En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Primus Classic
Uitslag
1
Edward Theuns
Trek - Segafredo
4u36'42"
2
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
3
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
4
Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
z.t
5
Timothy Dupont
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
6
Jakub Mareczko
CCC Team
z.t
7
Greg Van Avermaet
CCC Team
z.t
8
Giacomo Nizzolo
Team Dimension Data
z.t
9
Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
z.t
10
Cyril Lemoine
Cofidis
z.t
11
Toms Skujins
Trek - Segafredo
z.t
12
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
13
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
14
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
15
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
16
Lionel Taminiaux
Wallonie Bruxelles
z.t
17
Tom Van Asbroeck
Israel Cycling Academy
z.t
18
Romain Cardis
Total Direct Energie
z.t
19
Mathieu van der Poel
Corendon - Circus
z.t
20
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
21
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
z.t
22
Julien Vermote
Team Dimension Data
z.t
23
André Greipel
Team Arkéa- Samsic
z.t
24
Louis Vervaeke
Team Sunweb
z.t
25
Anthony Turgis
Total Direct Energie
z.t
26
Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
z.t
27
Peter Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
28
Xandro Meurisse
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
29
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
op 6"
30
Aimé Degendt
Wanty - Gobert Cycling Team
op 7"
31
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
32
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
z.t
33
Loic Vliegen
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
34
Tim Declercq
Deceuninck - Quick Step
z.t
35
Mikkel Froelich Honoré
Deceuninck - Quick Step
z.t
36
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
op 0"
37
Nathan Earle
Israel Cycling Academy
op 7"
38
Reto Hollenstein
Team Katusha Alpecin
z.t
39
Franck Bonnamour
Team Arkéa- Samsic
z.t
40
Herman Dahl
Joker BMI
z.t
41
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
42
Jens Debusschere
Team Katusha Alpecin
z.t
43
Ole Forfang
Joker BMI
z.t
44
Benoît Jarrier
Team Arkéa- Samsic
z.t
45
Amund Groendahl Jansen
Team Jumbo - Visma
z.t
46
Jérôme Baugnies
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
47
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
48
Koen de Kort
Trek - Segafredo
z.t
49
Niki Terpstra
Total Direct Energie
z.t
50
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
z.t
51
Oscar Riesebeek
Roompot - Charles
z.t
52
Aksel Nommela
Wallonie Bruxelles
z.t
53
Otto Vergaerde
Corendon - Circus
z.t
54
Dries De Bondt
Corendon - Circus
z.t
55
Jonas Koch
CCC Team
z.t
56
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
57
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
op 14"
58
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
op 16"
59
Jannik Steimle
Deceuninck - Quick Step
z.t
60
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
op 38"
61
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
op 56"
62
Fridtjof Roeinaas
Joker BMI
op 1'15"
63
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
op 1'22"
64
Paul Martens
Team Jumbo - Visma
op 1'37"
65
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 2'06"
66
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
67
Michael Schär
CCC Team
op 2'28"
68
Nathan Van Hooydonck
CCC Team
z.t
69
Marcus Burghardt
Bora - HansGrohe
op 2'52"
70
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
op 5'07"
71
Michael Gogl
Trek - Segafredo
op 6'14"
72
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
73
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
74
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
75
Max Kanter
Team Sunweb
z.t
76
Lars Ytting Bak
Team Dimension Data
z.t
77
Stijn Steels
Roompot - Charles
z.t
78
Elmar Reinders
Roompot - Charles
z.t
79
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
80
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
81
Clément Carisey
Israel Cycling Academy
z.t
82
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
83
Jonas Rickaert
Corendon - Circus
z.t
84
Maarten Wynants
Team Jumbo - Visma
z.t
85
Nicky van der Lijke
Roompot - Charles
z.t
86
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
87
Asbjørn Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
88
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
z.t
89
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
90
Fabio Sabatini
Deceuninck - Quick Step
op 9'49"
91
Jan-Willem van Schip
Roompot - Charles
z.t
92
Filippo Fortin
Cofidis
z.t
93
Cedric Beullens
z.t
94
Jay Robert Thomson
Team Dimension Data
z.t
95
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
96
Guillaume Van Keirsbulck
CCC Team
z.t
97
Eirik Lunder
Team Coop
z.t
98
Marten Kooistra
Team Sunweb
z.t
99
Mickael Guichard
Delko Marseille Provence KTM
z.t
100
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
101
Søren Wærenskjold
Joker BMI
z.t
102
Brent Cle
Corendon - Circus
z.t
103
Emmanuel Morin
Cofidis
z.t
104
Florentin Lecamus
Team Arkéa- Samsic
z.t
105
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
106
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
107
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
108
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
109
Lasse Norman Hansen
Corendon - Circus
z.t
110
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
111
Connor Swift
Team Arkéa- Samsic
z.t
112
Alan Riou
Team Arkéa- Samsic
z.t
113
Ludvik Aspelund Holstad
Joker BMI
z.t
114
Andreas Vangstad
Joker BMI
z.t
115
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
z.t
116
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
117
Dmitrii Strakhov
Team Katusha Alpecin
z.t
Joseph Areruya
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Enzo Bernard
Total Direct Energie
DNF
Erlend Blikra
Team Coop
DNF
Thomas Boudat
Total Direct Energie
DNF
Rasmus Byriel Iversen
Lotto - Soudal
DNF
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Mark Cavendish
Team Dimension Data
DNF
Kenny Dehaes
Wallonie Bruxelles
DNF
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Huub Duyn
Roompot - Charles
DNF
Itmar Einhorn
Israel Cycling Academy
DNF
Jacob Eriksson
Team Coop
DNF
Henrik Evensen
Joker BMI
DNF
Johannes Fröhlinger
Team Sunweb
DNF
Damien Gaudin
Total Direct Energie
DNF
José Gonçalves
Team Katusha Alpecin
DNF
Hugo Hofstetter
Cofidis
DNF
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
DNF
Ramunas Navardauskas
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
DNF
Alexandre Pichot
Total Direct Energie
DNF
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
DNF
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
DNF
Andre Sotberg
Team Coop
DNF
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal
DNF
Jordi Van Dingenen
Tarteletto - Isorex
DNF
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Francisco José Ventoso Alberdi
CCC Team
DNF
Zico Waeytens
Cofidis
DNF
Philipp Walsleben
Corendon - Circus
DNF
Sean De Bie
Roompot - Charles
DNF
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
DNF
Danny van Poppel
Team Jumbo - Visma
DNF
David Boucher
Tarteletto - Isorex
DNS
Samuel Gaze
Deceuninck - Quick Step
DNS
Max Walscheid
Team Sunweb
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst