En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Kampioenschap van Vlaanderen
Uitslag
1
Dylan Groenewegen
Team LottoNL - Jumbo
4u14'33"
2
John Degenkolb
Trek - Segafredo
z.t
3
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
z.t
4
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
5
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
6
Jonas Vangenechten
Vital Concept Cycling Club
z.t
7
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
z.t
8
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
9
Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
10
Yoeri Havik
Vlasman CT
z.t
11
Thomas Boudat
Direct Energie
z.t
12
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
13
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
z.t
14
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
15
Louis Verhelst
Tarteletto - Isorex
z.t
16
Roy Jans
Cibel - Cebon
z.t
17
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
18
Aksel Nommela
BEAT Cycling Club
z.t
19
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
20
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
21
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
22
Nahom Desale
BEAT Cycling Club
z.t
23
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
24
Piotr Havik
BEAT Cycling Club
z.t
25
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
26
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
27
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
28
Fridtjof Roeinaas
Joker Icopal
z.t
29
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
30
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
31
Jan Maas
Team LottoNL - Jumbo
z.t
32
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
33
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
34
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
35
Daan Hoeyberghs
BEAT Cycling Club
z.t
36
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
z.t
37
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
38
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
z.t
39
Morgan Kneisky
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
40
Timothy Stevens
Cibel - Cebon
z.t
41
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
z.t
42
David Boucher
Tarteletto - Isorex
z.t
43
Alexander Maes
Tarteletto - Isorex
z.t
44
Willem Jakobus Smit
Team Katusha Alpecin
z.t
45
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
46
Cedric Raymackers
Cibel - Cebon
z.t
47
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
48
Dieter Bouvry
Cibel - Cebon
z.t
49
Emiel Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
50
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
51
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
52
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
z.t
53
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
54
Daniel Abraham Gebru
BEAT Cycling Club
z.t
55
Thibault Guernalec
Team Fortuneo - Samsic
z.t
56
Kristoffer Skjerping
Joker Icopal
z.t
57
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
58
Alex Mengoulas
BEAT Cycling Club
z.t
59
Jesper Rasch
SEG Racing Academy
z.t
60
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
61
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
62
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
63
Daan Olivier
Team LottoNL - Jumbo
z.t
64
Melvin van Zijl
Vlasman CT
z.t
65
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
z.t
66
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
67
Ole Forfang
Joker Icopal
z.t
68
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
69
Rasmus Tiller
Joker Icopal
z.t
70
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
71
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
72
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
73
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
op 9"
74
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 12"
75
Gianni Marchand
Cibel - Cebon
z.t
76
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
op 14"
77
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
op 16"
78
Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
op 18"
79
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
op 20"
80
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
81
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
82
Joost Van der Burg
Vlasman CT
z.t
83
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
84
Johan Le Bon
Vital Concept Cycling Club
z.t
85
Pierre Goebeert
AGO - Aqua Service
z.t
86
Andreas Vangstad
Joker Icopal
z.t
87
Markus Hoelgaard
Joker Icopal
z.t
88
Florentin Lecamus
Team Fortuneo - Samsic
z.t
89
Minne Verboom
SEG Racing Academy
z.t
90
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
91
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
92
Dion Beukeboom
Vlasman CT
z.t
93
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
94
Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
95
Arnaud Gérard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
96
Henrik Evensen
Joker Icopal
z.t
97
Karl Patrick Lauk
Team Fortuneo - Samsic
z.t
98
Wim Stroetinga
Vlasman CT
z.t
99
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
z.t
100
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
101
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
102
Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
z.t
103
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
104
Beau Duvigneau
Vlasman CT
z.t
105
Kelvin van den Dool
Vlasman CT
z.t
106
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
107
Ryan Mullen
Trek - Segafredo
op 35"
108
Kenny Nijssen
Team Katusha Alpecin
z.t
109
Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
z.t
110
Alex Frame
Trek - Segafredo
z.t
111
Damien Gaudin
Direct Energie
op 37"
112
Gaëtan Lemoine
Vital Concept Cycling Club
op 39"
113
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
op 41"
114
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
op 42"
115
Bram Tankink
Team LottoNL - Jumbo
z.t
116
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
117
Frederik Frison
Lotto - Soudal
op 44"
118
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
119
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
z.t
120
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 46"
121
Kevin Reza
Vital Concept Cycling Club
op 54"
122
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
op 59"
123
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
124
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
125
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
op 1'26"
126
Paul Martens
Team LottoNL - Jumbo
z.t
128
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
op 2'52"
129
Wesley Van Dyck
BEAT Cycling Club
z.t
130
Dmitrii Strakhov
Team Katusha Alpecin
op 3'14"
131
Clément Carisey
Israel Cycling Academy
op 4'26"
132
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
133
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
op 5'07"
134
Nathan Haas
Team Katusha Alpecin
z.t
135
Stijn De Bock
Cibel - Cebon
z.t
136
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
z.t
Romain Cardis
Direct Energie
DNF
André Greipel
Lotto - Soudal
DNF
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst