En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Burgos
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
08/08
Belorado
Castrojeriz
163 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Matteo Moschetti
Trek - Segafredo
3u50'04"
2
Jon Aberasturi Izaga
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
3
Davide Ballerini
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
4
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
5
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
6
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
z.t
7
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
8
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
9
Angel Madrazo Ruiz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
10
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
z.t
11
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
z.t
12
Nikita Stalnov
Astana Pro Team
z.t
13
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
z.t
14
Maxence Moncassin
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
15
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
16
Matteo Busato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
17
Maxime Daniel
Team Fortuneo - Samsic
z.t
18
Jordi Simon Casulleras
Burgos - BH
z.t
19
Bakhtiyar Kozhatayev
Astana Pro Team
z.t
20
Benjamin King
Team Dimension Data
z.t
21
Patrick Gamper
Polartec Kometa
z.t
22
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
z.t
23
Miguel Eduardo Florez Lopez
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
24
Kenny Elissonde
Team Sky
z.t
25
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
26
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Astana Pro Team
z.t
27
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
28
Alex Turrin
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
29
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
30
Igor Anton Hernandez
Team Dimension Data
z.t
31
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
32
David Lopez Garcia
Team Sky
z.t
33
Luis Mas Bonet
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
34
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
z.t
35
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
36
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Team Dimension Data
z.t
37
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
38
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
39
Axel Journiaux
Direct Energie
z.t
40
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
41
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
42
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
43
Remy Rochas
Delko Marseille Provence KTM
z.t
44
Brice Feillu
Team Fortuneo - Samsic
z.t
45
Louis Meintjes
Team Dimension Data
z.t
46
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
47
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
48
Massimo Rosa
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
49
Miguel Angel López Moreno
Astana Pro Team
z.t
50
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
51
Michele Gazzoli
Polartec Kometa
z.t
52
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
53
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Team Euskadi
z.t
54
Rafael Valls Ferri
Movistar Team
z.t
55
Marco Tizza
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
56
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
z.t
57
Iker Azkarate Ramirez
Team Euskadi
z.t
58
Nikolay Mihaylov
Delko Marseille Provence KTM
z.t
59
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
60
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
61
Rein Taaramae
Direct Energie
z.t
62
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
63
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
64
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
65
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
66
Jan Hirt
Astana Pro Team
z.t
67
Juan Camacho del Fresno
Polartec Kometa
z.t
68
José Joao Pimenta Costa Mendes
Burgos - BH
z.t
69
Juan Pedro Lopez Perez
z.t
70
Dario Cataldo
Astana Pro Team
z.t
71
Jérémy Maison
Team Fortuneo - Samsic
z.t
72
Miguel Angel Reyes Vergare
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
73
Jonas Gregaard Wilsly
Astana Pro Team
z.t
74
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
75
Egoitz Fernandez Ayarzaguena
Team Euskadi
z.t
76
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
77
Pablo Torres Muino
Burgos - BH
z.t
78
Ricardo Garcia Ambroa
Team Euskadi
z.t
79
Diego Rosa
Team Sky
z.t
80
Brian Nauleau
Direct Energie
z.t
81
Nicholas Schultz
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
82
Benoît Jarrier
Team Fortuneo - Samsic
z.t
83
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
84
Diego Pablo Sevilla Lopez
Polartec Kometa
z.t
85
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
86
Sindre Skjoestad Lunke
Team Fortuneo - Samsic
z.t
87
Juan Antonio Lopez-Cozar
Team Euskadi
z.t
88
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
89
Jaime Castrillo
Movistar Team
z.t
90
Arnaud Gérard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
91
Johann van Zyl
Team Dimension Data
z.t
92
Perrig Quemeneur
Direct Energie
z.t
93
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
94
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
95
Stephen Cummings
Team Dimension Data
z.t
96
Jeremy Cornu
Direct Energie
z.t
97
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
98
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
z.t
99
Vasili Kiryienka
Team Sky
op 51"
100
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
101
Alejandro Ropero Molina
op 2'43"
102
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
103
Thibault Guernalec
Team Fortuneo - Samsic
op 7'51"
104
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst