En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Eneco Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
20/08
Ardooie
Brussel
184 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
4u23'53"
2
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
3
Edvald Boasson-Hagen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
4
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
5
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
6
Francesco Gavazzi
Lampre - NGC
z.t
7
Baden Cooke
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
8
Alexandre Usov
Cofidis
z.t
9
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
10
Tom Boonen
Quick Step
z.t
11
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
12
Gert Dockx
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
13
Sebastian Langeveld
Rabobank
z.t
14
Maarten Tjallingii
Rabobank
z.t
15
Nikolas Maes
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
16
Roy Sentjens
Silence - Lotto
z.t
17
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
18
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
19
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
20
Maxime Vantomme
Team Katusha
z.t
21
Lars Ytting Bak
Team Saxo Bank
z.t
22
Renaud Dion
Ag2r - La Mondiale
z.t
23
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
24
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
25
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
26
Reinier Honig
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
27
Jurgen Van Goolen
Team Saxo Bank
z.t
28
Markus Eichler
Team Milram
z.t
29
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
30
Gerben Löwik
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
31
Nick Nuyens
Rabobank
z.t
32
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
33
Pablo Lastras Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
34
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
36
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
37
Jan Bakelants
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
38
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
39
Alexandr Pliuschin
Ag2r - La Mondiale
z.t
40
Mathew Hayman
Rabobank
z.t
41
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
42
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
43
Nico Sijmens
Cofidis
z.t
44
Dominic Klemme
Team Saxo Bank
z.t
45
Guennadi Mikhailov
Team Katusha
z.t
46
Simon Spilak
Lampre - NGC
z.t
47
Michiel Elijzen
Silence - Lotto
z.t
48
Yuriy Krivtsov
Ag2r - La Mondiale
z.t
49
Laszlo Bodrogi
Team Katusha
z.t
50
Frank Høj
Team Saxo Bank
z.t
51
Hervé Duclos-Lassalle
Cofidis
z.t
52
Dmitriy Muravyev
Astana
z.t
53
Andrey Amador Bikkazakova
Caisse d'Epargne
z.t
54
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
z.t
55
Marcin Sapa
Lampre - NGC
z.t
56
Mauro Da Dalto
Lampre - NGC
z.t
57
Ben Hermans
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
58
Steve Morabito
Astana
z.t
59
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
60
Mikael Cherel
Française des Jeux
z.t
61
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
62
Fabrice Piemontesi
Fuji - Servetto
z.t
63
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
64
Tomas Vaitkus
Astana
z.t
65
Thomas Lövkvist
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
66
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
67
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
68
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
69
Daniel Oss
Liquigas
op 24"
70
Robert Wagner
Skil - Shimano
op 56"
71
Andrey Zeits
Astana
op 6'01"
72
Alexey Markov
Team Katusha
z.t
73
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
z.t
74
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
75
Tanel Kangert
Ag2r - La Mondiale
z.t
76
Sergey Renev
Astana
z.t
77
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
78
Alex Rasmussen
Team Saxo Bank
z.t
79
Florent Brard
Cofidis
z.t
80
Frederik Willems
Liquigas
z.t
81
Thomas De Gendt
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
82
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
z.t
83
Sébastien Portal
Cofidis
z.t
84
Anthony Geslin
Française des Jeux
z.t
85
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
86
Romain Villa
Cofidis
z.t
87
Nikita Eskov
Team Katusha
z.t
88
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
89
Addy Engels
Quick Step
z.t
90
Jose Alberto Benitez Roman
Fuji - Servetto
op 9'57"
91
David Deroo
Skil - Shimano
z.t
92
Josep Jufre Pou
Fuji - Servetto
z.t
93
Servais Knaven
Team Milram
z.t
94
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
95
Kevin Hulsmans
Quick Step
z.t
96
Aart Vierhouten
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
97
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
z.t
98
Cameron Wurf
Fuji - Servetto
z.t
99
Wim De Vocht
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
100
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
101
Roy Curvers
Skil - Shimano
z.t
102
Rick Flens
Rabobank
z.t
103
Arnaud Labbe
Bbox Bouygues Telecom
z.t
104
Grégory Rast
Astana
z.t
105
Vitaliy Buts
Lampre - NGC
z.t
106
José Angel Gomez Gomez
Fuji - Servetto
z.t
107
Branislau Samoilau
Quick Step
z.t
108
Kristof Goddaert
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
109
Alexander Serov
Team Katusha
z.t
110
Klaas Lodewyck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
111
Maryan Hary
Cofidis
z.t
112
Guillaume Le Floch
Bbox Bouygues Telecom
z.t
113
Alexandre Blain
Cofidis
z.t
114
Jacopo Guarnieri
Liquigas
z.t
115
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
116
Maciej Bodnar
Liquigas
z.t
117
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
118
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
z.t
119
Christopher Sutton
Garmin - Slipstream
z.t
120
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
op 11'48"
121
Robert Förster
Team Milram
op 14'10"
122
Martin Müller
Team Milram
op 17'57"
123
Gatis Smukulis
Ag2r - La Mondiale
op 20'00"
124
Nikolay Trusov
Team Katusha
op 20'03"
125
Jean-Charles Senac
Ag2r - La Mondiale
z.t
126
Steven Cozza
Garmin - Slipstream
z.t
127
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
128
Aurélien Clerc
Ag2r - La Mondiale
z.t
129
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
130
Josu Agirre Aseginolaza
Euskaltel - Euskadi
z.t
131
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
132
Graeme Brown
Rabobank
z.t
133
Matthew Harley Goss
Team Saxo Bank
z.t
134
Ricardo van der Velde
Garmin - Slipstream
z.t
135
Bolat Raimbekov
Astana
z.t
136
Timothy Gudsell
Française des Jeux
z.t
137
Gregory Henderson
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
138
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
139
Francesco Chicchi
Liquigas
z.t
140
Jurgen Van De Walle
Quick Step
z.t
141
Ermanno Capelli
Fuji - Servetto
z.t
142
Perrig Quemeneur
Bbox Bouygues Telecom
z.t
143
Huub Duyn
Garmin - Slipstream
z.t
144
Andrea Tonti
Fuji - Servetto
z.t
145
Floris Goesinnen
Skil - Shimano
z.t
146
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
op 20'09"
147
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
148
Angelo Furlan
Lampre - NGC
z.t
149
Mirco Lorenzetto
Lampre - NGC
z.t
150
Sergio De Lis De Andrés
Euskaltel - Euskadi
z.t
151
Giovanni Bernaudeau
Bbox Bouygues Telecom
z.t
152
Angel Madrazo Ruiz
Caisse d'Epargne
z.t
153
Svein Tuft
Garmin - Slipstream
z.t
154
Bobbie Traksel
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 20'13"
155
Kenny Dehaes
Silence - Lotto
op 20'25"
Hilton Clarke
Fuji - Servetto
DNF
Hans Dekkers
Garmin - Slipstream
DNF
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
DNF
Thomas Fothen
Team Milram
DNF
Andreas Klöden
Astana
DNF
Gorik Gardeyn
Silence - Lotto
DNS
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
DNS
Yoann Offredo
Française des Jeux
DNS
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
DNS
2024
2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst