En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
VOO-Tour de Wallonie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
28/07
La Louvière
Les Bons Villers
193.4 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Romain Cardis
Direct Energie
4u25'57"
2
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
3
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
4
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
z.t
5
Jonas Vangenechten
Vital Concept Cycling Club
z.t
6
Corné Van Kessel
Telenet Fidea Lions
z.t
7
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
8
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
z.t
9
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
10
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
z.t
11
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
12
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
13
Jhonnatan Manuel Narvaez
Quick Step Floors
z.t
14
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
15
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
16
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
z.t
17
Jens Adams
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
18
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
19
Tim Wellens
Lotto - Soudal
z.t
20
Daniel Hoelgaard
Groupama - FDJ
z.t
21
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
22
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
23
Pieter Serry
Quick Step Floors
z.t
24
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
25
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
26
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
27
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
28
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
29
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
30
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
31
Quentin Pacher
Vital Concept Cycling Club
z.t
32
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
z.t
33
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
34
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
z.t
35
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
36
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
37
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
38
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
39
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
40
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
41
Toon Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
42
Fabio Aru
UAE Team Emirates
z.t
43
Dorian Godon
Cofidis
z.t
44
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
z.t
45
Tiago José Pinto Machado
Team Katusha Alpecin
z.t
46
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
47
Willem Jakobus Smit
Team Katusha Alpecin
z.t
48
Jhonatan Restrepo
Team Katusha Alpecin
z.t
49
Fabien Doubey
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
50
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
z.t
51
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
52
Patrick Müller
Vital Concept Cycling Club
z.t
53
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
54
Angelo Tulik
Direct Energie
z.t
55
Pierre-Luc Perichon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
56
Manuele Mori
UAE Team Emirates
z.t
57
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
58
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
59
Dimitri Peyskens
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
60
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
61
Simone Petilli
UAE Team Emirates
z.t
62
Sébastien Delfosse
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
63
James Knox
Quick Step Floors
z.t
64
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
65
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
66
Lachlan David Morton
Team Dimension Data
z.t
67
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
z.t
68
Laurens Sweeck
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
69
Nicolas Cleppe
Telenet Fidea Lions
z.t
70
Eddie Dunbar
Aqua Blue Sport
z.t
71
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
z.t
72
Mekseb Debesay
Team Dimension Data
z.t
73
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
74
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
75
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
76
Enric Mas Nicolau
Quick Step Floors
z.t
77
Benoît Jarrier
Team Fortuneo - Samsic
z.t
78
Quinten Hermans
Telenet Fidea Lions
z.t
79
Loic Chetout
Cofidis
z.t
80
Clement Russo
Team Fortuneo - Samsic
z.t
81
Jonathan Hivert
Direct Energie
z.t
82
Ben O'Connor
Team Dimension Data
z.t
83
Daan Soete
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
84
Michael Boros
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
85
Matteo Bono
UAE Team Emirates
z.t
86
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
87
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
88
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 12"
89
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
op 27"
90
Nick Dougall
Team Dimension Data
z.t
91
Odd Christian Eiking
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'42"
92
Jeremy Cabot
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
93
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'54"
94
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
op 2'43"
95
Emiel Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
96
Anthony Debuy
AGO - Aqua Service
z.t
97
Braam Merlier
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
98
Romain Seigle
Groupama - FDJ
z.t
99
Anthony Roux
Groupama - FDJ
z.t
100
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
z.t
101
William Bonnet
Groupama - FDJ
z.t
102
Lars van der Haar
Telenet Fidea Lions
z.t
103
Romain Le Roux
Team Fortuneo - Samsic
z.t
104
Marco Mathis
Team Katusha Alpecin
z.t
105
Yoann Bagot
Vital Concept Cycling Club
z.t
106
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
107
Franck Bonnamour
Team Fortuneo - Samsic
z.t
108
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
109
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
110
Kenny Molly
AGO - Aqua Service
z.t
111
Anasse Ait El Abdia
UAE Team Emirates
z.t
112
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
z.t
113
Lionel Taminiaux
AGO - Aqua Service
op 2'49"
114
Kasper Asgreen
Quick Step Floors
op 3'21"
115
Thijs Aerts
Telenet Fidea Lions
op 4'17"
116
Przemyslaw Niemiec
UAE Team Emirates
z.t
117
Yentl Bekaert
Telenet Fidea Lions
z.t
118
Diether Sweeck
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
119
Davide Cimolai
Groupama - FDJ
z.t
120
Justin Mottier
Vital Concept Cycling Club
z.t
121
Paul Ourselin
Direct Energie
z.t
122
Brian Nauleau
Direct Energie
z.t
123
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
z.t
124
Frederik Frison
Lotto - Soudal
z.t
125
Yann Pestiaux
AGO - Aqua Service
z.t
126
Thomas Joly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
127
Sylvain Moniquet
AGO - Aqua Service
z.t
128
Sieben Wouters
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
129
Morgan Kneisky
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
130
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
131
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
op 6'55"
132
Arnaud Courteille
Vital Concept Cycling Club
op 8'58"
133
Gordon De Winter
AGO - Aqua Service
op 10'17"
134
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
op 11'14"
135
Julien Antomarchi
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 11'17"
136
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
137
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
138
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Armindo Fonseca
Team Fortuneo - Samsic
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst