En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Slovénie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
16/06
Ljubljana
Koper
177.8 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jens Keukeleire
ORICA BikeExchange
4u27'33"
2
Diego Ulissi
Lampre - Merida
z.t
3
Scott Thwaites
Bora - Argon 18
z.t
4
Jack Haig
ORICA BikeExchange
op 3"
5
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
z.t
6
Sacha Modolo
Lampre - Merida
z.t
7
Omar Fraile Matarranza
Dimension Data
z.t
8
Enrico Barbin
Bardiani - CSF
z.t
9
Kristian Sbaragli
Dimension Data
z.t
10
Luca Chirico
Bardiani - CSF
z.t
11
Lorenzo Rota
Bardiani - CSF
z.t
12
Christoph Pfingsten
Bora - Argon 18
z.t
13
Pavel Kochetkov
Team Katusha
z.t
14
Egan Arley Bernal Gomez
Androni Giocattoli
z.t
15
Nicola Gaffurini
Norda - MG. Kvis
z.t
16
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
17
Michele Gazzarra
Norda - MG. Kvis
z.t
18
Eliot Lietaer
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
19
Floris De Tier
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
20
Jan Barta
Bora - Argon 18
z.t
21
Jure Golcer
Adria Mobil
z.t
22
Gregor Muhlberger
Bora - Argon 18
z.t
23
Luka Pibernik
Lampre - Merida
z.t
24
Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli
z.t
25
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
26
Pavel Brutt
Tinkoff
z.t
27
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
z.t
29
Rein Taaramae
Team Katusha
z.t
30
Alessio Taliani
Androni Giocattoli
z.t
31
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
32
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
z.t
33
José Joao Pimenta Costa Mendes
Bora - Argon 18
op 24"
34
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 30"
35
Ziga Rucigaj
Radenska - Ljubljana
z.t
36
Rok Korosec
Radenska - Ljubljana
z.t
37
Simone Sterbini
Bardiani - CSF
z.t
38
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
39
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Androni Giocattoli
z.t
40
Gianni Moscon
Team Sky
z.t
41
Stefano Nardelli
Norda - MG. Kvis
z.t
42
Michele Scartezzini
Norda - MG. Kvis
z.t
43
Janez Brajkovic
United Healthcare Cycling Team
z.t
44
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
z.t
45
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
z.t
46
Hermann Pernsteiner
op 34"
47
Artem Ovechkin
Gazprom - Rusvelo
op 37"
48
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
49
Pawel Poljanski
Tinkoff
op 41"
50
Jens Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
51
Bruno Maltar
Radenska - Ljubljana
op 43"
52
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
op 1'05"
53
Matej Mohoric
Lampre - Merida
op 1'39"
54
Christian Meier
ORICA BikeExchange
z.t
55
Andreas Schillinger
Bora - Argon 18
z.t
56
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
57
Gianfranco Zilioli
Nippo - Vini Fantini
z.t
58
Vladimir Isaychev
Team Katusha
op 1'57"
59
Aleksey Tsatevich
Team Katusha
z.t
60
Tomáš Koudela
SKC Tufo Prostejov
z.t
61
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
62
Mitchell Docker
ORICA BikeExchange
z.t
63
Nils Politt
Team Katusha
z.t
64
David Per
Adria Mobil
z.t
65
Ziga Groselj
z.t
66
Michael Gogl
Tinkoff
op 3'35"
67
Elia Viviani
Team Sky
op 3'41"
68
Gian Marco Di Francesco
Norda - MG. Kvis
z.t
69
Jernej Svab
op 4'19"
70
Marko Pavlic
Cycling Academy Team
z.t
71
Marek Sipos
SKC Tufo Prostejov
op 4'27"
72
Wojciech Pszczolarski
SKC Tufo Prostejov
op 4'33"
73
Luka Cotar
op 4'47"
74
Izidor Penko
Radenska - Ljubljana
z.t
75
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
z.t
76
Matej Zahalka
SKC Tufo Prostejov
op 6'01"
77
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
op 6'10"
78
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
z.t
79
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
80
Grega Bole
Nippo - Vini Fantini
z.t
81
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini
z.t
82
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
83
Matic Groselj
z.t
84
Matej Drinovec
Adria Mobil
z.t
85
Simone Velasco
Bardiani - CSF
z.t
86
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
z.t
87
Niccolo' Salvietti
Norda - MG. Kvis
z.t
88
Bert Van Lerberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
89
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
90
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
z.t
91
Anton Vorobyev
Team Katusha
z.t
92
Giacomo Giuliani
Norda - MG. Kvis
z.t
93
Matteo Rabottini
z.t
94
Petr Hampl
SKC Tufo Prostejov
z.t
95
Marko Kump
Lampre - Merida
z.t
96
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
97
Aydar Zakarin
Gazprom - Rusvelo
z.t
98
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
99
Mark Cavendish
Dimension Data
z.t
100
Rudiger Selig
Bora - Argon 18
z.t
101
Mark Renshaw
Dimension Data
z.t
102
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
103
Lars Petter Nordhaug
Team Sky
z.t
104
Maxim Belkov
Team Katusha
z.t
105
Alexander Foliforov
Gazprom - Rusvelo
z.t
106
King Lok Cheung
ORICA BikeExchange
z.t
107
Alexander Porsev
Team Katusha
z.t
108
Jesus Hernandez Blazquez
Tinkoff
z.t
109
Xabier Zandio Echaide
Team Sky
z.t
110
Domen Novak
Adria Mobil
z.t
111
Marek Canecky
Amplatz - BMC
z.t
112
Nathan Haas
Dimension Data
z.t
113
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
z.t
114
Jacobus Venter
Dimension Data
op 6'17"
115
Bernhard Eisel
Dimension Data
z.t
116
Robert Jenko
Radenska - Ljubljana
op 9'12"
117
Jure Miskulin
Radenska - Ljubljana
z.t
118
Tadej Logar
z.t
119
Alex Peters
Team Sky
op 9'16"
120
Federico Zurlo
Lampre - Merida
z.t
121
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
z.t
122
Erik Baska
Tinkoff
z.t
123
Michal Kolar
Tinkoff
z.t
124
Artur Ershov
Gazprom - Rusvelo
z.t
125
Matej Stibingr
SKC Tufo Prostejov
z.t
126
Jon Bozic
Adria Mobil
op 9'49"
127
Tilen Finkst
Radenska - Ljubljana
z.t
128
Andrew Fenn
Team Sky
op 12'00"
129
Alessandro Tonelli
Bardiani - CSF
z.t
130
Andi Bajc
Amplatz - BMC
z.t
131
Beñat Intxausti Elorriaga
Team Sky
z.t
132
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
z.t
133
Mario Schoibl
Amplatz - BMC
z.t
134
David Jabuka
Meridiana Kamen Team
op 12'58"
135
Ludek Lichnovsky
SKC Tufo Prostejov
op 13'58"
136
Lukas Matula
SKC Tufo Prostejov
op 14'00"
137
Nick Dougall
Dimension Data
op 15'16"
138
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
z.t
Zan Jerkic
Radenska - Ljubljana
DNF
Davide Viganò
Androni Giocattoli
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst