En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
18/02
La Campana
Sevilla
179.3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Bryan Coquard
Direct Energie
4u10'33"
2
Daniel Hoelgaard
FDJ
z.t
3
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
4
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
5
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
6
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
z.t
7
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
8
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Rigoberto Urán
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
10
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
11
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Ivan Garcia Cortina
Bahrain - Merida
z.t
13
Yukiya Arashiro
Bahrain - Merida
z.t
14
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
15
Warren Barguil
Team Sunweb
z.t
16
Georg Preidler
Team Sunweb
z.t
17
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
18
Daniel Lopez Parada
Burgos BH
z.t
19
Ibai Salas
Burgos BH
z.t
20
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
21
Jose Manuel Diaz Gallego
Israel Cycling Academy
z.t
22
Maciej Paterski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
23
Gorka Izagirre Insausti
Movistar Team
z.t
24
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
25
Christian Knees
Team Sky
z.t
26
Stef Clement
Team LottoNL - Jumbo
z.t
27
Adrián Gonzalez Velasco
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
28
Sam Oomen
Team Sunweb
z.t
29
Peio Olaberria
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
30
Floris De Tier
Team LottoNL - Jumbo
z.t
31
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
32
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
33
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
34
Antwan Tolhoek
Team LottoNL - Jumbo
z.t
35
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
36
Kristijan Koren
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
37
Berden de Vries
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
38
Victor Campenaerts
Team LottoNL - Jumbo
z.t
39
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
40
Vasili Kiryienka
Team Sky
z.t
41
Wout Poels
Team Sky
z.t
42
Angelo Tulik
Direct Energie
z.t
43
Mikel Landa Meana
Team Sky
z.t
44
Diego Rosa
Team Sky
z.t
45
William Bonnet
FDJ
z.t
46
Antonio Molina
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
47
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
48
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
49
Felix Grossschartner
CCC Sprandi Polkowice
z.t
50
Javier Moreno Bazan
Bahrain - Merida
z.t
51
Bram Tankink
Team LottoNL - Jumbo
z.t
52
Ruben Pols
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
53
Sergey Firsanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
54
Tobias Ludvigsson
FDJ
z.t
55
David Lopez Garcia
Team Sky
z.t
56
Alberto Contador Velasco
Trek - Segafredo
z.t
57
Mikel Nieve Ituralde
Team Sky
z.t
58
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
59
Guillaume Bonnafond
Cofidis
z.t
60
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
61
Sébastien Reichenbach
FDJ
z.t
62
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
63
Aitor Gonzalez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
64
Haimar Zubeldia Agirre
Trek - Segafredo
z.t
65
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
z.t
66
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
67
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
68
Simon Clarke
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
69
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
70
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
71
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Trek - Segafredo
z.t
72
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
73
Alvaro Robredo Crespo
Burgos BH
z.t
74
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
75
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
76
Ondrej Cink
Bahrain - Merida
z.t
77
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
78
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
79
Laurens ten Dam
Team Sunweb
z.t
80
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
81
Domen Novak
Bahrain - Merida
z.t
82
David Belda Garcia
Burgos BH
z.t
83
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
84
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
85
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
z.t
86
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
87
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
88
Aydar Zakarin
Gazprom - Rusvelo
z.t
89
Sindre Skjoestad Lunke
Team Sunweb
z.t
90
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
91
Fabio Felline
Trek - Segafredo
z.t
92
Eliot Lietaer
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
93
Jorge Cubero Galvez
Burgos BH
z.t
94
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
95
Jan Hirt
CCC Sprandi Polkowice
z.t
96
Johannes Fröhlinger
Team Sunweb
z.t
97
Nathan Brown
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
98
Marc Soler
Movistar Team
z.t
99
Tomasz Marczynski
Lotto - Soudal
z.t
100
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
101
Stephane Rossetto
Cofidis
z.t
102
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
z.t
103
Igor Merino Cortazar
Burgos BH
z.t
104
Johan Le Bon
FDJ
z.t
105
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
106
Marcin Bialoblocki
CCC Sprandi Polkowice
z.t
107
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
z.t
108
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
109
Jurgen Van den Broeck
Team LottoNL - Jumbo
op 21"
110
Steve Morabito
FDJ
op 39"
111
Cyril Lemoine
Cofidis
op 41"
112
Bart De Clercq
Lotto - Soudal
op 55"
113
Matthias Brandle
Trek - Segafredo
op 56"
114
Thomas Boudat
Direct Energie
op 1'10"
115
Adrien Petit
Direct Energie
op 1'14"
116
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
op 1'21"
117
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
118
Antonio Nibali
Bahrain - Merida
z.t
119
Tim Wellens
Lotto - Soudal
z.t
120
Pierre Rolland
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
121
Hugh Carthy
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
122
Jesus Hernandez Blazquez
Trek - Segafredo
z.t
123
Chad Haga
Team Sunweb
z.t
124
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
op 1'37"
125
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
op 1'55"
126
Martijn Keizer
Team LottoNL - Jumbo
op 2'01"
127
Jerome Cousin
Cofidis
op 2'08"
128
Markel Irizar Aranburu
Trek - Segafredo
op 2'15"
129
Diego Rubio Hernandez
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'34"
130
Rory Sutherland
Movistar Team
op 2'36"
131
Otto Vergaerde
Veranda's Willems - Crelan
op 2'49"
132
Sander Cordeel
Veranda's Willems - Crelan
z.t
133
Jens Wallays
Sport Vlaanderen - Baloise
op 3'09"
134
Julien Morice
Direct Energie
op 4'00"
135
Yohann Gène
Direct Energie
op 5'09"
136
Romain Sicard
Direct Energie
z.t
137
Kirill Sveshnikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst