En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
ZLM Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
22/06
Buchten
Landgraaf
171.4 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Amund Groendahl Jansen
Team Jumbo - Visma
3u55'14"
2
Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
op 2"
3
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
z.t
4
Maurits Lammertink
Roompot - Charles
z.t
5
Huub Duyn
Roompot - Charles
z.t
6
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
z.t
7
Jan Bakelants
Team Sunweb
z.t
8
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
9
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
op 9"
10
Bas van der Kooij
Monkey Town-à Bloc CT
op 35"
11
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
12
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
14
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
z.t
15
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
16
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
17
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
18
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
19
Jos van Emden
Team Jumbo - Visma
z.t
20
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
21
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
22
Yoann Offredo
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
23
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
24
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
25
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
26
Tony Martin
Team Jumbo - Visma
z.t
27
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
28
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
29
Roger Kluge
Lotto - Soudal
z.t
30
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
z.t
31
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
32
Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
z.t
33
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
34
Urko Berrade Fernandez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
35
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
36
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
37
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
z.t
38
Rasmus Byriel Iversen
Lotto - Soudal
z.t
39
Florian Stork
Team Sunweb
op 46"
40
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
41
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
op 1'01"
42
Nuno Bico Matos
Burgos - BH
z.t
43
Adne Koster
Alecto Cycling Team
op 5'45"
44
Beau Duvigneau
Vlasman Track/Road CT
z.t
45
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
46
Thijs de Lange
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
47
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
48
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
49
Caleb Ewan
Lotto - Soudal
z.t
50
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
z.t
51
Kelland O'Brien
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
52
Max Walscheid
Team Sunweb
z.t
53
Maarten Wynants
Team Jumbo - Visma
z.t
54
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
z.t
55
Jose Daniel Viejo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
56
Michael Freiberg
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
57
Wesley Mol
Team Differdange - GeBa
z.t
58
Elmar Reinders
Roompot - Charles
z.t
59
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
z.t
60
Jens Debusschere
Team Katusha Alpecin
z.t
61
Stijn Steels
Roompot - Charles
z.t
62
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
63
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
z.t
64
Wim Kleiman
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
65
Kelvin van den Dool
Vlasman Track/Road CT
z.t
66
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
67
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
z.t
68
Justin Timmermans
Roompot - Charles
op 6'36"
69
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
z.t
70
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
z.t
71
Jasper Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
z.t
72
Brian van Goethem
Lotto - Soudal
z.t
73
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
74
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
75
Roy Curvers
Team Sunweb
z.t
76
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
op 6'40"
77
Boy van Poppel
Roompot - Charles
op 6'44"
78
Abe Celi
Alecto Cycling Team
op 6'48"
79
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
op 11'48"
80
Thimo Willems
Sport Vlaanderen - Baloise
op 14'59"
81
Daan van Sintmaartensdijk
Alecto Cycling Team
z.t
82
Alistair Donohoe
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
83
Martins Pluto
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
84
Jaap Kooijman
Vlasman Track/Road CT
z.t
85
Coen Vermeltfoort
Alecto Cycling Team
z.t
86
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
87
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
88
Gijs Meijer
Alecto Cycling Team
z.t
89
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
90
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
91
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
92
Asbjørn Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
93
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
94
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 17'04"
95
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
z.t
96
Alexander Porter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
97
Harry Tanfield
Team Katusha Alpecin
z.t
98
Toni Franz
Team Differdange - GeBa
z.t
99
Raphaël Kockelmann
Team Differdange - GeBa
z.t
100
Robbie van Bakel
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
101
Joost Van der Burg
Vlasman Track/Road CT
z.t
102
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
103
Wim Stroetinga
Vlasman Track/Road CT
z.t
104
Chiel Breukelman
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
105
Matthew Gibson
Burgos - BH
z.t
106
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
DNF
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
DNF
Wout van Elzakker
Team Differdange - GeBa
DNF
Sam Welsford
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
DNF
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst