En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
ZLM Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
20/06
Bredene
Heinkenszand
197.9 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
4u20'37"
2
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
z.t
3
Caleb Ewan
Lotto - Soudal
z.t
4
Jens Debusschere
Team Katusha Alpecin
z.t
5
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
6
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
8
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
z.t
10
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
11
Max Walscheid
Team Sunweb
z.t
12
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
z.t
13
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
14
Roger Kluge
Lotto - Soudal
z.t
15
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
16
Bas van der Kooij
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
17
Jose Daniel Viejo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
18
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
z.t
19
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
20
Boy van Poppel
Roompot - Charles
z.t
21
Asbjørn Kragh Andersen
Team Sunweb
z.t
22
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
z.t
23
Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
z.t
24
Sam Welsford
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
25
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
26
Jos van Emden
Team Jumbo - Visma
z.t
27
Amund Groendahl Jansen
Team Jumbo - Visma
z.t
28
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
29
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
30
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
31
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
32
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
z.t
33
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
34
Martins Pluto
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
35
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
36
Coen Vermeltfoort
Alecto Cycling Team
z.t
37
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
z.t
38
Urko Berrade Fernandez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
39
Adne Koster
Alecto Cycling Team
z.t
40
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
41
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
42
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
z.t
43
Kelland O'Brien
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
44
Matthew Gibson
Burgos - BH
z.t
45
Raphaël Kockelmann
Team Differdange - GeBa
z.t
46
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
47
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
48
Thimo Willems
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
49
Justin Timmermans
Roompot - Charles
z.t
50
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
51
Stijn Steels
Roompot - Charles
z.t
52
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
z.t
53
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
54
Jan Bakelants
Team Sunweb
z.t
55
Yoann Offredo
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
56
Kelvin van den Dool
Vlasman Track/Road CT
z.t
57
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
58
Wim Stroetinga
Vlasman Track/Road CT
z.t
59
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
60
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
61
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
62
Jaap Kooijman
Vlasman Track/Road CT
z.t
63
Maurits Lammertink
Roompot - Charles
z.t
64
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
65
Beau Duvigneau
Vlasman Track/Road CT
z.t
66
Nuno Bico Matos
Burgos - BH
z.t
67
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
68
Rasmus Byriel Iversen
Lotto - Soudal
z.t
69
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
70
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
z.t
71
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
72
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
73
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
74
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
75
Elmar Reinders
Roompot - Charles
z.t
76
Huub Duyn
Roompot - Charles
z.t
77
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
z.t
78
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
79
Wesley Mol
Team Differdange - GeBa
z.t
80
Daan van Sintmaartensdijk
Alecto Cycling Team
z.t
81
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
82
Tony Martin
Team Jumbo - Visma
z.t
83
Maarten Wynants
Team Jumbo - Visma
z.t
84
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
z.t
85
Brian van Goethem
Lotto - Soudal
z.t
86
Michael Freiberg
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
87
Chiel Breukelman
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
88
Roy Curvers
Team Sunweb
z.t
89
Jai Hindley
Team Sunweb
op 1'13"
90
Wout van Elzakker
Team Differdange - GeBa
op 1'32"
91
Robbie van Bakel
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
92
Thijs de Lange
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
93
Joost Van der Burg
Vlasman Track/Road CT
z.t
94
Alistair Donohoe
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 1'46"
95
Wim Kleiman
Monkey Town-à Bloc CT
op 1'57"
96
Toni Franz
Team Differdange - GeBa
op 2'06"
97
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
op 2'15"
98
Harry Tanfield
Team Katusha Alpecin
op 2'37"
99
Alexander Porter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
100
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
101
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
z.t
102
Jasper Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
op 2'47"
103
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
z.t
104
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
op 3'23"
105
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
z.t
106
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
z.t
107
Florian Stork
Team Sunweb
z.t
108
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 4'14"
109
Gijs Meijer
Alecto Cycling Team
op 5'14"
110
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
111
Abe Celi
Alecto Cycling Team
op 5'33"
112
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 6'34"
Louis Deguide
Team Differdange - GeBa
DNF
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Melvin van Zijl
Vlasman Track/Road CT
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst