En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
13/08
Olomouc
Dolany
157 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
13u44'55"
2
Jan Barta
Bora - HansGrohe
op 9"
3
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
op 13"
4
Silvio Herklotz
Bora - HansGrohe
op 18"
5
Jan Hirt
CCC Sprandi Polkowice
op 21"
6
Rasmus Guldhammer
Team Veloconcept
op 26"
7
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
op 36"
8
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
op 43"
9
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
10
Felix Grossschartner
CCC Sprandi Polkowice
z.t
11
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
op 52"
12
Yonder Godoy
Wilier Triestina
op 1'01"
13
Cristian Rodriguez Martin
Wilier Triestina
z.t
14
Mirko Trosino
Wilier Triestina
z.t
15
Daniel Felipe Martinez
Wilier Triestina
z.t
16
José Joao Pimenta Costa Mendes
Bora - HansGrohe
z.t
17
Jan Maas
Seg Racing Academy
op 1'05"
18
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis
op 1'19"
19
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis
z.t
20
Michele Gazzarra
Sangemini - MG. K Vis
z.t
21
Francesco Manuel Bongiorno
Sangemini - MG. K Vis
z.t
22
Enrico Barbin
Bardiani CSF
op 1'20"
23
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
24
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
25
Yuriy Natarov
Astana City
op 1'21"
26
Stephen Williams
Seg Racing Academy
op 1'22"
27
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Veloconcept
op 1'26"
28
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
op 1'27"
29
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
op 1'30"
30
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
op 1'36"
31
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
op 1'37"
32
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
op 1'53"
33
Nikita Panassenko
Astana City
op 1'55"
34
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
z.t
35
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
op 2'01"
36
Andi Bajc
Amplatz - BMC
z.t
37
Marek Canecky
Amplatz - BMC
z.t
38
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
op 2'07"
39
Edoardo Zardini
Bardiani CSF
op 2'10"
40
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
op 2'32"
41
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 2'35"
42
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
op 3'02"
43
Ziga Horvat
Adria Mobil
op 3'14"
44
Marcel Neuhauser
Team Felbermayr Simplon Wels
op 4'01"
45
Grigoriy Shtein
Astana City
op 4'07"
46
Mirco Maestri
Bardiani CSF
op 4'49"
47
Enrico Salvador
Tirol Cycling Team
op 5'05"
48
Andrii Bratashchuk
Kolss Cycling Team
op 5'16"
49
Nicolo Pacinotti
Bardiani CSF
op 5'42"
50
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
op 6'53"
51
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
op 7'22"
52
Pawel Cieslik
Elkov - Author Cycling Team
op 7'46"
53
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
op 8'14"
54
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
op 8'19"
55
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
op 8'26"
56
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
op 8'29"
57
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
op 8'44"
58
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
op 8'52"
59
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
op 9'38"
60
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
op 10'26"
61
Gorazd Per
Adria Mobil
op 10'27"
62
Erik Baska
Bora - HansGrohe
op 10'43"
63
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
op 10'46"
64
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
op 11'04"
65
Syver Westgaard Waersted
UNO - X Hydrogen Development Team
op 11'33"
66
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
op 11'34"
67
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
op 11'36"
68
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
op 11'44"
69
Bartlomiej Matysiak
Team Hurom
op 11'48"
70
Rok Korosec
Amplatz - BMC
op 12'03"
71
Andrea Borso
Adria Mobil
op 12'19"
72
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
op 13'53"
73
Nicola Boem
Bardiani CSF
op 13'59"
74
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
op 14'44"
75
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
op 14'46"
76
Mark Sehested Pedersen
Team Veloconcept
op 14'56"
77
Michael Reihs
Team Veloconcept
z.t
78
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
op 15'16"
79
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
op 16'01"
80
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
op 16'28"
81
Nurbolat Kulimbetov
Astana City
op 16'54"
82
Konrad Tomasiak
Team Hurom
op 17'06"
83
Sondre Kristiansen
UNO - X Hydrogen Development Team
op 17'11"
84
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
op 17'20"
85
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
op 17'30"
86
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
op 17'34"
87
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
op 18'09"
88
Martin Hunal
Elkov - Author Cycling Team
op 18'43"
89
Vojtech Hacecky
Elkov - Author Cycling Team
op 18'44"
90
Gerd Fidler
Amplatz - BMC
op 18'49"
91
Marco Maronese
Bardiani CSF
op 18'50"
92
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
op 18'57"
93
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
op 19'16"
94
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
op 19'17"
95
Rafael Andriato
Wilier Triestina
op 19'19"
96
Matteo Draperi
Wilier Triestina
op 19'41"
97
Stanislaw Aniolkowski
Team Hurom
op 19'43"
98
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
op 20'34"
99
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
z.t
100
Jon Bozic
Adria Mobil
op 21'02"
101
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
op 21'12"
102
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
op 21'25"
103
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
op 22'10"
104
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr Simplon Wels
op 22'19"
105
Liam Bertazzo
Wilier Triestina
op 23'53"
106
Samuel Oros
Dukla Banska Bystrica
op 24'09"
107
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
op 24'52"
108
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
op 25'40"
109
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
op 26'48"
110
Niklas Larsen
Team Veloconcept
op 28'43"
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Simone Bernardini
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
DNF
Henrik Evensen
Seg Racing Academy
DNF
Miguel Eduardo Florez Lopez
Wilier Triestina
DNF
Wojciech Franczak
Team Hurom
DNF
Alexander Kamp Egested
Team Veloconcept
DNF
Wojciech Migdal
Team Hurom
DNF
Paolo Prandini
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Niccolo' Salvietti
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Michele Scartezzini
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Vladyslav Soltasiuk
Kolss Cycling Team
DNF
Thomas Umhaller
Amplatz - BMC
DNF
Martin Vlcak
Dukla Banska Bystrica
DNF
Jiri Sorm
Elkov - Author Cycling Team
DNS
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
DNF
Adriaan Janssen
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Jiri Kala
CK Pribram Fany Gastro
DNF
Eryk Laton
Team Hurom
DNF
Maxim Satlikov
Astana City
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst