cebon
DNF
Jarno Gmelich
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Barry Markus
Monkey Town Continental Team
DNF
Gijs Meijer
Delta Cycling Rotterdam
DNF
Martins Pluto
Monkey Town Continental Team
DNF
Minne Verboom
SEG Racing Academy
DNF
Oscar van Wijk
Destil - Parkhotel Valkenburg
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst