En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Slovenie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
16/06
Ljubljana
Kamnik
155.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Primož Roglič
Team LottoNL - Jumbo
3u44'53"
2
Matej Mohoric
Bahrein - Merida
op 33"
3
Rafal Majka
Bora - HansGrohe
z.t
4
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
5
Rigoberto Urán
Team EF Education First - Drapac
z.t
6
Michael Storer
Team Sunweb
z.t
7
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
8
Chris Hamilton
Team Sunweb
z.t
9
Janez Brajkovic
Adria Mobil
z.t
10
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
11
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
op 1'03"
12
Josef Cerny
Elkov - Author
op 1'38"
13
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
14
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
15
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
16
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
17
Vegard Stake Laengen
UAE Team Emirates
z.t
18
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
z.t
19
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
20
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
21
Robert Kiserlovski
Team Katusha Alpecin
z.t
22
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
23
Jure Golcer
Adria Mobil
z.t
24
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 3'40"
25
Sergey Firsanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
26
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
z.t
27
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
28
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
29
Jakub Otruba
Elkov - Author
op 4'46"
30
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
31
Michele Gazzarra
Sangemini - MG. K Vis - Vega
op 5'45"
32
Radoslav Rogina
Adria Mobil
op 5'50"
33
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
34
Domen Novak
Bahrein - Merida
z.t
35
Davide Formolo
Bora - HansGrohe
op 5'53"
36
Luka Mezgec
Mitchelton - Scott
op 6'51"
37
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
op 7'19"
38
Alexander Foliforov
Gazprom - Rusvelo
z.t
39
Paul Martens
Team LottoNL - Jumbo
z.t
40
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
op 8'37"
41
Johann van Zyl
Team Dimension Data
z.t
42
Marko Pavlic
op 9'19"
43
Przemyslaw Niemiec
UAE Team Emirates
z.t
44
Jack Bauer
Mitchelton - Scott
z.t
45
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
op 9'35"
46
Nils Politt
Team Katusha Alpecin
op 11'45"
47
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
op 12'05"
48
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
op 12'08"
49
Pascal Eenkhoorn
Team LottoNL - Jumbo
z.t
50
Rok Korosec
My Bike Stevens
z.t
51
Roy Curvers
Team Sunweb
z.t
52
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
z.t
53
Dario Puccioni
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
54
Timo Roosen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
55
Martin Lavric
z.t
56
Maximilian Kuen
My Bike Stevens
z.t
57
Natnael Berhane
Team Dimension Data
z.t
58
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
59
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
z.t
60
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
61
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
62
Gerd Fidler
My Bike Stevens
z.t
63
Jiri Polnický
Elkov - Author
z.t
64
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
65
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
66
Davide Ballerini
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
67
Valerio Agnoli
Bahrein - Merida
z.t
68
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
69
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
70
Grega Bole
Bahrein - Merida
z.t
71
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
72
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
73
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
74
Peter Kusztor
My Bike Stevens
z.t
75
Borut Bozic
Bahrein - Merida
z.t
76
Kristijan Durasek
UAE Team Emirates
z.t
77
Mathew Hayman
Mitchelton - Scott
z.t
78
Marco Tizza
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
79
Antonio Di Sante
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
80
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
81
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
82
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
z.t
83
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
84
Matteo Bono
UAE Team Emirates
z.t
85
Matej Drinovec
op 16'40"
86
Jaka Primozic
op 18'28"
87
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
z.t
88
David Per
Bahrein - Merida
z.t
89
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
90
Matic Veber
z.t
91
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
z.t
92
Andi Bajc
My Bike Stevens
z.t
93
Martin Vlcak
Dukla Banska Bystrica
z.t
94
Jacobus Venter
Team Dimension Data
z.t
95
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
96
Josip Rumac
Meridiana Kamen Team
z.t
97
Alois Kankovsky
Elkov - Author
z.t
98
Dylan Groenewegen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
99
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
z.t
100
Lars Boom
Team LottoNL - Jumbo
z.t
101
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
102
Simone Ponzi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
103
Simone Consonni
UAE Team Emirates
z.t
104
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
105
Sacha Modolo
Team EF Education First - Drapac
z.t
106
Luca Colnaghi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
107
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
z.t
108
Vojtech Hacecky
Elkov - Author
op 20'19"
109
János Pelikán
My Bike Stevens
op 20'45"
110
Dusan Rajovic
Adria Mobil
op 20'51"
111
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
112
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
z.t
113
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
114
Nik Cemazar
z.t
115
Tom Van Asbroeck
Team EF Education First - Drapac
z.t
116
Attilio Viviani
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
117
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
z.t
118
Marko Kump
CCC Sprandi Polkowice
z.t
119
Samuel Oros
Dukla Banska Bystrica
z.t
120
Luka Cotar
op 20'58"
121
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
122
Rick Zabel
Team Katusha Alpecin
z.t
123
Marco Mathis
Team Katusha Alpecin
z.t
124
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
125
Stefan Mastaller
My Bike Stevens
z.t
126
Max Walscheid
Team Sunweb
z.t
127
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
128
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
129
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
op 21'01"
130
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
z.t
131
Marcel Kittel
Team Katusha Alpecin
z.t
132
Mark Cavendish
Team Dimension Data
z.t
133
Mark Renshaw
Team Dimension Data
z.t
134
Sebastian Langeveld
Team EF Education First - Drapac
z.t
135
Tom Scully
Team EF Education First - Drapac
z.t
136
Izidor Penko
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
137
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
138
Michal Kolar
Bora - HansGrohe
z.t
139
Roger Kluge
Mitchelton - Scott
z.t
140
Caleb Ewan
Mitchelton - Scott
z.t
141
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
z.t
142
Yousef Mirza Banihammad
UAE Team Emirates
op 23'50"
143
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
op 23'51"
Niccolo Bonifazio
Bahrein - Merida
DNF
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
DNF
Antonino Schillaci Pugliese
Meridiana Kamen Team
DNF
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Daryl Impey
Mitchelton - Scott
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst