En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Boucles de l'Aulne - Châteaulin
Uitslag
1
Odd Christian Eiking
FDJ
4u10'24"
2
David Gaudu
FDJ
op 10"
3
Laurent Pichon
Fortuneo-Oscaro
z.t
4
Julien Loubet
Armee de Terre
z.t
5
Kevin Le Cunff
HP BTP - Auber 93
z.t
6
Julien El Fares
Delko Marseille Provence KTM
z.t
7
Mathias Frank
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Daniel Navarro Garcia
Cofidis
z.t
9
Benjamin Thomas
Armee de Terre
z.t
10
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
11
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
12
Perrig Quemeneur
Direct Energie
z.t
13
Rémy Di Gregorio
Delko Marseille Provence KTM
z.t
14
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
op 16"
15
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
16
Julien Antomarchi
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 18"
17
Romain Le Roux
Armee de Terre
op 23"
18
Franck Bonnamour
Fortuneo-Oscaro
op 28"
19
Alo Jakin
HP BTP - Auber 93
op 40"
20
Clement Venturini
Cofidis
op 41"
21
Kevin Reza
FDJ
z.t
22
Fabien Touze
HP BTP - Auber 93
z.t
23
Benoit Cosnefroy
z.t
24
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
25
Flavien Dassonville
HP BTP - Auber 93
z.t
26
Fabio Tommassini
D'Amico Utensilnord
z.t
27
Florian Vachon
Fortuneo-Oscaro
z.t
28
Tony Hurel
Direct Energie
z.t
29
Aitor Gonzalez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
30
Simon Guglielmi
z.t
31
Pierre Gouault
HP BTP - Auber 93
z.t
32
Thierry Hupond
Delko Marseille Provence KTM
z.t
33
Jérémy Bescond
HP BTP - Auber 93
z.t
34
Pierre-Luc Perichon
Fortuneo-Oscaro
z.t
35
Quentin Pacher
Delko Marseille Provence KTM
z.t
36
Yann Guyot
Armee de Terre
z.t
37
Lucas De Rossi
z.t
38
Johan Le Bon
FDJ
z.t
39
Thomas Voeckler
Direct Energie
z.t
40
Jérémy Leveau
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
41
Jérémy Maison
FDJ
z.t
42
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
43
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
44
Federico Canuti
z.t
45
Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
46
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
47
Ivan Centrone
Team Differdange - Losch
op 50"
48
Ryan Anderson
Direct Energie
op 53"
49
Julien Simon
Cofidis
op 57"
50
Fabien Canal
Armee de Terre
z.t
51
Axel Journiaux
z.t
52
Jimmy Raibaud
Armee de Terre
op 58"
53
Nicolas Samparisi
D'Amico Utensilnord
op 1'00"
54
Peio Olaberria
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'03"
55
Krisztián Lovassy
Team Differdange - Losch
z.t
56
Daniel Diaz
Delko Marseille Provence KTM
op 1'06"
57
Steven Tronet
Armee de Terre
op 1'08"
58
Léo Vincent
FDJ
z.t
59
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
op 1'12"
60
David Menut
HP BTP - Auber 93
op 1'13"
61
Brice Feillu
Fortuneo-Oscaro
op 1'23"
62
Sofiane Merignat
op 1'26"
63
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
op 1'43"
64
Cédric Pineau
FDJ
z.t
65
Paul Ourselin
Direct Energie
op 1'51"
66
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
op 1'54"
67
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
68
Romain Guillemois
Direct Energie
op 2'06"
69
Cyril Gautier
Ag2r - La Mondiale
op 2'07"
70
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
71
Anthony Delaplace
Fortuneo-Oscaro
op 2'43"
72
Eneko Lizarralde
Euskadi Basque Country - Murias
op 3'56"
73
Jeremy Cornu
Direct Energie
op 4'07"
74
Cyril Lemoine
Cofidis
z.t
75
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 4'29"
76
Thibault Ferasse
Armee de Terre
z.t
77
Thibault Guernalec
op 4'56"
78
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
op 5'05"
79
Victor Lafay
op 5'33"
80
Aurelien Paret-Peintre
op 5'34"
81
Jimmy Turgis
Cofidis
op 5'46"
82
Felix Pouilly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 6'48"
Julien Amadori
Interpro Cycling Academy
DNF
Guillaume Bonnafond
Cofidis
DNF
Tom Bossis
Interpro Cycling Academy
DNF
Joeri Calleeuw
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Claudio Catania
Team Differdange - Losch
DNF
Maxime Daniel
Fortuneo-Oscaro
DNF
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
DNF
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
DNF
Artur Ershov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Romain Feillu
HP BTP - Auber 93
DNF
Marc Fournier
FDJ
DNF
Damien Garcia
DNF
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Hugo Hofstetter
Cofidis
DNF
Florian Hudry
Interpro Cycling Academy
DNF
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Arnold Jeannesson
Fortuneo-Oscaro
DNF
Sony Lamarre
DNF
Romain Lemarchand
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Kyohei Mizuno
DNF
Takayuki Mizuno
Interpro Cycling Academy
DNF
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Artem Ovechkin
Gazprom - Rusvelo
DNF
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
DNF
Francesco Petrini
D'Amico Utensilnord
DNF
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Wayne Stijns
Team Differdange - Losch
DNF
Kirill Sveshnikov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Tom Thill
Team Differdange - Losch
DNF
Angelo Vitiello
D'Amico Utensilnord
DNF
Yuto Yoshida
Interpro Cycling Academy
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1948
1947
1946
1945
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1931
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst