En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Halle Ingooigem
Uitslag
1
Danny van Poppel
Team LottoNL - Jumbo
4u30'40"
2
Fabio Jakobsen
Quick Step Floors
z.t
3
Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
4
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
5
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
z.t
6
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
7
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
8
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
9
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
z.t
10
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
11
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Kevin Pauwels
Marlux - Bingoal
z.t
14
Thomas Joseph
Marlux - Bingoal
z.t
15
Aksel Nommela
BEAT Cycling Club
z.t
16
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
17
Cees Bol
SEG Racing Academy
z.t
18
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
19
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
20
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
21
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
z.t
22
Michael Morkov
Quick Step Floors
z.t
23
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
24
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
25
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
26
Erwann Corbel
Vital Concept Cycling Club
z.t
27
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
28
Eli Iserbyt
Marlux - Bingoal
z.t
29
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
30
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
op 5"
31
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
op 7"
32
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
op 9"
33
Tim Merlier
Veranda's Willems - Crelan
op 17"
34
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
35
Michael Freiberg
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
36
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
37
Tom Van Asbroeck
Team EF Education First - Drapac
z.t
38
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
z.t
39
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
40
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
41
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
42
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
43
Alexander Geuens
Sovac - Natura4Ever
z.t
44
Michael Cools
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
45
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
46
Cyrus Monk
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
z.t
47
Ross Lamb
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
48
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
49
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
z.t
50
Timothy Stevens
Cibel - Cebon
z.t
51
Wim Reynaerts
Cibel - Cebon
z.t
52
Adam Lewis
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
53
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
54
Robbie van Bakel
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
55
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
56
Liam White
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
z.t
57
Thomas Petit
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
58
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
59
Daan Hoeyberghs
BEAT Cycling Club
z.t
60
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
z.t
61
Alex Mengoulas
BEAT Cycling Club
z.t
62
Robin Stenuit
Sovac - Natura4Ever
z.t
63
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
64
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
65
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
66
Cedric Raymackers
Cibel - Cebon
z.t
67
Minne Verboom
SEG Racing Academy
z.t
68
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
z.t
69
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
70
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
71
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
72
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
73
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
op 24"
74
Jasper Hamelink
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
75
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
76
Bert Van Lerberghe
Cofidis
z.t
77
Robert Wagner
Team LottoNL - Jumbo
z.t
78
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
79
Sébastien Delfosse
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
80
James Whelan
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
z.t
81
Ayden Toovey
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
82
Laurent Evrard
Sovac - Natura4Ever
z.t
83
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
84
Florian Sénéchal
Quick Step Floors
z.t
85
Pieter Serry
Quick Step Floors
z.t
86
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
87
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
88
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
z.t
89
Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
z.t
90
Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
z.t
91
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
z.t
92
Thijs de Lange
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
93
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
94
Michael Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
95
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
96
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
z.t
97
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
op 41"
98
Cyril Lemoine
Cofidis
op 50"
99
Louis Verhelst
Tarteletto - Isorex
z.t
100
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
z.t
101
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
102
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
op 53"
103
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 59"
104
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
op 1'01"
105
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
op 1'05"
106
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
op 1'13"
107
Alexander Maes
Tarteletto - Isorex
op 2'10"
108
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
109
Laurens De Vreese
Astana Pro Team
op 2'19"
110
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
111
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
op 4'02"
112
Arno Debeir
Callant Verzekeringen - Doltcini
op 4'32"
113
Marc Fournier
Vital Concept Cycling Club
op 5'05"
114
Fabio Sabatini
Quick Step Floors
z.t
115
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
116
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
z.t
117
Nathan Elliott
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
118
Jordi Van Dingenen
z.t
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Sascha Bondarenko-edwards
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Patrick Burt
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Alastair Christie-Johnston
Bennelong Swisswellness Cycling Team
DNF
Robby Cobbaert
Cibel - Cebon
DNF
Alexander Cools
Cibel - Cebon
DNF
Louis Deguide
Sovac - Natura4Ever
DNF
David Dekker
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Florian Deriaux
Sovac - Natura4Ever
DNF
Nahom Desale
BEAT Cycling Club
DNF
Dries Devenyns
Quick Step Floors
DNF
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Iljo Keisse
Quick Step Floors
DNF
Oliver Kent-Spark
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Raphaël Kockelmann
Team Differdange - Losch
DNF
Max Emil Boholm Korner
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Sean Lake
Bennelong Swisswellness Cycling Team
DNF
Matthias Legley
Sovac - Natura4Ever
DNF
Peter Lenderink
SEG Racing Academy
DNF
Danny Maas
BEAT Cycling Club
DNF
Liam Magennis
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
DNF
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
DNF
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
DNF
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
DNF
Alexander Porter
Bennelong Swisswellness Cycling Team
DNF
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
DNF
Yorick Slagmulders
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Lionel Taminiaux
AGO - Aqua Service
DNF
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
DNF
Larry Valvasori
Team Differdange - Losch
DNF
Kevin Verwaest
Team Differdange - Losch
DNF
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
DNF
Tristan Ward
Bennelong Swisswellness Cycling Team
DNF
Angelo De Clercq
Marlux - Bingoal
DNF
Johannes De Paepe
Cibel - Cebon
DNF
Floris De Tier
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Dennis van der Horst
Metec - TKH P/B Mantel
DNF
Wesley Van Dyck
BEAT Cycling Club
DNF
Daniel Abraham Gebru
BEAT Cycling Club
DNS
Olivier Pardini
Team Differdange - Losch
DNS
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1937
1931
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst