En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux
Uitslag
1
Iljo Keisse
Omega Pharma - Quick Step
4u40'39"
2
Romain Feillu
Bretagne - Séché Environnement
z.t
3
Roy Jans
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
4
Edward Theuns
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
5
Morgan Lamoisson
Team Europcar
z.t
6
Benjamin Giraud
Team La Pomme Marseille 13
z.t
7
Baptiste Planckaert
Roubaix Lille Metropole
z.t
8
Francesco Chicchi
Neri Sottoli
z.t
9
Andrea Piechele
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
10
Justin Jules
Team La Pomme Marseille 13
z.t
11
Manuel Belletti
Androni Giocattoli
z.t
12
Matthias Brandle
IAM Cycling
z.t
13
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
z.t
14
Julien Simon
Cofidis
z.t
15
Rudy Barbier
Roubaix Lille Metropole
z.t
16
Jaroslaw Marycz
CCC Polsat Polkowice
z.t
17
Maxime Daniel
Ag2r - La Mondiale
z.t
18
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
z.t
19
Stéphane Poulhiès
Cofidis
z.t
20
Julien Fouchard
Cofidis
z.t
21
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
z.t
22
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles
z.t
23
Julien Stassen
Wallonie Bruxelles
z.t
24
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
25
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
z.t
26
Steven Tronet
Big Mat - Auber 93
z.t
27
Julien Vermote
Omega Pharma - Quick Step
z.t
28
Olivier Le Gac
FDJ.fr
z.t
29
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles
z.t
30
Anthony Delaplace
Bretagne - Séché Environnement
z.t
31
Kevyn Ista
IAM Cycling
z.t
32
Andrea Dal Col
Neri Sottoli
z.t
33
Jarl Salomein
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
34
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
35
Pawel Charucki
CCC Polsat Polkowice
z.t
36
Laurent Pichon
FDJ.fr
z.t
37
Julien Duval
Roubaix Lille Metropole
z.t
38
Antonio Molina
Caja Rural
z.t
39
Maxime Vantomme
Roubaix Lille Metropole
z.t
40
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
41
Victor Campenaerts
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
42
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
43
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
z.t
44
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
45
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural
z.t
46
Kevin De Weert
Omega Pharma - Quick Step
z.t
47
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step
z.t
48
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
49
Simon Pellaud
IAM Cycling
z.t
50
Claudio Imhof
IAM Cycling
z.t
51
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
52
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
z.t
53
Thomas Lebas
Bridgestone Anchor Cycling Team
z.t
54
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
55
Takero Terasaki
Bridgestone Anchor Cycling Team
z.t
56
Domingos André Maciel Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
z.t
57
Jérémy Roy
FDJ.fr
z.t
58
Piotr Gawronski
CCC Polsat Polkowice
z.t
59
Marcos García Fernandez
Caja Rural
z.t
60
Yukiya Arashiro
Team Europcar
z.t
61
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
z.t
62
Frédéric Brun
Big Mat - Auber 93
z.t
63
Maxime Renault
Big Mat - Auber 93
z.t
64
Vegard Stake Laengen
Bretagne - Séché Environnement
z.t
65
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
z.t
66
Jan Ghyselinck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
67
Anthony Geslin
FDJ.fr
z.t
68
Karel Hnik
MTN - Qhubeka
z.t
69
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
70
Evaldas Siskevicius
Team La Pomme Marseille 13
z.t
71
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
72
Clément Saint Martin
Team La Pomme Marseille 13
z.t
73
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
74
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step
z.t
75
Alo Jakin
Big Mat - Auber 93
z.t
76
Mauro Finetto
Neri Sottoli
z.t
77
Christophe Kern
Team Europcar
z.t
78
Samuele Conti
Neri Sottoli
op 10"
79
Christophe Premont
Wallonie Bruxelles
op 14"
80
Johnny Hoogerland
Androni Giocattoli
op 15"
81
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
op 26"
82
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Caja Rural
z.t
83
Edward Fabian Diaz Cardenas
Colombia
z.t
84
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles
z.t
85
Adrien Niyonshuti
MTN - Qhubeka
z.t
86
Francesco Failli
Neri Sottoli
z.t
87
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
z.t
88
Romain Lemarchand
Cofidis
z.t
89
Petr Vakoc
Omega Pharma - Quick Step
z.t
90
Andrea Zordan
Androni Giocattoli
op 28"
91
Clement Venturini
Cofidis
z.t
92
Romain Guillemois
Team Europcar
z.t
93
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
94
Taruia Frantz Krainer
Team Europcar
z.t
95
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
z.t
96
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
97
Angel Madrazo Ruiz
Caja Rural
z.t
98
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
99
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
100
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 39"
101
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
op 43"
102
Flavien Dassonville
Big Mat - Auber 93
op 49"
103
Pierre-Henri Lecuisinier
FDJ.fr
z.t
104
Yoann Paillot
Team La Pomme Marseille 13
z.t
105
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
z.t
106
Maxime Anciaux
Wallonie Bruxelles
z.t
107
Arnaud Courteille
FDJ.fr
z.t
108
Jonathan Paredes
Colombia
z.t
109
Benoît Vaugrenard
FDJ.fr
z.t
110
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
111
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
112
Perrig Quemeneur
Team Europcar
z.t
113
Fabrice Jeandesboz
Team Europcar
z.t
114
Michel Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
115
Nico Sijmens
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
116
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
z.t
117
Adrien Petit
Cofidis
op 58"
118
Jimmy Raibaud
Ag2r - La Mondiale
z.t
119
Jimmy Turgis
Roubaix Lille Metropole
z.t
120
Romain Pillon
Roubaix Lille Metropole
z.t
121
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
122
Sébastien Delfosse
Wallonie Bruxelles
z.t
123
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Colombia
z.t
124
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
op 1'16"
125
Simone Ponzi
Neri Sottoli
z.t
126
Jean-Lou Paiani
Roubaix Lille Metropole
op 1'23"
127
Gregoire Tarride
Team La Pomme Marseille 13
op 1'25"
128
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 1'45"
129
Andrea Fedi
Neri Sottoli
z.t
130
Arthur Vichot
FDJ.fr
op 1'53"
131
Steve Chainel
Ag2r - La Mondiale
z.t
132
Théo Vimpere
Big Mat - Auber 93
z.t
133
Juan Esteban Arango Carvajal
Colombia
op 2'40"
134
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step
op 3'31"
135
Stijn Vandenbergh
Omega Pharma - Quick Step
z.t
136
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
137
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
138
Stefan Denifl
IAM Cycling
z.t
139
Julien El Fares
Team La Pomme Marseille 13
z.t
140
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
op 4'34"
141
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
142
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
op 4'35"
143
Benjamin Lemontagner
Bretagne - Séché Environnement
op 5'23"
144
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles
op 7'40"
145
Edwig Cammaerts
Cofidis
op 8'30"
146
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
op 11'22"
147
Nicola Ruffoni
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 11'58"
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
DNF
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
DNF
Alexis Iserable
Big Mat - Auber 93
DNF
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
DNF
Hiroshi Tsubaki
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Kohei Uchima
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Franck Vermeulen
Roubaix Lille Metropole
DNF
Martin Wesemann
MTN - Qhubeka
DNF
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst