En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta Aragón
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
19/05
Huesca
Zaragoza
147 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
2u47'12"
2
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
3
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
4
Thomas Boudat
Total Direct Energie
z.t
5
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
6
Eduard Prades Reverte
Movistar Team
z.t
7
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
z.t
8
Luis Carlos Chia Bermudez
Manzana Postobon Team
z.t
9
Enrique Sanz
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
10
Stefano Oldani
Kometa Cycling Team
z.t
11
Antonio Jesus Soto Guirao
Team Euskadi
z.t
12
Bert De Backer
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
13
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
14
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
15
Edgar Miguel Lemos Pinto
W52/FC Porto
z.t
16
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
17
Luis Mendonca
Radio Popular Boavista
z.t
18
Antonio Angulo Sampedro
Efapel
z.t
19
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
20
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Team Euskadi
z.t
21
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
22
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
23
Pierre Rolland
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
24
Adrien Garel
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
25
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
z.t
26
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
27
Rein Taaramae
Total Direct Energie
z.t
28
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
29
Frederico Figueiredo
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
30
Alvaro Trueba Diego
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
31
Rafael Silva
Efapel
z.t
32
Jaime Castrillo
Movistar Team
z.t
33
Bruno Duarte Ferreira Silva
Efapel
z.t
34
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
35
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
36
Gonzalo Serrano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
37
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
38
Fabricio Ferrari Barcelo
Efapel
z.t
39
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
z.t
40
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
z.t
41
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
42
Gustavo Cesar Veloso
W52/FC Porto
z.t
43
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
44
Diego Milan Jimenez
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
45
Jaramillo Diez Daniel Alexander
Manzana Postobon Team
z.t
46
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
47
Paul Ourselin
Total Direct Energie
z.t
48
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
49
Sergei Chernetski
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
50
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
51
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
52
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
53
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
z.t
54
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
55
Yoann Bagot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
56
Antonio Puppio
Kometa Cycling Team
z.t
57
Remy Rochas
Delko Marseille Provence KTM
z.t
58
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
59
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
z.t
60
Juan Pedro Lopez Perez
Kometa Cycling Team
z.t
61
Marc Soler
Movistar Team
z.t
62
Fabien Schmidt
Delko Marseille Provence KTM
z.t
63
Daniel Mestre
W52/FC Porto
z.t
64
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 12"
65
Juan Camacho del Fresno
Kometa Cycling Team
z.t
66
Stepan Kuriyanov
Gazprom - Rusvelo
op 21"
67
Rafael Valls Ferri
Movistar Team
op 29"
68
Jhonatan Restrepo
Manzana Postobon Team
op 39"
69
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
op 41"
70
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
71
Pablo Guerrero Bonilla
Radio Popular Boavista
z.t
72
Joaquim Silva
W52/FC Porto
op 43"
73
Bryan Gomez
Manzana Postobon Team
z.t
74
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
75
Yohann Gène
Total Direct Energie
op 1'12"
76
Henrique Casimiro
Efapel
op 1'21"
77
Rafael Ferreira Reis
W52/FC Porto
op 1'25"
78
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
z.t
79
Steven Lammertink
Vital Concept - B&B Hotels
op 2'04"
80
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular Boavista
op 2'28"
81
Lorrenzo Manzin
Vital Concept - B&B Hotels
op 2'52"
82
Omar Alberto Mendoza Cardona
Manzana Postobon Team
op 4'10"
83
Dzmitry Zhyhunou
Team Euskadi
z.t
84
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
85
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular Boavista
z.t
86
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
z.t
87
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'17"
88
Brian Nauleau
Total Direct Energie
op 4'46"
89
Rafael Andrade Hugo Nunes
Radio Popular Boavista
z.t
90
Rinaldo Nocentini
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
91
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Efapel
z.t
92
Miguel Martins Afonso Silva
Radio Popular Boavista
z.t
93
José Manuel Gutierrez Revuelta
Guerciotti - Kiwi Atantico
z.t
94
Yonder Godoy
z.t
95
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
96
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
z.t
97
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
98
Elvys Reyes
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
99
Miguel Luis Alvarez
z.t
100
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
101
Diego Lopez Fuentes
Team Euskadi
z.t
102
Antonio Gomez De La Torre
Radio Popular Boavista
z.t
103
Nikolay Mihaylov
Efapel
z.t
104
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
105
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
106
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 6'23"
107
Jonathan Hivert
Total Direct Energie
op 9'42"
108
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
z.t
109
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 10'58"
110
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
z.t
111
Axel Journiaux
Total Direct Energie
z.t
112
Julián Cardona
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
113
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
Jokin Aranburu Arruti
Team Euskadi
DNF
Isaac Canton Serrano
Kometa Cycling Team
DNF
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
DNF
Alexandre Feiteira César Martingil
Sporting Clube de Portugal/Tavira
DNF
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
DNF
Diego Pablo Sevilla Lopez
Kometa Cycling Team
DNF
2019
2018
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst