En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
12/07
Saint-Gaudens
Tarbes
160.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
4u05'31"
2
Franco Pellizotti
Liquigas
z.t
3
Oscar Freire Gomez
Rabobank
op 34"
4
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
5
Peter Velits
Team Milram
z.t
6
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
7
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
8
Geoffroy Lequatre
Agritubel
z.t
9
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
10
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
11
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
12
Christophe Le Mével
Française des Jeux
z.t
13
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
14
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
15
Brice Feillu
Agritubel
z.t
16
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
17
Andreas Klöden
Astana
z.t
18
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
19
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
21
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
22
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
23
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
24
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
25
Christian Knees
Team Milram
z.t
26
Denis Menchov
Rabobank
z.t
27
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
28
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
29
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
30
Christian Vandevelde
Garmin - Slipstream
z.t
31
Hayden Roulston
Cervélo Test Team
z.t
32
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
33
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
34
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
35
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
36
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
37
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
38
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
39
Levi Leipheimer
Astana
z.t
40
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
41
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
42
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
43
Lance Armstrong
Astana
z.t
44
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
45
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
46
Yaroslav Popovych
Astana
z.t
47
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
48
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
49
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
50
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
51
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
52
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
53
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
54
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
55
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
56
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
57
Frederik Willems
Liquigas
z.t
58
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
59
Maxime Bouet
Agritubel
z.t
60
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
61
Stéphane Goubert
Ag2r - La Mondiale
z.t
62
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
63
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
64
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
z.t
65
David Moncoutié
Cofidis
z.t
66
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
67
David Millar
Garmin - Slipstream
z.t
68
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Astana
z.t
69
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
70
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
71
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
72
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
73
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
74
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
75
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
76
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
77
Laurens ten Dam
Rabobank
z.t
78
Grischa Niermann
Rabobank
op 1'19"
79
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
op 1'32"
80
Charles Wegelius
Silence - Lotto
op 2'08"
81
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
op 15'15"
82
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
z.t
83
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
z.t
84
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
85
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
86
Christophe Kern
Cofidis
op 18'48"
87
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
88
Sebastian Lang
Silence - Lotto
z.t
89
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
90
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
91
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
92
Marcin Sapa
Lampre - NGC
z.t
93
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
z.t
94
Stef Clement
Rabobank
z.t
95
Filippo Pozzato
Team Katusha
z.t
96
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
97
Kurt-Asle Arvesen
Team Saxo Bank
z.t
98
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
z.t
99
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
z.t
100
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
101
Grégory Rast
Astana
z.t
102
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
103
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
104
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
105
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
106
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
107
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
108
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
109
David Zabriskie
Garmin - Slipstream
z.t
110
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
111
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
112
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
z.t
113
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
114
David Loosli
Lampre - NGC
z.t
115
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
116
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
117
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
118
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
119
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
120
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
121
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
122
Rémi Pauriol
Cofidis
z.t
123
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
124
Fabian Wegmann
Team Milram
op 24'57"
125
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
126
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
127
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
128
Romain Feillu
Agritubel
z.t
129
Andreas Klier
Cervélo Test Team
z.t
130
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
131
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
132
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
133
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
134
Mark Cavendish
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
135
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
136
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
137
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
138
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
z.t
139
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
z.t
141
Sébastien Rosseler
Quick Step
z.t
142
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
143
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
z.t
144
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
145
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
146
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
147
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
z.t
148
Brett Lancaster
Cervélo Test Team
z.t
149
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
150
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
151
Marzio Bruseghin
Lampre - NGC
z.t
152
Daniele Bennati
Liquigas
z.t
153
Simon Spilak
Lampre - NGC
z.t
154
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
155
Tom Boonen
Quick Step
z.t
156
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
157
Anthony Geslin
Française des Jeux
z.t
158
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
159
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
160
Jérôme Coppel
Française des Jeux
z.t
161
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
162
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
163
Dmitriy Muravyev
Astana
z.t
164
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
165
Markus Fothen
Team Milram
z.t
166
Angelo Furlan
Lampre - NGC
z.t
167
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
z.t
168
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
169
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
170
Danny Pate
Garmin - Slipstream
z.t
171
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
op 38'03"
Danilo Napolitano
Team Katusha
DNQ
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst