En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
17/07
Vittel
Colmar
200 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
4u56'26"
2
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 4'11"
3
Brice Feillu
Agritubel
op 6'13"
4
Sylvain Chavanel
Quick Step
op 6'31"
5
Peter Velits
Team Milram
op 6'43"
6
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
z.t
7
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
9
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
10
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
11
Andreas Klöden
Astana
z.t
12
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
13
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
14
Christian Knees
Team Milram
z.t
15
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
16
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
17
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
18
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
19
David Loosli
Lampre - NGC
z.t
20
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
21
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
22
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
23
Christian Vandevelde
Garmin - Slipstream
z.t
24
Frederik Willems
Liquigas
z.t
25
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
26
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
27
Lance Armstrong
Astana
z.t
29
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
30
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
31
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
32
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
z.t
33
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
34
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
35
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
36
Christophe Le Mével
Française des Jeux
z.t
37
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
38
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
39
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
40
Denis Menchov
Rabobank
z.t
41
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
42
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
43
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
44
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
45
Stéphane Goubert
Ag2r - La Mondiale
z.t
46
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
47
Yaroslav Popovych
Astana
z.t
48
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
49
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
50
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
51
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
52
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
53
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
54
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
55
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
56
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
57
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
58
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
59
Christophe Kern
Cofidis
z.t
60
Sébastien Rosseler
Quick Step
z.t
61
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
62
David Millar
Garmin - Slipstream
op 6'54"
63
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
op 6'56"
64
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
op 6'58"
65
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
66
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
67
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
68
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
69
David Moncoutié
Cofidis
z.t
70
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
op 7'12"
71
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
72
Marzio Bruseghin
Lampre - NGC
z.t
73
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
74
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Astana
z.t
75
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
op 7'17"
76
Charles Wegelius
Silence - Lotto
op 7'23"
77
Franco Pellizotti
Liquigas
op 7'30"
78
Sebastian Lang
Silence - Lotto
op 11'23"
79
Maxime Bouet
Agritubel
op 17'43"
80
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
81
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
op 20'21"
82
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
83
Andreas Klier
Cervélo Test Team
z.t
84
Hayden Roulston
Cervélo Test Team
z.t
85
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
86
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
z.t
87
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
88
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
89
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
90
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
z.t
91
Filippo Pozzato
Team Katusha
z.t
92
Grégory Rast
Astana
z.t
93
Danny Pate
Garmin - Slipstream
z.t
94
Geoffroy Lequatre
Agritubel
z.t
95
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
96
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
97
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
98
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
99
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
z.t
100
Fabian Wegmann
Team Milram
z.t
101
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
102
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
103
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
104
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
105
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
106
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
107
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
108
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
109
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
110
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
111
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
112
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
113
Dmitriy Muravyev
Astana
z.t
114
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
115
Rémi Pauriol
Cofidis
z.t
116
Laurens ten Dam
Rabobank
z.t
117
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
118
Mark Cavendish
Team Columbia - High Road - HTC
op 23'44"
119
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
120
Daniele Bennati
Liquigas
z.t
121
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
122
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
123
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
124
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
125
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
126
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
127
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
128
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
z.t
129
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
130
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
131
Brett Lancaster
Cervélo Test Team
z.t
132
Stef Clement
Rabobank
z.t
133
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
134
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
135
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
136
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
137
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
138
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
139
Anthony Geslin
Française des Jeux
z.t
140
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
141
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
142
Marcin Sapa
Lampre - NGC
z.t
143
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
144
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
145
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
z.t
146
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
147
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
148
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
149
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
z.t
150
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
z.t
151
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
152
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
153
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
154
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
155
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
156
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
157
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
158
Tom Boonen
Quick Step
z.t
159
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
160
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
161
Markus Fothen
Team Milram
z.t
162
David Zabriskie
Garmin - Slipstream
z.t
163
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
z.t
164
Simon Spilak
Lampre - NGC
op 45'45"
Levi Leipheimer
Astana
DNS
Peter Wrolich
Team Milram
DNS
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst