En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Slovénie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
20/06
Dobrovnik
Trije Kralji
178.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Primož Roglič
Adria Mobil
5u04'39"
2
Mikel Nieve Ituralde
Team Sky
z.t
3
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
4
Mauro Finetto
SouthEast
op 14"
5
Jure Golcer
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
6
Diego Ulissi
Lampre - Merida
op 25"
7
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani CSF
op 37"
8
Egor Silin
Katusha
op 45"
9
Alexander Foliforov
Rusvelo
z.t
10
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
11
Jan Polanc
Lampre - Merida
z.t
12
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
13
Simone Stortoni
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
14
Domen Novak
Adria Mobil
op 1'07"
15
Alessio Taliani
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'14"
16
Nathan Earle
Team Sky
op 1'34"
17
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 1'50"
18
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 1'56"
19
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 1'59"
20
Edoardo Zardini
Bardiani CSF
z.t
21
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottecchia
op 2'16"
22
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
op 2'21"
23
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
op 4'53"
24
Simone Ponzi
SouthEast
op 5'03"
25
Enea Cambianica
Meridiana Kamen Team
z.t
26
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
27
Artem Nych
Rusvelo
op 5'36"
28
Giorgio Cecchinel
SouthEast
op 6'46"
29
Kristjan Fajt
Adria Mobil
op 7'12"
30
Ildar Arslanov
Rusvelo
op 7'46"
31
Alex Alberto Cano Ardila
Colombia
op 8'33"
32
Marko Pavlic
Radenska Ljubljana
op 9'26"
33
Davide Appollonio
Androni Giocattoli - Sidermec
op 13'05"
34
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
35
Francesco Gavazzi
SouthEast
z.t
36
Elia Favilli
SouthEast
z.t
37
Didier Alonso Chaparro Lopez
z.t
38
Roman Maikin
Rusvelo
z.t
39
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 13'52"
40
Ziga Groselj
op 14'21"
41
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
op 14'53"
42
Fabio Taborre
Androni Giocattoli - Sidermec
op 20'42"
43
Matej Marin
Team Felbermayr Simplon Wels
op 21'07"
44
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
45
Gasper Katrasnik
z.t
46
Matthias Krizek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
47
Eduard Vorganov
Katusha
z.t
48
David Per
Adria Mobil
z.t
49
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
50
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
51
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
52
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
53
Sven Erik Bystrøm
Katusha
z.t
54
Artem Ovechkin
Rusvelo
z.t
55
Janez Brajkovic
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
56
Xabier Zandio Echaide
Team Sky
z.t
57
Christopher Jones
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
58
Davide Frattini
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
59
Alessandro Malaguti
Nippo - Vini Fantini
op 27'27"
60
Brayan Stiven Ramirez Chacon
Colombia
op 27'29"
61
Marko Kump
Adria Mobil
z.t
62
Rafael Andriato
SouthEast
op 27'45"
63
Andrea Fedi
SouthEast
z.t
64
Jarl Salomein
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 29'09"
65
Kenny De Ketele
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
66
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
z.t
67
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
z.t
68
Vladimir Isaychev
Katusha
z.t
69
Walter Fernando Pedraza Morales
Colombia
z.t
70
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
71
Edward Fabian Diaz Cardenas
Colombia
z.t
72
Gregor Krajnc
Radenska Ljubljana
z.t
73
Matic Veber
z.t
74
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
z.t
75
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
76
Luka Pajek
z.t
77
Adriano Brogi
d'Amico Bottecchia
z.t
78
Rok Korosec
Radenska Ljubljana
z.t
79
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
80
Chun Kai Feng
Lampre - Merida
z.t
81
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
z.t
82
Carlos Mario Ramirez Botero
Colombia
z.t
83
Robert Förster
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
84
Matic Groselj
z.t
85
Tadej Logar
z.t
86
Eduardo Estrada
d'Amico Bottecchia
z.t
87
Matej Razingar
z.t
88
Alessandro Bazzana
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
89
Jure Miskulin
Radenska Ljubljana
z.t
90
Daniele Ratto
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
91
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
92
Klemen Stimulak
Adria Mobil
z.t
93
Antonio Parrinello
d'Amico Bottecchia
z.t
94
Martin Otonicar
Radenska Ljubljana
z.t
95
Maxim Belkov
Katusha
z.t
96
Christopher Sutton
Team Sky
z.t
97
Ilia Koshevoy
Lampre - Merida
z.t
98
Andrew Fenn
Team Sky
z.t
99
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
100
Oscar Gatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
101
Federico Zurlo
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
102
Luca Sterbini
Bardiani CSF
z.t
103
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottecchia
z.t
104
Andrea Piechele
Bardiani CSF
z.t
105
Andrea Manfredi
Bardiani CSF
z.t
106
Ziga Rucigaj
Radenska Ljubljana
z.t
107
Marco Canola
UnitedHealthCare Cycling Team
z.t
108
Simone Andreetta
Bardiani CSF
z.t
109
Simone Sterbini
Bardiani CSF
z.t
110
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
111
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
112
Luca Wackermann
SouthEast
z.t
113
Jef Van Meirhaeghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
114
Miha Poljanec
op 29'42"
115
Marcel Huber
Team Felbermayr Simplon Wels
op 29'58"
116
Robert Jenko
Radenska Ljubljana
z.t
117
Zan Jerkic
Radenska Ljubljana
z.t
Gabriele Campello
d'Amico Bottecchia
DNF
Artur Ershov
Rusvelo
DNF
Silvio Giorni
d'Amico Bottecchia
DNF
Cristiano Monguzzi
Meridiana Kamen Team
DNF
Alexander Porsev
Katusha
DNF
Rudiger Selig
Katusha
DNF
Alexander Serov
Rusvelo
DNF
Endi irol
Meridiana Kamen Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst