En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Deutschland Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
30/08
Marburg
Göttingen
199 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
1
Alexander Kristoff
UAE Team Emirates
4u21'04"
2
Sonny Colbrelli
Bahrein - Merida
z.t
3
Yves Lampaert
Deceuninck - Quick Step
z.t
4
Ben Swift
Team INEOS
z.t
5
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
z.t
6
Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
z.t
7
Marc Hirschi
Team Sunweb
z.t
8
Timo Roosen
Team Jumbo - Visma
z.t
9
Toms Skujins
Trek - Segafredo
z.t
10
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
z.t
11
Nils Politt
Team Katusha Alpecin
z.t
12
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
13
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
z.t
14
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
z.t
15
Simon Geschke
CCC Team
z.t
16
Mathias Frank
Ag2r - La Mondiale
z.t
17
Michael Gogl
Trek - Segafredo
z.t
18
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
19
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
z.t
20
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
z.t
21
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
22
Tom-Jelte Slagter
Team Dimension Data
z.t
23
Jonas Vingegaard
Team Jumbo - Visma
z.t
24
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
25
Enrico Gasparotto
Team Dimension Data
z.t
26
Jhonnatan Manuel Narvaez
Team INEOS
z.t
27
Vincenzo Nibali
Bahrein - Merida
z.t
28
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
op 1'22"
29
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
30
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
31
Joey Rosskopf
CCC Team
z.t
32
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
33
Pavel Sivakov
Team INEOS
z.t
34
Kasper Asgreen
Deceuninck - Quick Step
op 1'32"
35
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
op 2'14"
36
Yoann Offredo
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
37
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
38
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
40
Roger Kluge
Lotto - Soudal
z.t
41
Davide Villella
Astana Pro Team
z.t
42
Koen Bouwman
Team Jumbo - Visma
z.t
43
Remco Evenepoel
Deceuninck - Quick Step
z.t
44
Paul Martens
Team Jumbo - Visma
op 3'31"
45
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
op 4'26"
46
Chris Hamilton
Team Sunweb
op 6'00"
47
Richie Porte
Trek - Segafredo
z.t
48
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
z.t
49
Lennard Kämna
Team Sunweb
z.t
50
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
z.t
51
Stef Krul
Team Jumbo - Visma
z.t
52
Gijs Van Hoecke
CCC Team
z.t
53
Daniel McLay
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
54
Mekseb Debesay
Bike Aid
z.t
55
Magnus Cort Nielsen
Astana Pro Team
z.t
56
Riccardo Zoidl
CCC Team
z.t
57
Daniel Martin
UAE Team Emirates
z.t
58
Geraint Thomas
Team INEOS
z.t
59
Enric Mas Nicolau
Deceuninck - Quick Step
z.t
60
André Greipel
Team Arkéa- Samsic
z.t
61
Bert-Jan Lindeman
Team Jumbo - Visma
op 6'22"
62
José Gonçalves
Team Katusha Alpecin
op 7'50"
63
Damiano Caruso
Bahrein - Merida
z.t
64
Romain Hardy
Team Arkéa- Samsic
op 9'21"
65
Andrea Garosio
Bahrein - Merida
z.t
66
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
67
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
op 10'09"
68
Vegard Stake Laengen
UAE Team Emirates
z.t
69
Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
70
Frederik Frison
Lotto - Soudal
z.t
71
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana Pro Team
z.t
72
Tom Scully
EF Education First Pro Cycling Team
op 11'52"
73
Kamil Gradek
CCC Team
z.t
74
Simone Consonni
UAE Team Emirates
op 11'54"
75
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
op 12'36"
76
Odd Christian Eiking
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
77
Andrey Zeits
Astana Pro Team
op 14'25"
78
Miká Heming
Team Dauner | Akkon
op 16'13"
79
Adne Van Engelen
Bike Aid
z.t
80
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
z.t
81
Marcel Sieberg
Bahrein - Merida
z.t
82
Marcus Burghardt
Bora - HansGrohe
z.t
83
Alfred Wright
CCC Team
z.t
84
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
z.t
85
Frederik Backaert
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
86
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
87
Juri Hollmann
Team Katusha Alpecin
z.t
88
Justin Wolf
Bike Aid
z.t
89
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
90
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
z.t
91
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
92
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
93
Robert Kessler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
94
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
95
Immanuel Stark
P & S Metalltechnik
z.t
96
Hernando Bohorquez Sanchez
Astana Pro Team
z.t
97
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
98
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
99
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
z.t
100
Brice Feillu
Team Arkéa- Samsic
z.t
101
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
z.t
102
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
103
Kim Alexander Heiduk
Team Lotto - Kern Haus
op 25'54"
104
John Mandrysch
P & S Metalltechnik
z.t
105
Simon Spilak
Team Katusha Alpecin
z.t
106
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
107
Michal Kwiatkowski
Team INEOS
z.t
108
Max Kanter
Team Sunweb
z.t
109
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
110
Mark Cavendish
Team Dimension Data
z.t
111
Julian Braun
Team Dauner | Akkon
z.t
112
Dominik Bauer
Team Dauner | Akkon
z.t
113
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
z.t
114
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
115
Mark Renshaw
Team Dimension Data
z.t
116
Michel Aschenbrenner
P & S Metalltechnik
z.t
117
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik
z.t
118
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
119
Robert Jägeler
P & S Metalltechnik
z.t
120
Sven Thurau
Team Dauner | Akkon
z.t
121
Kevin Van Melsen
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
122
Kilian Steigner
Team Dauner | Akkon
z.t
123
Jay Robert Thomson
Team Dimension Data
z.t
124
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
Franck Bonnamour
Team Arkéa- Samsic
DNF
Maxime Bouet
Team Arkéa- Samsic
DNF
Caleb Ewan
Lotto - Soudal
DNF
Luke Rowe
Team INEOS
DNF
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
DNS
Philipp Mamos
Team Dauner | Akkon
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst