En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Schaal Sels Merksem
Uitslag
1
Attilio Viviani
Cofidis
2u53'16"
2
Timothy Dupont
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
3
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
z.t
4
Adrien Petit
Total Direct Energie
z.t
5
Aksel Nommela
Wallonie Bruxelles
z.t
6
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
z.t
7
Ryan Christensen
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
8
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
10
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
David Dekker
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
12
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Joeri Stallaert
Corendon - Circus
z.t
14
Romain Cardis
Total Direct Energie
z.t
15
Martijn Budding
Beat Cycling Club
z.t
16
Daan Hoeyberghs
Beat Cycling Club
z.t
17
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
z.t
18
Andrew Tennant
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
19
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
20
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
z.t
21
Adam Toupalik
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
22
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
23
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
24
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
25
Johannes Hodapp
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
26
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
27
Per Christian Münstermann
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
28
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
29
Nahom Desale
Beat Cycling Club
z.t
30
Luuc Bugter
Beat Cycling Club
z.t
31
Luc Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
32
Jacob Eriksson
Team Coop
z.t
33
Sven Burger
SEG Racing Academy
z.t
34
Adrien Garel
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
35
Maarten Van Trijp
Corendon - Circus
z.t
36
Bert Van Lerberghe
Cofidis
z.t
37
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
z.t
38
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
39
Senne Leysen
Roompot - Charles
z.t
40
Daniel Abraham Gebru
Beat Cycling Club
z.t
41
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
42
Tom Van Asbroeck
Israel Cycling Academy
z.t
43
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
44
Bas van der Kooij
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
45
Jan Kuhn
Team Lotto - Kern Haus
z.t
46
Enzo Bernard
Total Direct Energie
z.t
47
Gianni Marchand
Cibel
z.t
48
Martins Pluto
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
49
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Cycling Team
z.t
50
Jeroen Eyskens
Cibel
z.t
51
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
52
Sean De Bie
Roompot - Charles
z.t
53
Hartthijs de Vries
Vlasman Track/Road CT
z.t
54
Yves Coolen
Beat Cycling Club
op 15"
55
Alex Colman
Canyon dhb p/b Bloor Homes
op 25"
56
Zico Waeytens
Cofidis
z.t
57
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
op 34"
58
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
59
Hugo Hofstetter
Cofidis
op 47"
60
Dries De Bondt
Corendon - Circus
op 50"
61
Guillaume Seye
Beat Cycling Club
op 1'02"
62
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
op 1'09"
63
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
64
Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'11"
65
Rick Ottema
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 1'18"
66
Antoine Benoist
Corendon - Circus
op 1'29"
67
Charles Page
Canyon dhb p/b Bloor Homes
op 2'09"
68
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
op 3'10"
69
David Boucher
Tarteletto - Isorex
op 4'24"
70
Stijn De Bock
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
71
Gustavo Adolfo Mino Baez
Massi Vivo - Grupo Oresy
z.t
72
Jonas Härtig
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
73
Felix Intra
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
74
Franz Werner
LKT Team Brandenburg
z.t
75
Jeremy Lecroq
Vital Concept - B&B Hotels
op 4'33"
76
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
77
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
op 4'35"
78
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
79
Frederik Backaert
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
80
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
81
Emmanuel Morin
Cofidis
z.t
82
Jon Knolle
Team Sauerland NRW p/b SKS Germany
z.t
83
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
84
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
85
Robert Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
z.t
86
Adam Hartley
SEG Racing Academy
z.t
87
David Riviere
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
88
Clement Orceau
Total Direct Energie
z.t
89
Robbie van Bakel
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
90
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
91
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
op 4'40"
92
Otto Vergaerde
Corendon - Circus
z.t
93
Jelle Wolsink
Vlasman Track/Road CT
z.t
94
Alex Paton
Canyon dhb p/b Bloor Homes
op 4'44"
95
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
op 4'46"
96
Eirik Lunder
Team Coop
op 9'29"
97
Cristian Villanueva
op 9'43"
Kristian Aasvold
Team Coop
DNF
Salman Altamimi
DNF
Jesper Asselman
Roompot - Charles
DNF
Jose Eduardo Autran Carrillo
Start Cycling Team
DNF
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
DNF
Erlend Blikra
Team Coop
DNF
Luca Bockelmann
LKT Team Brandenburg
DNF
Jasper Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
DNF
Nicolas Brandt
LKT Team Brandenburg
DNF
Lucas Casas Gutierrez
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNF
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNF
Glenn Debruyne
Cibel
DNF
Stijn Devolder
Corendon - Circus
DNF
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Luis Javelly
Start Cycling Team
DNF
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
DNF
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
DNF
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Dorian Lübbers
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Alexander Maes
Cibel
DNF
David Alexander Maidana Ortiz
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNF
Lukas Markl
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Tom Meeusen
Corendon - Circus
DNF
Patrick Müller
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Bas Ottevanger
Vlasman Track/Road CT
DNF
Alexandre Pichot
Total Direct Energie
DNF
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles
DNF
Leonel Quintero Arteaga
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Jesper Rasch
SEG Racing Academy
DNF
Frederik Raßmann
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Wim Reynaerts
Cibel
DNF
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
DNF
Andre Sotberg
Team Coop
DNF
Georgios Stavrakakis
SEG Racing Academy
DNF
Stijn Steels
Roompot - Charles
DNF
Timothy Stevens
Cibel
DNF
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Wim Stroetinga
Vlasman Track/Road CT
DNF
Anthony Turgis
Total Direct Energie
DNF
Jordi Van Dingenen
Tarteletto - Isorex
DNF
Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Alfdan De Decker
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
DNF
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
DNF
Nicky van der Lijke
Roompot - Charles
DNF
Boy van Poppel
Roompot - Charles
DNF
Melvin van Zijl
Vlasman Track/Road CT
DNF
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst