En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
15/07
Vatan
Saint-Fargeau
192 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mark Cavendish
Team Columbia - High Road - HTC
4u17'55"
2
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
3
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
4
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
5
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
z.t
6
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
7
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
8
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
9
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
10
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
11
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
12
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
13
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
14
Daniele Bennati
Liquigas
z.t
15
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
16
Tom Boonen
Quick Step
z.t
17
Andreas Klöden
Astana
z.t
18
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
z.t
19
Filippo Pozzato
Team Katusha
z.t
20
Angelo Furlan
Lampre - NGC
z.t
21
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
22
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
23
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
z.t
24
Romain Feillu
Agritubel
z.t
25
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
26
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
27
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
z.t
28
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
29
Brice Feillu
Agritubel
z.t
30
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
31
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
32
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
33
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
34
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
35
Sebastian Lang
Silence - Lotto
z.t
36
Brett Lancaster
Cervélo Test Team
z.t
37
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
38
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
40
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
41
Andreas Klier
Cervélo Test Team
z.t
42
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
z.t
43
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
44
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
45
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
46
Yaroslav Popovych
Astana
z.t
47
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
48
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
49
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
50
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
51
Peter Velits
Team Milram
z.t
52
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
53
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
54
Lance Armstrong
Astana
z.t
55
Christian Vandevelde
Garmin - Slipstream
z.t
56
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
57
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
58
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
59
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
60
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
z.t
61
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
62
Simon Spilak
Lampre - NGC
z.t
63
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
64
Danny Pate
Garmin - Slipstream
z.t
65
Christian Knees
Team Milram
z.t
66
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
67
Grégory Rast
Astana
z.t
68
Fabian Wegmann
Team Milram
z.t
69
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
70
Levi Leipheimer
Astana
z.t
71
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
72
Christophe Le Mével
Française des Jeux
z.t
73
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
74
Sébastien Rosseler
Quick Step
z.t
75
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
76
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
77
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
78
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
79
Geoffroy Lequatre
Agritubel
z.t
80
Anthony Geslin
Française des Jeux
z.t
81
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
z.t
82
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
83
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
84
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
85
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
86
Denis Menchov
Rabobank
z.t
87
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
88
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
89
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
90
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
91
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
92
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
93
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
94
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
95
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
96
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
97
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
98
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
99
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
100
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
101
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
102
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
z.t
103
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
104
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Astana
z.t
105
Stéphane Goubert
Ag2r - La Mondiale
z.t
106
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
107
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
108
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
109
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
110
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
z.t
111
Laurens ten Dam
Rabobank
z.t
112
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
113
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
114
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
115
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
116
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
117
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
118
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
z.t
119
Marzio Bruseghin
Lampre - NGC
z.t
120
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
121
Christophe Kern
Cofidis
z.t
122
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
123
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
124
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
125
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
126
David Moncoutié
Cofidis
z.t
127
Rémi Pauriol
Cofidis
z.t
128
Maxime Bouet
Agritubel
z.t
129
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
130
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
131
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
132
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
133
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
134
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
135
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
136
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
137
Frederik Willems
Liquigas
z.t
138
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
139
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
140
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
op 24"
141
Hayden Roulston
Cervélo Test Team
z.t
142
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
143
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
144
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
145
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
146
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
147
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
148
David Loosli
Lampre - NGC
z.t
149
Marcin Sapa
Lampre - NGC
z.t
150
Stef Clement
Rabobank
z.t
151
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
152
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
153
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
z.t
154
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
155
Charles Wegelius
Silence - Lotto
op 34"
156
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
157
Albert Timmer
Skil - Shimano
op 36"
158
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
159
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
160
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
161
David Zabriskie
Garmin - Slipstream
z.t
162
Franco Pellizotti
Liquigas
op 51"
163
Dmitriy Muravyev
Astana
op 54"
164
Markus Fothen
Team Milram
z.t
165
David Millar
Garmin - Slipstream
op 1'00"
166
Jérôme Coppel
Française des Jeux
z.t
167
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
op 1'06"
168
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 1'10"
169
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
op 3'37"
170
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
op 4'11"
Kurt-Asle Arvesen
Team Saxo Bank
DNS
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst