En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Handzame Classic
Uitslag
1
Kristoffer Halvorsen
Joker Icopal
4u15'31"
2
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
3
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
4
Baptiste Planckaert
Katusha - Alpecin
z.t
5
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
6
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
7
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
8
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
9
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
10
Davide Martinelli
Quick Step Floors
z.t
11
Alan Banaszek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
12
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
13
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
14
Louis Verhelst
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
15
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
16
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
17
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
18
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
19
Leon Rohde
Development Team Sunweb
z.t
20
Rob Leemans
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
21
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
22
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
23
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
24
Barry Markus
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
25
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
26
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
27
Mathias De Witte
Cibel-Cebon
z.t
28
Przemyslaw Kasperkiewicz
An Post Chain Reaction
z.t
29
Dieter Bouvry
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
30
August Jensen
Team Coop
z.t
31
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
z.t
32
Viacheslav Kuznetsov
Katusha - Alpecin
z.t
33
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
34
Michiel Dieleman
Cibel-Cebon
z.t
35
Nils Politt
Katusha - Alpecin
z.t
36
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
37
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
z.t
38
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
39
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
z.t
40
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
41
Vegard Breen
Joker Icopal
z.t
42
Berden de Vries
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
43
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
44
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
45
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
46
Jakub Kaczmarek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
47
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
48
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
49
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
50
Mads Würtz Schmidt
Katusha - Alpecin
z.t
51
Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
52
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
op 10"
53
Yves Lampaert
Quick Step Floors
z.t
54
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
55
Jens Wallays
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
56
Jenthe Biermans
Katusha - Alpecin
z.t
57
Arjen Livyns
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
58
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
59
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
60
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
61
Tim Declercq
Quick Step Floors
z.t
62
Dries Devenyns
Quick Step Floors
z.t
63
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
op 17"
64
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
65
Iljo Keisse
Quick Step Floors
op 20"
66
Leigh Howard
Aqua Blue Sport
op 27"
67
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
68
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
op 30"
69
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
op 1'01"
70
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
71
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
op 1'19"
72
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
op 1'32"
73
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
74
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
op 1'42"
75
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
op 2'10"
76
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
77
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
op 3'21"
78
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker Icopal
z.t
79
Lukas Pöstlberger
Bora - HansGrohe
op 4'14"
80
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
81
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
82
Maximilian Schachmann
Quick Step Floors
z.t
83
Martin Velits
Quick Step Floors
z.t
84
Jacob Scott
An Post Chain Reaction
z.t
85
Andrea Pasqualon
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
86
Sean Mackinnon
An Post Chain Reaction
op 4'23"
87
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
op 4'25"
88
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
89
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
90
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
op 6'47"
91
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
92
Ole Forfang
Joker Icopal
z.t
93
Kristoffer Skjerping
Joker Icopal
z.t
94
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
Ciske Aneca
Tarteletto - Isorex
DNF
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Ole Andre Austevoll
Team Coop
DNF
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini
DNF
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
DNF
Gaetan Bille
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
DNF
Lorenzo Blomme
Tarteletto - Isorex
DNF
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
DNF
Gianni Bossuyt
Tarteletto - Isorex
DNF
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
DNF
Dennis Coenen
Cibel-Cebon
DNF
Alexander Cools
Cibel-Cebon
DNF
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Brecht Dhaene
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
DNF
Carmelo Foti
Leopard Pro Cycling
DNF
Fredrik Strand Galta
Team Coop
DNF
José Gonçalves
Katusha - Alpecin
DNF
Marc Goos
Development Team Sunweb
DNF
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
DNF
Carl Fredrik Hagen
Joker Icopal
DNF
Krister Hagen
Team Coop
DNF
Conor Hennebry
An Post Chain Reaction
DNF
Silvio Herklotz
Bora - HansGrohe
DNF
Max Kanter
Development Team Sunweb
DNF
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini
DNF
Yuma Koishi
Nippo - Vini Fantini
DNF
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
DNF
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
DNF
Philip Lindau
Team Coop
DNF
Jason Lowndes
Israel Cycling Academy
DNF
Oivind Lukkedal
Team Coop
DNF
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
DNF
John Mandrysch
Leopard Pro Cycling
DNF
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
DNF
Marco Mathis
Katusha - Alpecin
DNF
Sean McKenna
An Post Chain Reaction
DNF
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
DNF
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Aksel Nommela
Leopard Pro Cycling
DNF
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
DNF
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
DNF
Christophe Premont
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Charlie Quarterman
Leopard Pro Cycling
DNF
Even Rege
Team Coop
DNF
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
DNF
Jhonatan Restrepo
Katusha - Alpecin
DNF
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
DNF
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Brecht Ruyters
Cibel-Cebon
DNF
Jarl Salomein
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
DNF
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
DNF
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Adriaan Aas Stien
Joker Icopal
DNF
Florian Stork
Development Team Sunweb
DNF
Kirill Sveshnikov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Matthew Teggart
An Post Chain Reaction
DNF
Bas Tietema
An Post Chain Reaction
DNF
Massimo Vanderaerden
An Post Chain Reaction
DNF
Matthias Vandewalle
Tarteletto - Isorex
DNF
Kevin Verwaest
Tarteletto - Isorex
DNF
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Tyler Williams
Israel Cycling Academy
DNF
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
DNF
Kevin De Jonghe
Cibel-Cebon
DNF
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
DNF
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst