En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Kampioenschap van Vlaanderen
Uitslag
1
Jannik Steimle
Deceuninck - Quick Step
4u03'55"
2
Timo Roosen
Team Jumbo - Visma
op 1"
3
Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
op 4"
4
Adrien Petit
Total Direct Energie
z.t
5
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
6
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
7
Emiel Vermeulen
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
8
Giacomo Nizzolo
Team Dimension Data
z.t
9
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
10
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles
z.t
11
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Piotr Havik
Beat Cycling Club
z.t
13
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
14
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
15
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
z.t
16
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
z.t
17
Mikkel Froelich Honoré
Deceuninck - Quick Step
z.t
18
Jonas Koch
CCC Team
z.t
19
Tim Merlier
Corendon - Circus
z.t
20
Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
z.t
21
Jan-Willem van Schip
Roompot - Charles
op 12"
22
Thomas Boudat
Total Direct Energie
op 14"
23
Brent Cle
Corendon - Circus
z.t
24
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
25
Mark Cavendish
Team Dimension Data
op 20"
26
Brian van Goethem
Lotto - Soudal
op 22"
27
Jonas Rickaert
Corendon - Circus
op 23"
28
Guillaume Seye
Beat Cycling Club
op 35"
29
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
op 1'33"
30
Max Walscheid
Team Sunweb
op 2'24"
31
Joeri Stallaert
Corendon - Circus
z.t
32
Romain Cardis
Total Direct Energie
z.t
33
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
34
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
35
Reto Müller
z.t
36
Jakub Mareczko
CCC Team
z.t
37
Alexander Konychev
Team Dimension Data
z.t
38
Wim Reynaerts
Cibel
z.t
39
Timothy Dupont
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
40
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
41
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
z.t
42
Pierre Gouault
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
43
Yves Coolen
Beat Cycling Club
z.t
44
Guillaume Van Keirsbulck
CCC Team
z.t
45
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
46
Filippo Fortin
Cofidis
z.t
47
Dmitrii Strakhov
Team Katusha Alpecin
z.t
48
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
49
Alfred Wright
CCC Team
z.t
50
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
z.t
51
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
z.t
52
Johannes Fröhlinger
Team Sunweb
z.t
53
Pierre Barbier
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
54
Adam Yates
Mitchelton - Scott
z.t
55
Julien Vermote
Team Dimension Data
z.t
56
Lars Ytting Bak
Team Dimension Data
z.t
57
Aksel Nommela
Wallonie Bruxelles
z.t
58
Sven Burger
SEG Racing Academy
z.t
59
Alan Riou
Team Arkéa- Samsic
z.t
60
Ben Swift
Team INEOS
z.t
61
Kaden Groves
Mitchelton - Scott
z.t
62
Yoeri Havik
Vlasman Track/Road CT
z.t
63
Roy Jans
Corendon - Circus
z.t
64
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
z.t
65
Lasse Norman Hansen
Corendon - Circus
z.t
66
Taco van der Hoorn
Team Jumbo - Visma
z.t
67
André Greipel
Team Arkéa- Samsic
z.t
68
Asbjørn Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
69
Jens Debusschere
Team Katusha Alpecin
z.t
70
Zico Waeytens
Cofidis
z.t
71
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal
z.t
72
Arjen Livyns
Roompot - Charles
z.t
73
Elmar Reinders
Roompot - Charles
z.t
74
Stijn Steels
Roompot - Charles
z.t
75
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
z.t
76
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
z.t
77
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
78
José Gonçalves
Team Katusha Alpecin
op 2'34"
79
Max Kanter
Team Sunweb
op 2'57"
80
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Charles
op 3'18"
81
Marten Kooistra
Team Sunweb
z.t
82
Jesper Rasch
SEG Racing Academy
op 6'40"
83
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
z.t
84
David Boucher
Tarteletto - Isorex
z.t
85
Jacob Relaes
Cibel
z.t
86
Connor Swift
Team Arkéa- Samsic
z.t
87
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
88
Reto Hollenstein
Team Katusha Alpecin
z.t
89
Alex Mengoulas
Beat Cycling Club
z.t
90
Adam Lewis
Beat Cycling Club
z.t
91
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
92
Lukas Ruegg
Swiss Racing Academy
z.t
93
Alexandre Pichot
Total Direct Energie
z.t
94
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
95
Jay Robert Thomson
Team Dimension Data
z.t
96
Alfdan De Decker
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
97
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
98
Jelle Wolsink
Vlasman Track/Road CT
z.t
99
Stef Krul
Team Jumbo - Visma
z.t
100
Glenn Debruyne
Cibel
z.t
101
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
op 6'51"
102
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
103
Matteo Moschetti
Trek - Segafredo
z.t
109
Serge Pauwels
CCC Team
z.t
124
Francisco José Ventoso Alberdi
CCC Team
z.t
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
DNF
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
DNF
Franck Bonnamour
Team Arkéa- Samsic
DNF
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
DNF
Jasper Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
DNF
Luuc Bugter
Beat Cycling Club
DNF
Rasmus Byriel Iversen
Lotto - Soudal
DNF
Dennis Coenen
Cibel
DNF
Hartthijs de Vries
Vlasman Track/Road CT
DNF
Nicolas Debeaumarche
Trek - Segafredo
DNF
Aimé Degendt
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Kenny Dehaes
Wallonie Bruxelles
DNF
Tuur Deprez
Cibel
DNF
Nahom Desale
Beat Cycling Club
DNF
Stijn Devolder
Corendon - Circus
DNF
Michiel Dieleman
Cibel
DNF
Owain Doull
Team INEOS
DNF
Ruben Eggenberg
Swiss Racing Academy
DNF
Alexander Evans
SEG Racing Academy
DNF
Alex Frame
Trek - Segafredo
DNF
Damien Gaudin
Total Direct Energie
DNF
Samuel Gaze
Deceuninck - Quick Step
DNF
Tao Geoghegan Hart
Team INEOS
DNF
Michael Gogl
Trek - Segafredo
DNF
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
DNF
Laurens Huys
Wallonie Bruxelles
DNF
Pierre Idjouadienne
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Benoît Jarrier
Team Arkéa- Samsic
DNF
Florentin Lecamus
Team Arkéa- Samsic
DNF
Samuel Leroux
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Gianni Marchand
Cibel
DNF
Christophe Masson
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Emmanuel Morin
Cofidis
DNF
Clement Orceau
Total Direct Energie
DNF
Bas Ottevanger
Vlasman Track/Road CT
DNF
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
DNF
Fabian Paumann
Swiss Racing Academy
DNF
Fabio Sabatini
Deceuninck - Quick Step
DNF
Geoffrey Soupe
Cofidis
DNF
Ian Stannard
Team INEOS
DNF
Wim Stroetinga
Vlasman Track/Road CT
DNF
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
DNF
Bert Van Lerberghe
Cofidis
DNF
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
DNF
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
DNF
Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Maxime Vantomme
Tarteletto - Isorex
DNF
Thomas Vaubourzeix
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Minne Verboom
SEG Racing Academy
DNF
Louis Vervaeke
Team Sunweb
DNF
Alex Vogel
Swiss Racing Academy
DNF
Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Sean De Bie
Roompot - Charles
DNF
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
DNF
Kenny De Ketele
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Floris De Tier
Team Jumbo - Visma
DNF
Melvin van Zijl
Vlasman Track/Road CT
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst