En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Grand Prix Alanya
Uitslag
1
Lucas Carstensen
Bike Aid
2
Yauheni Karaliok
3
Patryk Stosz
CCC Development Team
4
Sergey Luchshenko
Astana City
5
Ahmet Orken
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
6
Aaron Grosser
Bike Aid
7
Onur Balkan
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
8
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
9
Siim Kiskonen
10
Süleyman Urcu
11
Norman Vahtra
12
Matvey Nikitin
Vino - Astana Motors
13
Batuhan Özgür
14
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
15
Andriy Kulyk
Shenzhen Xidesheng Cycling Team
16
Kamil Malecki
CCC Development Team
17
Maksim Piskunov
18
Maxim Gridchin
Astana City
19
Kemal Kucukbay
20
Daniel Dina
Pannon Cycling Team
21
Daniil Marukhin
Astana City
22
Gabiden Azen
23
Elchin Asadov
Lviv Cycling Team
24
Galym Akhmetov
Astana City
25
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
26
Anton Kuzmin
Astana City
27
Shakir Adilov
28
Yunus Emre Yilmaz Yunus
29
Adil Deniz Karacagil
30
Ramis Dinmukhametov
Astana City
31
Temirlan Mukhamediyanov
32
Yauheni Akhramenka
Ferei Pro Cycling Team
33
Muhammed Ali Uguz
34
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
35
Oleksandr Prevar
36
Ahmet Örencik
37
Benoît Guinchard
Swiss Racing Academy
38
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
39
Timur Maleev
Lviv Cycling Team
40
Kristjan Johanson
41
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
42
Rait Ärm
43
Yehor Dementyev
44
Fomovskiy Aleksey
45
Emin KoÇan
46
Oskar Nisu
47
Ahmet Akdylek
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
48
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
49
Sergey Medvedev
50
Roman Vassilenkov
51
Alexandr Semenov
Vino - Astana Motors
52
Vadim Pronskiy
Vino - Astana Motors
53
Canday Üzgün
54
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
55
Mykhaylo Kononenko
Shenzhen Xidesheng Cycling Team
56
Miklos Szabo
Pannon Cycling Team
57
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
58
Michal Paluta
CCC Development Team
59
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
60
Oleksandr Shchypak
Kyiv Capital Team
61
Nikita Sokolov
Vino - Astana Motors
62
Mikhail Shemetau
63
Assylkhan Turar
64
Akramjon Sunnatov
65
Daniel Bichlmann
Bike Aid
66
Bohdan Musiienko
Lviv Cycling Team
67
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
68
Attila Valter
CCC Development Team
69
Vladyslav Shcherban
70
Roman Gladysh
71
Evgeny Kovalev
72
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
73
Matthias Schnapka
Bike Aid
74
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
75
Robert Gaineyev
76
Halil Ibrahim Dilek
77
Oleksandr Golovash
78
Muradjan Khalmuratov
79
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
80
Nikodemus Holler
Bike Aid
81
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
82
Joosep Sankmann
83
Emre Genc
84
Mahmud Mammadov
Lviv Cycling Team
85
Ilya Korovko
86
Doston Ollamov
87
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
88
Dilmurdjon Siddikov
89
Fethi Acar
90
Oleksandr Polivoda
91
Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
92
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
93
Muhammed Selcuk
94
Maxim Dzolba
95
Muhammet Atalay
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
96
Kanstantsin Bialiauski
97
Hardzei Tsishchanka
98
Vasili Byaliauski
Minsk Cycling Club
99
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
100
Szymon Tracz
CCC Development Team
101
Adne Van Engelen
Bike Aid
102
Igor Yussifov
103
Alisher Zhumakan
104
Artur Ershov
105
Fabian Paumann
Swiss Racing Academy
106
Sefa Toros
107
Ismail Cavusoglu
108
Marton Dina
Cube - Csomor MTB Team
109
Vitaliy Hryniv
110
Aleksandr Komin
111
Piotr Brozyna
CCC Development Team
112
Izzet Sahin Icen
113
Feritcan Samli
Salcano Sakarya B.B. Pro Team
114
Vladimir Ilchenko
115
Maxim Sukhov
Cebrail Seker
DNF
Volodymyr Dzhus
Lviv Cycling Team
DNS
Raman Tsishkou
DNS
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2011
2010
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst