En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour Méditerranéen
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
10/02
Carcassonne
Sauvian
123 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Yauheni Hutarovich
FDJ
1u45'05"
2
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
3
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
4
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
5
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
z.t
6
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
8
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
9
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
10
Jean Marc Marino
Saur - Sojasun
z.t
11
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
12
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
z.t
13
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
14
Alexandre Vinokourov
Astana
z.t
15
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
16
Floris Goesinnen
Skil - Shimano
z.t
17
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
op 6"
18
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
op 39"
19
Rick Flens
Rabobank
op 1'00"
20
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
22
Michel Kreder
Garmin - Transitions
op 1'58"
23
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
24
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
z.t
25
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
26
Jérémie Galland
Saur - Sojasun
z.t
27
Mikael Cherel
FDJ
z.t
28
Nadir Haddou
Big Mat - Auber 93
z.t
29
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
30
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
z.t
31
Cédric Pineau
Roubaix Lille Metropole
z.t
32
Jonathan Thiré
Big Mat - Auber 93
z.t
33
Steve Chainel
Bbox Bouygues Telecom
z.t
34
Roberto Cesaro
Miche
z.t
35
Rémi Pauriol
Cofidis
z.t
36
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
37
Julien Simon
Saur - Sojasun
z.t
38
Julien El Fares
Cofidis
z.t
39
Przemyslaw Niemiec
Miche
z.t
40
Sébastien Joly
Saur - Sojasun
z.t
41
Dominique Cornu
Skil - Shimano
z.t
42
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
z.t
43
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
z.t
44
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
45
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
z.t
46
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
z.t
47
Rémy Di Gregorio
FDJ
z.t
48
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
49
Stéphane Bonsergent
Bretagne - Schuller
z.t
50
Francesco Failli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
51
Wesley Sulzberger
FDJ
z.t
52
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
53
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
z.t
54
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
55
Pasquale Muto
Miche
z.t
56
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
57
Yohann Gène
Bbox Bouygues Telecom
z.t
58
Alexandre Blain
Endura Racing
z.t
59
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
z.t
60
Gorazd Stangelj
Astana
z.t
61
Assan Bazayev
Astana
z.t
62
Renaud Dion
Roubaix Lille Metropole
z.t
63
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
64
Mirko Selvaggi
Astana
z.t
65
Enrico Gasparotto
Astana
z.t
66
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
67
Pieter Weening
Rabobank
z.t
68
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
z.t
69
Romain Lemarchand
Big Mat - Auber 93
z.t
70
Julien Mazet
Big Mat - Auber 93
z.t
71
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
72
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
73
Massimo Codol
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
74
Clément Lhotellerie
Roubaix Lille Metropole
z.t
75
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
z.t
76
Dario Andriotto
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
77
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
78
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
79
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
80
Robert Gesink
Rabobank
z.t
81
Olivier Bonnaire
FDJ
z.t
82
Dmitriy Fofonov
Astana
z.t
83
Damien Monier
Cofidis
z.t
84
Stefano Garzelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
85
Edwin Carvajal Jaramillo
Miche
op 3'34"
86
Jos van Emden
Rabobank
z.t
87
Ian Wilkinson
Endura Racing
z.t
88
Lilian Jégou
Bretagne - Schuller
op 4'26"
89
Francesco Masciarelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 6'17"
90
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
91
Vladimir Miholjevic
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
92
Robert Partridge
Endura Racing
z.t
93
Paolo Ciavatta
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
94
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
95
Yukihiro Doi
Skil - Shimano
z.t
96
Mickaël Buffaz
Cofidis
z.t
97
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
z.t
98
Mickael Larpe
Roubaix Lille Metropole
z.t
99
Jonathan Hivert
Saur - Sojasun
z.t
100
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
101
Peter Stetina
Garmin - Transitions
z.t
102
Fortunato Baliani
Miche
z.t
103
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
z.t
104
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
105
Allan Davis
Astana
z.t
106
Trent Lowe
Garmin - Transitions
z.t
107
Michael Rasmussen
Miche
z.t
108
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
109
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
z.t
110
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
111
James McCallum
Endura Racing
op 9'56"
112
Paul Martens
Rabobank
z.t
113
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
114
Evan Oliphant
Endura Racing
z.t
115
Stef Clement
Rabobank
z.t
116
Han Feng
Skil - Shimano
z.t
117
Timothy Duggan
Garmin - Transitions
z.t
118
Simone Campagnaro
Miche
z.t
119
Wout Poels
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
120
Martin Mortensen
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
121
Luigi Gitto
Miche
z.t
122
Christian Meier
Garmin - Transitions
z.t
123
Eduardo Gonzalo Ramirez
Bretagne - Schuller
z.t
124
Anthony Charteau
Bbox Bouygues Telecom
z.t
125
Noan Lelarge
Bretagne - Schuller
z.t
126
Stephane Rossetto
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 13'13"
127
Gary Hand
Endura Racing
z.t
128
Ross Creber
Endura Racing
z.t
129
Niels Brouzes
Big Mat - Auber 93
z.t
130
Cyril Bessy
Saur - Sojasun
z.t
131
James Moss
Endura Racing
z.t
132
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
z.t
133
Benoît Daeninck
Roubaix Lille Metropole
z.t
134
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
z.t
135
Christophe Kern
Cofidis
z.t
Arnaud Molmy
Roubaix Lille Metropole
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd zevende, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst