En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta Aragón
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
18/05
Sadaba
Canfranc Estación
183 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jonathan Hivert
Total Direct Energie
4u48'53"
2
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
3
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
4
Rafael Silva
Efapel
z.t
5
Luis Mendonca
Radio Popular Boavista
z.t
6
Antonio Angulo Sampedro
Efapel
z.t
7
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
z.t
8
Edgar Miguel Lemos Pinto
W52/FC Porto
z.t
9
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
z.t
10
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
z.t
11
Rein Taaramae
Total Direct Energie
z.t
12
Antonio Jesus Soto Guirao
Team Euskadi
z.t
13
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Team Euskadi
z.t
14
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
15
Pierre Rolland
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
16
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
17
Henrique Casimiro
Efapel
z.t
18
Fabricio Ferrari Barcelo
Efapel
z.t
19
Eduard Prades Reverte
Movistar Team
z.t
20
Alvaro Trueba Diego
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
21
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
22
Frederico Figueiredo
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
23
Bruno Duarte Ferreira Silva
Efapel
z.t
24
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
25
Joaquim Silva
W52/FC Porto
z.t
26
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
27
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
28
Omar Alberto Mendoza Cardona
Manzana Postobon Team
op 14"
29
Juan Pedro Lopez Perez
Kometa Cycling Team
z.t
30
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
31
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
32
Gonzalo Serrano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
33
Paul Ourselin
Total Direct Energie
z.t
34
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
35
José Manuel Gutierrez Revuelta
Guerciotti - Kiwi Atantico
z.t
36
Remy Rochas
Delko Marseille Provence KTM
z.t
37
Marc Soler
Movistar Team
op 19"
38
Nikolay Mihaylov
Efapel
z.t
39
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
40
Stefano Oldani
Kometa Cycling Team
op 29"
41
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
42
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
op 31"
43
Pablo Guerrero Bonilla
Radio Popular Boavista
op 32"
44
Antonio Gomez De La Torre
Radio Popular Boavista
op 36"
45
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
46
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
op 38"
47
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
z.t
48
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'13"
49
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
op 1'16"
50
Rafael Ferreira Reis
W52/FC Porto
z.t
51
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
52
Daniel Mestre
W52/FC Porto
z.t
53
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
54
Gustavo Cesar Veloso
W52/FC Porto
z.t
55
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular Boavista
z.t
56
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
op 1'40"
57
Jhonatan Restrepo
Manzana Postobon Team
op 3'02"
58
Rafael Andrade Hugo Nunes
Radio Popular Boavista
op 3'50"
59
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular Boavista
z.t
60
Jaime Castrillo
Movistar Team
op 4'09"
61
Rafael Valls Ferri
Movistar Team
z.t
62
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
63
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
op 14'16"
64
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Efapel
z.t
65
Isaac Canton Serrano
Kometa Cycling Team
z.t
66
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
z.t
67
Antonio Puppio
Kometa Cycling Team
z.t
68
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
69
Sergei Chernetski
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
70
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
z.t
71
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
z.t
72
Jetse Bol
Burgos - BH
op 14'41"
73
Diego Milan Jimenez
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
74
Yonder Godoy
z.t
75
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
76
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
77
Jokin Aranburu Arruti
Team Euskadi
z.t
78
Stepan Kuriyanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
79
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
z.t
80
Diego Pablo Sevilla Lopez
Kometa Cycling Team
z.t
81
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
82
Lorrenzo Manzin
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
83
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
84
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
85
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
z.t
86
Bryan Gomez
Manzana Postobon Team
z.t
87
Fabien Schmidt
Delko Marseille Provence KTM
z.t
88
Thomas Boudat
Total Direct Energie
z.t
89
Enrique Sanz
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
90
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
z.t
91
Julián Cardona
Androni Giocattoli - Sidermec
op 15'24"
92
Miguel Luis Alvarez
op 15'43"
93
Bert De Backer
Vital Concept - B&B Hotels
op 18'58"
94
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
op 20'51"
95
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
96
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
97
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
98
Rinaldo Nocentini
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
99
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
100
Jaramillo Diez Daniel Alexander
Manzana Postobon Team
z.t
101
Elvys Reyes
Inteja Imca - Ridea DCT
z.t
102
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
103
Dzmitry Zhyhunou
Team Euskadi
z.t
104
Luis Carlos Chia Bermudez
Manzana Postobon Team
z.t
105
Alexandre Feiteira César Martingil
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
106
Miguel Martins Afonso Silva
Radio Popular Boavista
z.t
107
Juan Camacho del Fresno
Kometa Cycling Team
z.t
108
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
109
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
110
Diego Lopez Fuentes
Team Euskadi
z.t
111
Yoann Bagot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
112
Adrien Garel
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
113
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
114
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
115
Steven Lammertink
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
116
Yohann Gène
Total Direct Energie
z.t
117
Axel Journiaux
Total Direct Energie
z.t
118
Brian Nauleau
Total Direct Energie
op 22'14"
Mario Gonzalez Salas
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
William Guzman
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Juan Ramon Juarez Garrido
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Fernando Lopes Gonzalez
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Andreas Miltiadis
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Adrián Nunez
Inteja Imca - Ridea DCT
DNF
Jose Carlos Nunez Sanchez
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
DNF
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
DNF
José Joao Pimenta Costa Mendes
Sporting Clube de Portugal/Tavira
DNF
Mikel Ugarte
Guerciotti - Kiwi Atantico
DNF
2019
2018
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst