En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
16/08
Olomouc
Frýdek-Místek
212 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Shane Archbold
Bora - HansGrohe
4u29'50"
2
Daryl Impey
Mitchelton - Scott
z.t
3
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
4
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
5
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
6
Jannik Steimle
Deceuninck - Quick Step
z.t
7
Maciej Paterski
Poland
z.t
8
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
z.t
9
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
10
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
z.t
11
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
z.t
12
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
13
Dominik Neumann
Elkov - Author
z.t
14
Kamil Malecki
CCC Development Team
z.t
15
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
16
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
17
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Santic
z.t
18
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
19
Minne Verboom
SEG Racing Academy
z.t
20
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
21
Stef Krul
Team Jumbo - Visma
z.t
22
Jens Van Den Dool
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
23
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
z.t
24
Michael Hepburn
Mitchelton - Scott
z.t
25
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
26
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
27
Christopher Juul Jensen
Mitchelton - Scott
z.t
28
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
29
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
30
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
z.t
31
Jack Haig
Mitchelton - Scott
z.t
32
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
33
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
34
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
35
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
36
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
37
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
38
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
39
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
40
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
41
Massimo Rosa
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
42
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
43
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
44
Szymon Tracz
CCC Development Team
z.t
45
Szymon Rekita
Poland
z.t
46
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
47
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
48
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
49
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
z.t
50
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
51
Karel Hnik
Elkov - Author
z.t
52
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
53
Sjoerd Bax
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
54
Pawel Cieslik
Poland
z.t
55
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
z.t
56
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
57
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
z.t
58
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
59
Adam Stachowiak
Voster Uniwheels Team
z.t
60
Nariyuki Masuda
Utsunomiya Blitzen
z.t
61
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
z.t
62
Manabu Ishibashi
Team Bridgestone Cycling
op 15"
63
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
64
Leszek Plucinski
Voster Uniwheels Team
z.t
65
Marek Rutkiewicz
Poland
op 30"
66
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
op 59"
67
Filip Maciejuk
Leopard Pro Cycling
op 5'11"
68
Atsushi Oka
Utsunomiya Blitzen
z.t
69
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
70
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
71
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
72
Patryk Stosz
CCC Development Team
z.t
73
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
z.t
74
Mateusz Grabis
Voster Uniwheels Team
z.t
75
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
76
Roberto Gonzalez
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
77
János Pelikán
Pannon Cycling Team
z.t
78
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
79
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
80
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Santic
z.t
81
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
82
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
83
Nicola Gaffurini
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
84
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
z.t
85
Ådne Holter
z.t
86
Iver Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
87
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
z.t
88
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
89
Bartosz Warchol
Wibatech Merx 7R
z.t
90
Mateusz Taciak
Voster Uniwheels Team
z.t
91
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
92
Giuseppe Fonzi
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
93
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
94
David Per
Adria Mobil
z.t
95
Aljaz Omrzel
Adria Mobil
z.t
96
Sylwester Janiszewski
Voster Uniwheels Team
z.t
97
Pawel Franczak
Poland
z.t
98
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
99
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
100
Danny Van Der Tuuk
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
101
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
102
Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
z.t
103
Sven Burger
SEG Racing Academy
z.t
104
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
op 12'13"
105
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
106
Szymon Krawczyk
Voster Uniwheels Team
z.t
107
Damian Papierski
CCC Development Team
z.t
108
Adam Hartley
SEG Racing Academy
z.t
109
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
110
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
111
Etienne van Empel
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
112
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
op 23'24"
113
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
op 24'17"
114
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
z.t
115
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
z.t
116
Misch Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
117
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
z.t
118
Matej Zahalka
Elkov - Author
z.t
119
Keigo Kusaba
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
120
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
121
Shoi Matsuda
z.t
122
Wessel Krul
SEG Racing Academy
op 31'16"
123
Georgios Stavrakakis
SEG Racing Academy
z.t
124
Jan Koller
op 34'49"
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Marko Kump
Adria Mobil
DNF
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Yuan Tang Peng
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Grzegorz Stepniak
Wibatech Merx 7R
DNF
Miklos Szabo
Pannon Cycling Team
DNF
Daniel Moricz
DNS
Folkert Oostra
Monkey Town-à Bloc CT
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst