En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreichrundfahrt
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
16/06
Traun
Ternberg
147.2 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
11u44'40"
2
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 13"
3
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
op 18"
4
Jodok Salzmann
Maloja Pushbikers
op 19"
5
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 30"
6
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
op 2'52"
7
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
op 3'20"
8
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 3'27"
9
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
op 3'28"
10
Johannes Schinnagel
Maloja Pushbikers
op 3'29"
11
Jaka Primozic
op 3'32"
12
Gijs Leemreize
op 3'34"
13
Moran Vermeulen
op 3'55"
14
Lukas Schlemmer
Maloja Pushbikers
op 4'29"
15
Jonas Rapp
Team Hrinkow Advarics Cycleang
op 4'46"
16
Matic Veber
op 4'52"
17
Meindert Weulink
op 4'53"
18
Petr Hampl
op 4'55"
19
Luka Pajek
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
z.t
20
Nicola Gaffurini
Monkey Town-à Bloc CT
op 4'56"
21
Matej Drinovec
op 4'57"
22
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
23
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
op 4'58"
24
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
25
Daniel Reiter
op 4'59"
26
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
op 5'01"
27
Daan Hoeks
op 5'02"
28
Jelle Johannink
z.t
29
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
z.t
30
Daniel Geismayr
Team Vorarlberg Santic
z.t
31
Kyle Agterberg
op 5'04"
32
Stefan Poll
op 5'05"
33
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
op 5'07"
34
Gerd Fidler
z.t
35
Dominik Hrinkow
Team Hrinkow Advarics Cycleang
op 5'12"
36
Daniel Eichinger
Team Hrinkow Advarics Cycleang
op 5'14"
37
Martin Messner
op 5'18"
38
Michal Procházka
z.t
39
Yuan Tang Peng
Ljubljana Gusto Santic
op 5'22"
40
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
op 5'26"
41
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
op 5'40"
42
Manuel Bosch
op 5'44"
43
Marcel Franz
Heizomat Rad-Net
op 6'10"
44
Raphael Hammerschmid
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
op 6'35"
45
Dominic BÖke
op 6'42"
46
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
op 7'09"
47
Maik van der Heijden
Orange Babies Cycling Team
op 7'20"
48
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 8'07"
49
Victor Broex
op 8'24"
50
Nik Cemazar
op 8'53"
51
Folkert Oostra
Monkey Town-à Bloc CT
op 9'12"
52
Yentl Ruijmgaard
op 9'29"
53
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 10'56"
54
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
op 11'48"
55
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
op 13'47"
56
Joren Bloem
op 13'59"
57
Marton Solymosi
op 15'07"
58
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Santic
op 15'21"
59
Thomas Umhaller
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
op 15'24"
60
Uros Repse
op 16'04"
61
Pascal Treubel
Heizomat Rad-Net
op 16'24"
62
Michael Sprenger
op 16'55"
63
Michal Rotter
op 17'39"
64
Markus Freiberger
Team Hrinkow Advarics Cycleang
op 18'04"
65
Stefan Thanner
op 18'40"
66
Sam Gademan
op 22'32"
67
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
op 22'47"
68
Takeaki Amezawa
Ljubljana Gusto Santic
op 23'04"
69
Julian Gruber
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
op 23'34"
70
Stefan Kolb
Maloja Pushbikers
op 23'44"
71
Bart Artz
Orange Babies Cycling Team
op 24'02"
72
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 24'06"
73
Stan Godrie
Roompot - Charles
op 24'59"
74
Jan Koller
op 25'02"
75
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
op 26'03"
76
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
op 26'45"
77
Andreas Graf
Team Hrinkow Advarics Cycleang
op 28'39"
78
Luka Lakota
op 28'53"
79
Benjamin Herden
op 29'58"
80
Felix Ritzinger
Maloja Pushbikers
op 30'47"
81
Michael Gaubitzer
op 31'27"
82
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
op 37'54"
83
Kvasina Filip
op 38'06"
84
Robbie Gevers
op 38'09"
85
Fabian Stockmeyer
op 38'14"
86
Luka Cotar
op 39'44"
87
Jochem Kerckhaert
op 51'26"
88
Gergely Kiss
op 51'44"
89
Csaba Palyi
op 51'46"
90
Christoph Kaspera
op 54'05"
91
Vojtech KmÍnek
op 54'06"
Cory Greenberg
DNF
Jelle Nieuwpoort
DNF
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
DNS
Király Levente
DNF
Manuel Porzner
Herrmann Radteam
DNF
Angelo Raffaele
d'Amico - UM Tools
DNF
Adam Sekanina
DNF
Jip Steman
DNF
Gergely Szarka
DNF
Ken Tiltmann
DNF
Philipp Wurm
DNF
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
DNS
Marvin Hammerschmid
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
DNS
Christoph SchÖßwendter
DSQ
Leon Rohde
Heizomat Rad-Net
OTL
Daniel Auer
Maloja Pushbikers
DNF
Jasper Frahm
Heizomat Rad-Net
DNF
Nils Friedl
DNF
Alexander Gratzer
DNF
Christof Hochenwarter
DNF
Gregor Homan
DNF
Paul Hopfgartner
DNF
Martin Kranjc
DNF
David KulhÁnek
DNF
Timon Loderer
Team Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Jakob Reiter
DNF
Jurriaan Vos
DNF
Mark Zathureczky
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst