En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
24/09
Alcala de Henares
Madrid
171.2 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Combiné
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
95u30'33"
2
Abraham Olano Manzano
Mapei - GB - Latexco
op 4'22"
3
Johan Bruyneel
O.N.C.E.
op 6'48"
4
Melchor Mauri Prat
O.N.C.E.
op 8'04"
5
Richard Virenque
Festina - Lotus
op 11'38"
6
Roberto Pistore
Polti - Granarolo - Santini
op 11'54"
7
David Garcia Marquina
Banesto
op 13'50"
8
Daniel Clavero Sebastian
Artiach - Chiquilin
op 15'03"
9
Michele Bartoli
Mercatone Uno - Saeco
op 19'14"
10
Stefano Della Santa
Mapei - GB - Latexco
op 19'42"
11
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
Kelme - Sureña - Avianca
op 20'24"
12
Felix Manuel Garcia Casas
Artiach - Chiquilin
op 21'18"
13
Angel Luis Casero Moreno
Banesto
op 26'18"
14
Orlando Sergio Gomes Rodrigues
Artiach - Chiquilin
op 27'21"
15
Jose Manuel Uria Gonzalez
Castellblanch - MX Onda
op 28'49"
16
David Plaza Romero
Festina - Lotus
op 29'20"
17
Mauro Gianetti
Polti - Granarolo - Santini
op 30'12"
18
Federico Echave Musatadi
Mapei - GB - Latexco
op 31'04"
19
Ramon Garcia Espana
Artiach - Chiquilin
op 35'20"
20
Alex Zülle
O.N.C.E.
op 37'49"
21
Axel Merckx
Motorola
op 38'02"
22
Piotr Ugrumov
Gewiss - Ballan
op 43'50"
23
Manuel Pascual Soler
Artiach - Chiquilin
op 43'57"
24
Oscar Pellicioli
Polti - Granarolo - Santini
op 45'26"
25
Viatcheslav Ekimov
Novell Software
op 46'48"
26
Stéphane Goubert
Festina - Lotus
op 47'09"
27
Eddy Bouwmans
Novell Software
op 54'38"
28
Ermanno Brignoli
Gewiss - Ballan
op 1u00'31"
29
Neil Stephens
O.N.C.E.
op 1u00'41"
30
Francisco Benitez Esbri
Kelme - Sureña - Avianca
op 1u00'53"
31
Peter Meinert Nielsen
TVM
op 1u01'04"
32
Bert Dietz
Team Deutsche Telekom
op 1u03'50"
33
Manuel Rodriguez Gil
Santa Clara - Master
op 1u05'35"
34
Jose Manuel Garcia Garcia
Artiach - Chiquilin
op 1u06'50"
35
Miguel Angel Pena Caceres
Mapei - GB - Latexco
op 1u07'33"
36
Juan Rodrigo Arenas Gonzalez
Festina - Lotus
op 1u08'35"
37
Jesus Montoya Alarcon
Banesto
op 1u09'04"
38
Claus-Michael Möller
Castellblanch - MX Onda
op 1u09'26"
39
Pascal Herve
Festina - Lotus
op 1u10'01"
40
Iñaki Aiarzagüena Urkidi
Santa Clara - Master
op 1u13'42"
41
Manuel Beltran Martinez
Mapei - GB - Latexco
op 1u15'48"
42
Michael Boogerd
Novell Software
op 1u16'10"
43
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
O.N.C.E.
op 1u20'49"
44
Antonio Sanchez Garcia
Artiach - Chiquilin
op 1u26'42"
45
Christian Henn
Team Deutsche Telekom
op 1u28'21"
46
Marino Alonso Monje
Banesto
op 1u30'55"
47
Carlos Alberto Maya Lizcano
Castellblanch - MX Onda
op 1u34'30"
48
Jesper Skibby
TVM
op 1u35'22"
49
Rosario Fina
Mercatone Uno - Saeco
op 1u39'41"
50
Dainis Ozols
Novell Software
op 1u39'54"
51
Carmelo Miranda Gonzalez
Banesto
op 1u42'55"
52
Asiat Saitov
Artiach - Chiquilin
op 1u43'25"
53
Francisco Javier Cerezo Perales
Castellblanch - MX Onda
op 1u44'23"
54
Ignacio Garcia Camacho
Kelme - Sureña - Avianca
op 1u45'40"
55
Jose-Roberto Sierra Aguerro
O.N.C.E.
op 1u46'57"
56
Valerio Tebaldi
Festina - Lotus
op 1u49'07"
57
José Antonio Espinosa Hernandez
Castellblanch - MX Onda
op 1u49'31"
58
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
op 1u53'50"
59
Jose-Luis Sanchez De La Rocha
Kelme - Sureña - Avianca
op 2u04'45"
60
Ruggero Borghi
Mercatone Uno - Saeco
op 2u06'30"
61
Romes Gainetdinov
Santa Clara - Master
op 2u07'13"
62
Oliverio Rincon Quintana
O.N.C.E.
op 2u09'46"
63
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
op 2u10'28"
64
Francisco Cabello Luque
Kelme - Sureña - Avianca
op 2u16'17"
65
Juan Carlos Dominguez
Kelme - Sureña - Avianca
op 2u19'51"
66
Paolo Fornaciari
Mercatone Uno - Saeco
op 2u20'19"
67
Adriano Baffi
Mapei - GB - Latexco
op 2u25'12"
68
José-Luis Rodriguez Garcia
Kelme - Sureña - Avianca
op 2u26'00"
69
Cédric Vasseur
GAN
op 2u26'19"
70
Inigo Gonzalez de Heredia Aranzabal
Euskadi - Orbea
op 2u33'55"
71
Giuseppe Petito
Mercatone Uno - Saeco
op 2u35'49"
72
Álvaro González de Galdeano
Euskadi - Orbea
op 2u39'45"
73
Serafin Vieira de Araujo
Sicasal - Acral
op 2u41'20"
74
Erwin Nijboer
Banesto
op 2u42'55"
75
Manuel Luis Abreu Campos
Sicasal - Acral
op 2u43'15"
76
Roberto Laiseka Jaio
Euskadi - Orbea
op 2u49'56"
77
José Angel Vidal Martinez
Kelme - Sureña - Avianca
op 2u50'14"
78
Bart Leysen
Mapei - GB - Latexco
op 2u55'09"
79
Andrea Peron (1)
Motorola
op 2u55'15"
80
Alfredo Irusta Sampredro
Castellblanch - MX Onda
op 2u56'32"
81
Arnaud Pretot
GAN
op 2u57'28"
82
Jose-Francisco Jarque
Santa Clara - Master
op 2u57'40"
83
Ibon Ajuria Gordon
Euskadi - Orbea
op 2u58'20"
84
Iñigo Chaurreau Bernardez
Polti - Granarolo - Santini
op 3u02'12"
85
Pascal Chanteur
Chazal - MBK - Konig
op 3u03'16"
86
Tom Cordes
Castellblanch - MX Onda
op 3u04'17"
87
Stefano Cembali
Carrera - Tassoni
op 3u09'02"
88
Carlos Manuel Pinho Olivera
Sicasal - Acral
op 3u09'28"
89
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
op 3u10'23"
90
Johnny Weltz
Motorola
op 3u12'21"
91
Mirco Crepaldi
Polti - Granarolo - Santini
op 3u16'07"
92
Martin van Steen
TVM
op 3u16'49"
93
Marcel Wust
Castellblanch - MX Onda
op 3u18'55"
94
Martial Locatelli
Chazal - MBK - Konig
op 3u19'37"
95
Dimitri Tcherkachine
Santa Clara - Master
op 3u24'29"
96
Javier Pascual Rodriguez
Santa Clara - Master
op 3u26'28"
97
Thierry Gouvenou
GAN
op 3u27'15"
98
Michael Andersson
Sicasal - Acral
op 3u28'14"
99
Steffen Wesemann
Team Deutsche Telekom
op 3u33'00"
100
Roberto Lezaun Zubiria
Euskadi - Orbea
op 3u38'13"
101
Kaspar Ozers
Motorola
op 3u38'44"
102
Edwig Van Hooydonck
Novell Software
op 3u40'06"
103
Servais Knaven
TVM
op 3u45'51"
104
Peter Van Petegem
TVM
op 3u45'54"
105
Eros Poli
Mercatone Uno - Saeco
op 3u45'58"
106
Kevin Livingston
Motorola
op 3u49'45"
107
Mario Kummer
Team Deutsche Telekom
op 3u49'55"
108
Roland Meier
TVM
op 3u50'42"
109
Cezary Zamana
Motorola
op 3u54'31"
110
George Hincapie
Motorola
op 3u54'33"
111
Remo Rossi
Carrera - Tassoni
op 4u03'31"
112
Mario Chiesa
Carrera - Tassoni
op 4u04'26"
113
Sven Teutenberg
Novell Software
op 4u05'37"
114
Henk Vogels
Novell Software
op 4u08'29"
115
Giuseppe Calcaterra
Mercatone Uno - Saeco
op 4u09'28"
116
Tristan Hoffman
TVM
op 4u10'36"
117
Raymond Thebes
TVM
op 4u20'57"
118
Filippo Simeoni
Carrera - Tassoni
op 4u25'04"
Vladislav Bobrik
Gewiss - Ballan
DNS
Juan Carlos Gonzalez Salvador
Euskadi - Orbea
DNF
Marco Pantani
Carrera - Tassoni
DNS
Frankie Andreu
Motorola
DNF
Mirko Gualdi
Polti - Granarolo - Santini
DNF
Pascal Lance
GAN
DNF
Marco Artunghi
Carrera - Tassoni
DNF
Jon Unzaga Bombin
Mapei - GB - Latexco
DNF
Goncalo José Amorim Valada
Sicasal - Acral
DNF
Asier Guenetxea Sarain
Euskadi - Orbea
DNF
Peter Luttenberger
Carrera - Tassoni
DNF
Didier Rous
GAN
DNF
Mario Scirea
Polti - Granarolo - Santini
DNF
Roberto Torres Toledano
Festina - Lotus
DNF
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom
DNS
Bjarne Riis
Gewiss - Ballan
DNS
Jean-Pierre Bourgeot
Chazal - MBK - Konig
DNF
Thierry Elissalde
Euskadi - Orbea
DNF
Gianluca Pianegonda
Polti - Granarolo - Santini
DNF
Djamolidine Abduzhaparov
Novell Software
DNS
Jean-François Bernard
Chazal - MBK - Konig
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst