En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
ZLM Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
23/06
Eindhoven
Tilburg
km
Uitslag
Eindstand
Punten
1
Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
16u00'47"
2
Amund Groendahl Jansen
Team Jumbo - Visma
op 14"
3
Mads Würtz Schmidt
Team Katusha Alpecin
op 16"
4
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
op 25"
5
Jan Bakelants
Team Sunweb
op 32"
6
Maurits Lammertink
Roompot - Charles
op 39"
7
Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
op 43"
8
Jos van Emden
Team Jumbo - Visma
op 44"
9
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
op 46"
10
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
op 48"
11
Cees Bol
Team Sunweb
op 49"
12
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
op 54"
13
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
op 1'07"
14
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
op 1'08"
15
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 1'09"
16
Huub Duyn
Roompot - Charles
op 1'10"
17
Rasmus Byriel Iversen
Lotto - Soudal
z.t
18
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'19"
19
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'21"
20
Wesley Kreder
Wanty - Gobert Cycling Team
op 1'23"
21
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
22
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
23
Marco Doets
Alecto Cycling Team
op 1'25"
24
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
op 1'26"
25
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 1'28"
26
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'30"
27
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
28
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
op 1'32"
29
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'33"
30
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
31
Yoann Offredo
Wanty - Gobert Cycling Team
op 1'38"
32
Urko Berrade Fernandez
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'39"
33
Bas van der Kooij
Monkey Town-à Bloc CT
op 1'53"
34
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
op 2'29"
35
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
op 2'43"
36
Nuno Bico Matos
Burgos - BH
op 2'52"
37
Roger Kluge
Lotto - Soudal
op 3'52"
38
Tony Martin
Team Jumbo - Visma
op 4'33"
39
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
op 4'40"
40
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
41
Max Walscheid
Team Sunweb
op 5'52"
42
Caleb Ewan
Lotto - Soudal
op 6'02"
43
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
op 6'23"
44
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
op 6'26"
45
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
op 6'29"
46
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 6'31"
47
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
op 6'34"
48
Stijn Steels
Roompot - Charles
op 6'36"
49
Jens Debusschere
Team Katusha Alpecin
op 6'39"
50
Beau Duvigneau
Vlasman Track/Road CT
op 6'41"
51
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
op 6'46"
52
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 6'49"
53
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
op 6'57"
54
Adne Koster
Alecto Cycling Team
op 6'59"
55
Florian Stork
Team Sunweb
op 7'04"
56
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
op 7'05"
57
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
op 7'06"
58
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
op 7'08"
59
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
op 7'09"
60
Maarten Wynants
Team Jumbo - Visma
op 7'19"
61
Elmar Reinders
Roompot - Charles
op 7'26"
62
Wesley Mol
Team Differdange - GeBa
op 7'36"
63
Justin Timmermans
Roompot - Charles
op 7'40"
64
Kelland O'Brien
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 8'14"
65
Kelvin van den Dool
Vlasman Track/Road CT
op 8'16"
66
Brian van Goethem
Lotto - Soudal
op 8'35"
67
Roy Curvers
Team Sunweb
op 8'43"
68
Thijs de Lange
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 9'14"
69
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
70
Jonas Goeman
Tarteletto - Isorex
op 9'37"
71
Wim Kleiman
Monkey Town-à Bloc CT
op 9'56"
72
Michael Freiberg
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 10'47"
73
Jasper Bovenhuis
Vlasman Track/Road CT
op 12'06"
74
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
op 12'23"
75
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
op 13'31"
76
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 15'23"
77
Martins Pluto
Monkey Town-à Bloc CT
op 15'44"
78
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
op 15'53"
79
Coen Vermeltfoort
Alecto Cycling Team
op 15'57"
80
Thimo Willems
Sport Vlaanderen - Baloise
op 16'07"
81
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 16'16"
82
Jaap Kooijman
Vlasman Track/Road CT
op 16'26"
83
Cameron Scott
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 16'35"
84
Daan van Sintmaartensdijk
Alecto Cycling Team
op 17'11"
85
Asbjørn Kragh Andersen
Team Sunweb
op 17'35"
86
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
op 18'11"
87
Matthew Gibson
Burgos - BH
op 19'06"
88
Raphaël Kockelmann
Team Differdange - GeBa
op 19'27"
89
Alistair Donohoe
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 19'36"
90
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
op 19'47"
91
Joost Van der Burg
Vlasman Track/Road CT
op 19'56"
92
Chiel Breukelman
Monkey Town-à Bloc CT
op 20'08"
93
Wim Stroetinga
Vlasman Track/Road CT
op 20'44"
94
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
op 20'53"
95
Toni Franz
Team Differdange - GeBa
op 21'25"
96
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
op 22'04"
97
Harry Tanfield
Team Katusha Alpecin
op 23'39"
98
Robbie van Bakel
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 23'58"
99
Alexander Porter
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 25'11"
100
Leigh Howard
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
op 29'18"
101
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
op 34'18"
Gijs Meijer
Alecto Cycling Team
DNF
Jose Daniel Viejo
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Abe Celi
Alecto Cycling Team
DNS
Boy van Poppel
Roompot - Charles
DNS
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Bryan Boussaer
Tarteletto - Isorex
DNF
Tom Leezer
Team Jumbo - Visma
DNF
Wout van Elzakker
Team Differdange - GeBa
DNF
Sam Welsford
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
DNF
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
DNF
Louis Deguide
Team Differdange - GeBa
DNF
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Melvin van Zijl
Vlasman Track/Road CT
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst