En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de l'Ain
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
11/08
Lagnieu
Oyonnax
135.2 km
Uitslag
Stand
1
David Gaudu
FDJ
3u31'05"
2
Thibaut Pinot
FDJ
z.t
3
Alexandre Geniez
Ag2r - La Mondiale
op 55"
4
Brice Feillu
Fortuneo-Oscaro
op 1'10"
5
Steven Kruijswijk
Team LottoNL - Jumbo
z.t
6
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli
z.t
7
Maxime Bouet
Fortuneo-Oscaro
op 1'32"
8
Valentin Madouas
FDJ
z.t
9
Aurelien Paret-Peintre
z.t
10
Angel Madrazo Ruiz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
11
Anthony Delaplace
Fortuneo-Oscaro
z.t
12
Vadim Pronskiy
Astana City
z.t
13
Pierre-Luc Perichon
Fortuneo-Oscaro
z.t
14
Guillaume Levarlet
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
15
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
16
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
17
Guillaume Martin
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
18
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
19
Kevin Ledanois
Fortuneo-Oscaro
z.t
20
Fabien Doubey
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
21
Victor Lafay
Cofidis
z.t
22
Stef Clement
Team LottoNL - Jumbo
z.t
23
Stephane Rossetto
Cofidis
op 1'52"
24
Colin Chris Stüssi
Roth - Akros
op 2'19"
25
Romain Le Roux
Armee de Terre
op 2'21"
26
Arnaud Courteille
FDJ
op 2'39"
27
Florian Stork
Development Team Sunweb
z.t
28
Thibault Ferasse
Armee de Terre
op 3'07"
29
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
op 4'57"
30
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
31
Jeremy Cornu
Direct Energie
op 5'09"
32
Jérémy Bescond
HP BTP - Auber 93
z.t
33
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
34
Felix Gall
Development Team Sunweb
z.t
35
Brian Nauleau
Direct Energie
z.t
36
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
37
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Androni Giocattoli
z.t
38
Thomas Degand
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
39
Valentin Baillifard
Roth - Akros
z.t
40
Fabien Canal
Armee de Terre
op 8'57"
41
Nicolas Baldo
HP BTP - Auber 93
op 9'19"
42
Paul Ourselin
Direct Energie
z.t
43
Pierre Gouault
HP BTP - Auber 93
z.t
44
Kevin Le Cunff
HP BTP - Auber 93
z.t
45
Julien Antomarchi
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
46
Flavien Maurelet
z.t
47
Fabrice Jeandesboz
Direct Energie
op 10'51"
48
Julien Loubet
Armee de Terre
op 10'57"
49
Clément Chevrier
Ag2r - La Mondiale
z.t
50
David Menut
HP BTP - Auber 93
z.t
51
Galym Akhmetov
Astana City
z.t
52
Anton Kuzmin
Astana City
z.t
53
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
z.t
54
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
55
Florian Nowak
z.t
56
Alexey Vermeulen
Team LottoNL - Jumbo
op 12'30"
57
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
op 16'40"
58
Frédéric Brun
op 16'46"
59
Bruno Armirail
FDJ
op 19'45"
60
Johan Le Bon
FDJ
op 19'46"
61
Geoffrey Soupe
Cofidis
op 20'57"
62
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
63
Tanguy Turgis
Cofidis
z.t
64
Patrick Haller
Rad-Net Rose Team
z.t
65
Sergey Luchshenko
Astana City
z.t
66
Felix Pouilly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
67
Roland Thalmann
Roth - Akros
z.t
68
Damian Lüscher
Roth - Akros
z.t
69
Lukas Jaun
Roth - Akros
z.t
70
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
z.t
71
Joris Nieuwenhuis
Development Team Sunweb
z.t
72
Matvey Nikitin
Astana City
z.t
73
Vladimir Tsoy
Astana City
z.t
74
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
z.t
75
Benjamin Giraud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
76
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
77
Nicolas Vereecken
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
78
Simon Sellier
z.t
79
Jeremy Lecroq
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
80
Maxime Daniel
Fortuneo-Oscaro
z.t
81
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
82
Juan José Lobato del Valle
Team LottoNL - Jumbo
z.t
83
Axel Journiaux
z.t
84
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
85
Marco Benfatto
Androni Giocattoli
z.t
86
Mathieu Burgaudeau
Direct Energie
z.t
87
Ryan Anderson
Direct Energie
z.t
88
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
89
Louis Pijourlet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
90
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
91
Andrea Palini
Androni Giocattoli
z.t
92
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
op 24'17"
93
Romain Campistrous
Armee de Terre
op 28'24"
94
Clement Russo
Ag2r - La Mondiale
op 29'35"
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
DNF
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
DNF
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Matthias Reutimann
Roth - Akros
DNF
Martin Salmon
Development Team Sunweb
DNF
Steven Tronet
Armee de Terre
DNF
Anthony Maldonado
HP BTP - Auber 93
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst