En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro dell'Appennino
Uitslag
1
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
4u40'51"
2
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
op 25"
3
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
z.t
4
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
5
Federico Zurlo
Giotti Victoria
op 49"
6
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
7
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
8
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
9
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
10
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
11
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
12
Andrea Bagioli
Team Colpack
z.t
13
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
14
Giovanni Aleotti
Cycling Team Friuli
z.t
15
Samuele Battistella
Dimension Data for Qhubeka
z.t
16
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
17
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
18
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
z.t
19
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
z.t
20
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
z.t
21
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
22
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
op 54"
23
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'05"
24
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
op 1'38"
25
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
op 2'00"
26
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
op 2'19"
27
Luca Raggio
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 5'52"
28
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
29
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
z.t
30
Kevin Colleoni
Biesse Carrera Gavardo
z.t
31
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
32
Johannes Schinnagel
Maloja Pushbikers
op 7'44"
33
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
34
Manuel Senni
Bardiani CSF
z.t
35
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
z.t
36
Francesco Romano
Bardiani CSF
z.t
37
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
op 9'03"
38
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
39
Gianni Pugi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
40
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
z.t
41
Hans-Jörg Leopold
Maloja Pushbikers
z.t
42
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
43
Simone Zandomeneghi
Iseo Rime Carnovali
z.t
44
Emil Dima
Giotti Victoria
z.t
45
Luca Covili
Bardiani CSF
z.t
46
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
47
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
48
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
z.t
49
Andrea Cacciotti
z.t
50
Filippo Baroncini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
op 12'36"
51
Nicolas Rinaldi
Iseo Rime Carnovali
z.t
52
Javier Ignacio Montoya Mesa
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
53
Raul Colombo
Biesse Carrera Gavardo
z.t
54
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
55
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
z.t
56
Sho Hatsuyama
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
57
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
58
Lukas Schlemmer
Maloja Pushbikers
z.t
59
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
60
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
61
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
62
Corey Davis
Team Skyline
z.t
63
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
z.t
64
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
z.t
65
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
z.t
66
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
67
Lorenzo Delco
Biesse Carrera Gavardo
z.t
68
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
69
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
z.t
70
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
z.t
71
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
z.t
72
Samuele Rivi
Tirol Cycling Team
z.t
73
Michael Belleri
op 16'54"
74
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
op 17'06"
75
Matteo Domenicali
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
z.t
76
Timon Rüegg
z.t
77
Yannik Achterberg
Maloja Pushbikers
z.t
78
Ricky Randall
Team Skyline
z.t
79
Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
z.t
80
Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
z.t
81
Francesco Baldi
z.t
82
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
83
Mattia Baldo
Iseo Rime Carnovali
z.t
84
Matteo Zandomeneghi
Iseo Rime Carnovali
z.t
85
Helmut Trettwer
Maloja Pushbikers
op 18'44"
86
Orlando Pitzanti
d'Amico - UM Tools
z.t
87
Mirco Sartori
Iseo Rime Carnovali
z.t
88
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
z.t
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Davide Bais
Cycling Team Friuli
DNF
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
DNF
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Matteo Bellia
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Filippo Bertone
Iseo Rime Carnovali
DNF
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
DNF
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
DNF
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Diego Fernando Cano Malaver
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
DNF
Adam Carr
Team Skyline
DNF
Davey Dawson
Team Skyline
DNF
Ryan Dewald
Team Skyline
DNF
Vlad-Nicolae Dobre
Giotti Victoria
DNF
Krzysztof Domin
DNF
Matteo Donega
Cycling Team Friuli
DNF
Paul Double
Team Colpack
DNF
Jalel Duranti
Team Colpack
DNF
Eduardo Estrada
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Andrea Ferrari
Iseo Rime Carnovali
DNF
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Eriks Toms Gavars
Amore & Vita - Prodir
DNF
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Benoît Guinchard
Swiss Racing Academy
DNF
Brayan Hernandez Gomez
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Richard Holec
Team Colpack
DNF
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Diego Alejandro Jaramillo Velez
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Ciprian Jitaru
Giotti Victoria
DNF
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
DNF
Parker Kyzer
Team Skyline
DNF
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
DNF
Justin McQuerry
Team Skyline
DNF
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
DNF
Jonathan Milan
Cycling Team Friuli
DNF
William David Munoz Perez
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Massimo Orlandi
DNF
Umberto Orsini
Bardiani CSF
DNF
Nicolo' Parisini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
DNF
Lucio Pierantozzi
Team Colpack
DNF
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Angelo Raffaele
d'Amico - UM Tools
DNF
Felix Ritzinger
Maloja Pushbikers
DNF
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Simone Sterbini
Giotti Victoria
DNF
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
DNF
Tim Wollenberg
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Daniel Auer
Maloja Pushbikers
DNS
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst