En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Burgos
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
05/08
Comarca de Pinares
Lagunas de Neila
170 km
Uitslag
Eindstand
1
Daniel Moreno Fernandez
Katusha Team
18u14'12"
2
Sergio Luis Henao Montoya
Sky Procycling
op 10"
3
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Colombia - Coldeportes
op 16"
4
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
op 50"
5
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
op 58"
6
Robert Gesink
Rabobank
op 1'03"
7
Giovanni Visconti
Movistar Team
op 1'09"
8
Eros Capecchi
Liquigas - Cannondale
op 1'28"
9
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
op 1'29"
10
Tom Dumoulin
Argos-Shimano
op 1'43"
11
Stefano Garzelli
Acqua & Sapone
op 2'00"
12
David Arroyo Duran
Movistar Team
op 2'31"
13
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
op 2'42"
14
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Caja Rural
op 2'52"
15
Riccardo Chiarini
Androni Giocattoli
op 3'01"
16
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia - Coldeportes
op 3'04"
17
David De La Fuente Rasilla
Caja Rural
op 3'16"
18
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia - Coldeportes
op 3'20"
19
David Lopez Garcia
Movistar Team
op 3'46"
20
Rémi Pauriol
FDJ - BigMat
op 3'51"
21
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Liquigas - Cannondale
op 4'29"
22
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 4'32"
23
Thierry Hupond
Argos-Shimano
op 4'37"
24
Joaquím Rodriguez Oliver
Euskaltel - Euskadi
op 5'02"
25
Danilo Di Luca
Acqua & Sapone
op 5'08"
26
Arnaud Courteille
FDJ - BigMat
op 5'17"
27
Alberto Losada Alguacil
Katusha Team
op 5'26"
28
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
op 5'32"
29
Javier Gonzalez Barrera
Colombia - Coldeportes
op 5'43"
30
Hernani Broco
Caja Rural
op 5'50"
31
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
op 5'52"
32
Alexandre Geniez
Argos-Shimano
op 6'10"
33
Bauke Mollema
Rabobank
op 6'25"
34
Sergio Pardilla Bellon
Movistar Team
op 6'58"
35
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
op 6'59"
36
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 7'24"
37
David Lelay
Saur - Sojasun
op 7'27"
38
Adrian Palomares Villaplana
Andalucia
op 7'40"
39
Francesco Reda
Acqua & Sapone
op 7'57"
40
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia - Coldeportes
op 8'11"
41
Johannes Fröhlinger
Argos-Shimano
op 8'18"
42
Paul Martens
Rabobank
op 8'37"
43
Angel Madrazo Ruiz
Movistar Team
op 8'38"
44
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
op 8'40"
45
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
op 8'44"
46
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 9'03"
47
Maciej Paterski
Liquigas - Cannondale
op 9'56"
48
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
op 9'58"
49
Fabio Taborre
Acqua & Sapone
op 10'11"
50
Carlos Alberto Betancur Gomez
Acqua & Sapone
op 10'15"
51
Pieter Serry
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 10'20"
52
Mikel Landa Meana
Euskaltel - Euskadi
op 10'26"
53
Michael Rodriguez Galindo
Colombia - Coldeportes
op 10'57"
54
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
op 10'59"
55
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
op 11'07"
56
Massimo Codol
Acqua & Sapone
op 11'11"
57
Dalivier Ospina Navarro
Colombia - Coldeportes
op 11'29"
58
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
op 12'41"
59
Arnaud Gérard
FDJ - BigMat
op 12'42"
60
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 12'49"
61
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
op 12'53"
62
Jérémie Galland
Saur - Sojasun
op 12'54"
63
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
op 13'04"
64
Juan Antonio Flecha Giannoni
Sky Procycling
op 13'13"
65
Vladimir Miholjevic
Acqua & Sapone
op 13'24"
66
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
op 13'35"
67
Angel Vicioso Arcos
Katusha Team
op 13'39"
68
Daniele Ratto
Liquigas - Cannondale
op 14'28"
69
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
op 15'08"
70
Yukihiro Doi
Argos-Shimano
op 15'33"
71
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
op 16'29"
72
Fabio Felline
Androni Giocattoli
op 16'31"
73
Tobias Ludvigsson
Argos-Shimano
op 16'37"
74
Thomas Damuseau
Argos-Shimano
op 16'38"
75
Carlos Barbero Cuesta
Orbea Continental
op 16'40"
76
Maxime Mederel
Saur - Sojasun
op 16'46"
77
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
op 16'58"
78
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
op 18'05"
79
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
op 18'28"
80
Ian Stannard
Sky Procycling
op 20'08"
81
Kevin De Jonghe
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 20'48"
82
Sylwester Szmyd
Liquigas - Cannondale
z.t
83
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
op 21'19"
84
Matti Breschel
Rabobank
op 21'26"
85
Zico Waeytens
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
86
Xavier Florencio Cabre
Katusha Team
op 21'42"
87
Antonio Santoro
Androni Giocattoli
op 22'02"
88
Jesus Rosendo Prado
Andalucia
op 23'07"
89
Javier Francisco Aramendia Lorente
Caja Rural
op 23'14"
90
Grischa Niermann
Rabobank
op 24'02"
91
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 24'34"
92
Javier Ramirez Abeja
Andalucia
op 24'56"
93
Javier Chacon Quesada
Andalucia
op 24'57"
94
Benoît Vaugrenard
FDJ - BigMat
op 25'12"
95
Arnold Jeannesson
FDJ - BigMat
op 25'47"
96
Juan Pablo Forero Carreno
Colombia - Coldeportes
op 27'13"
97
Cristiano Salerno
Liquigas - Cannondale
op 27'32"
98
Marzio Bruseghin
Movistar Team
z.t
99
Jean-Lou Paiani
Saur - Sojasun
z.t
100
Danny Pate
Sky Procycling
op 27'34"
101
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
op 27'49"
102
Aritz Bagües
Orbea Continental
op 27'58"
103
Travis Meyer
Orica-GreenEDGE
op 28'19"
104
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone
op 29'00"
105
Julian Dean
Orica-GreenEDGE
op 30'27"
106
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
op 30'54"
107
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
op 30'59"
108
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
op 31'05"
109
Jon Aberasturi Izaga
Orbea Continental
op 31'07"
110
Manuel Anton
Burgos BH - Castilla y Leon
op 31'10"
111
Luis Mas Bonet
Burgos BH - Castilla y Leon
op 32'02"
112
Paul Poux
Saur - Sojasun
op 32'29"
113
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
op 33'01"
114
Cheng Ji
Argos-Shimano
op 33'50"
115
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
op 33'56"
116
Jos van Emden
Rabobank
op 34'24"
117
Francisco Javier Moreno Allue
Androni Giocattoli
op 35'58"
118
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 36'48"
119
Aitor Galdos Alonso
Caja Rural
op 37'13"
120
Jóni Silva Brandao
Burgos BH - Castilla y Leon
op 38'01"
Cyril Bessy
Saur - Sojasun
DNF
Nacer Bouhanni
FDJ - BigMat
DNF
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
DNF
Mitchell Docker
Orica-GreenEDGE
DNF
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
DNF
Petr Ignatenko
Katusha Team
DNF
Alexander Kolobnev
Katusha Team
DNF
Eliot Lietaer
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Juan José Lobato del Valle
Andalucia
DNF
Davide Martinelli
DNF
Yonathan Monsalve
Androni Giocattoli
DNF
Stéphane Poulhiès
Saur - Sojasun
DNF
Juraj Sagan
Liquigas - Cannondale
DNF
Geoffrey Soupe
FDJ - BigMat
DNF
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
DNF
Ben Swift
Sky Procycling
DNF
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
DNF
Aleksey Tsatevich
Katusha Team
DNF
Rigoberto Urán
Sky Procycling
DNF
Coen Vermeltfoort
Rabobank
DNF
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
DNF
Alessandro De Marchi
Androni Giocattoli
DNF
Alessandro Vanotti
Liquigas - Cannondale
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst