En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Liège-Bastogne-Liège
Result
1
Alexandre Vinokourov
Astana
6u37'48"
2
Alexander Kolobnev
Team Katusha
op 6"
3
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
op 1'04"
4
Cadel Evans
BMC Racing Team
z.t
5
Andy Schleck
Team Saxo Bank
op 1'07"
6
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
7
Christopher Horner
Team RadioShack
z.t
8
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
9
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
10
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
op 1'18"
11
Simon Gerrans
Sky Professional Cycling Team
z.t
12
Ryder Hesjedal
Garmin - Transitions
z.t
13
Benoît Vaugrenard
FDJ
z.t
14
Paul Martens
Rabobank
z.t
15
Robert Gesink
Rabobank
z.t
16
Fabian Wegmann
Team Milram
z.t
17
Stefano Garzelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
18
Jurgen Van den Broeck
Omega Pharma - Lotto
z.t
19
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
21
Damiano Cunego
Lampre - Farnese Vini
z.t
22
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 1'22"
23
Jérôme Baugnies
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
24
Stephen Cummings
Sky Professional Cycling Team
z.t
25
Daniel Moreno Fernandez
Omega Pharma - Lotto
op 1'25"
26
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
z.t
27
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
28
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
29
Vincenzo Nibali
Liquigas - Doimo
op 1'29"
30
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
op 1'33"
31
Thomas Lövkvist
Sky Professional Cycling Team
z.t
32
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
33
Laurens ten Dam
Rabobank
op 1'45"
34
Francesco Masciarelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 1'59"
35
Bram Tankink
Rabobank
op 2'02"
36
Linus Gerdemann
Team Milram
op 2'08"
37
David Moncoutié
Cofidis
z.t
38
Leonardo Bertagnolli
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
39
Francesco Failli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 2'35"
40
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 2'59"
41
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
42
Christophe Le Mével
FDJ
op 3'00"
43
Sergueï Ivanov
Team Katusha
op 3'18"
44
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
op 5'07"
45
Franco Pellizotti
Liquigas - Doimo
z.t
46
Giampaolo Caruso
Team Katusha
z.t
47
Denis Menchov
Rabobank
op 5'52"
48
Eduard Vorganov
Team Katusha
z.t
49
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
50
Vladimir Miholjevic
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 6'08"
51
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
52
Haimar Zubeldia Agirre
Team RadioShack
z.t
53
Steve Morabito
BMC Racing Team
z.t
54
Bert De Waele
Landbouwkrediet
op 7'05"
55
Manuele Mori
Lampre - Farnese Vini
z.t
56
Massimo Codol
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
57
Gorazd Stangelj
Astana
z.t
58
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
z.t
59
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
60
Pieter Weening
Rabobank
z.t
61
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 9'34"
62
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
z.t
63
Christophe Moreau
Caisse d'Epargne
z.t
64
Kevin De Weert
Quick Step
z.t
65
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
66
Christian Knees
Team Milram
z.t
67
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
68
Edward King
Cervélo Test Team
z.t
69
Sylvain Calzati
Sky Professional Cycling Team
z.t
70
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
71
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
72
Tony Martin
Team HTC - Columbia
z.t
73
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
74
Bradley Wiggins
Sky Professional Cycling Team
z.t
75
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
76
Dario Cataldo
Quick Step
z.t
77
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
78
Christophe Brandt
Omega Pharma - Lotto
z.t
79
Francesco Gavazzi
Lampre - Farnese Vini
z.t
80
Rubens Bertogliati
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
z.t
81
Kristijan Koren
Liquigas - Doimo
z.t
82
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
83
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
84
Valerio Agnoli
Liquigas - Doimo
z.t
85
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
86
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
87
Ignatas Konovalovas
Cervélo Test Team
op 10'22"
88
Maxime Monfort
Team HTC - Columbia
op 12'27"
89
Alessandro Spezialetti
Lampre - Farnese Vini
z.t
90
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
z.t
91
Christophe Kern
Cofidis
z.t
92
Bart Dockx
Landbouwkrediet
z.t
93
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
94
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
95
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
96
Andrea Masciarelli
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
z.t
97
Brent Bookwalter
BMC Racing Team
z.t
98
Laurent Didier
Team Saxo Bank
z.t
99
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
100
Michael Albasini
Team HTC - Columbia
z.t
101
Peter Stetina
Garmin - Transitions
z.t
102
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
z.t
103
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
104
Yaroslav Popovych
Team RadioShack
z.t
105
Peter Velits
Team HTC - Columbia
z.t
106
Andriy Grivko
Astana
z.t
107
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
108
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
109
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
z.t
110
Ivan Rovny
Team RadioShack
z.t
111
Sergey Klimov
Team Katusha
z.t
112
Pavel Brutt
Team Katusha
z.t
113
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team RadioShack
z.t
114
Mathias Frank
BMC Racing Team
z.t
115
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
116
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
z.t
117
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
118
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
119
Craig Lewis
Team HTC - Columbia
z.t
120
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
121
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
122
Tejay Van Garderen
Team HTC - Columbia
z.t
123
Luca Mazzanti
Team Katusha
z.t
124
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
125
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
z.t
126
Philip Deignan
Cervélo Test Team
z.t
127
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
op 12'35"
128
Thomas De Gendt
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 16'04"
129
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet
z.t
130
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
131
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
132
Matthew Busche
Team RadioShack
z.t
133
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet
z.t
134
Reinier Honig
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
op 17'51"
135
Kristof Vandewalle
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
136
Matteo Bono
Lampre - Farnese Vini
z.t
137
Martin Velits
Team HTC - Columbia
z.t
138
Christopher Froome
Sky Professional Cycling Team
z.t
139
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
140
Jérémy Roy
FDJ
z.t
Mario Aerts
Omega Pharma - Lotto
DNF
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
DNF
Francesco Bellotti
Liquigas - Doimo
DNF
Thomas Bertolini
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
DNF
Pierre Cazaux
FDJ
DNF
Anthony Charteau
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Sylvain Chavanel
Quick Step
DNF
Sébastien Delfosse
Landbouwkrediet
DNF
Dries Devenyns
Quick Step
DNF
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
DNF
Dmitriy Fofonov
Astana
DNF
Oscar Freire Gomez
Rabobank
DNF
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
DNF
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
DNF
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
DNF
Francesco Ginanni
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Rasmus Guldhammer
Team HTC - Columbia
DNF
Ben Hermans
Team RadioShack
DNF
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank
DNF
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
DNF
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
DNF
Andreas Klöden
Team RadioShack
DNF
Michel Kreder
Garmin - Transitions
DNF
Kalle Kriit
Cofidis
DNF
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
DNF
Jeffry Louder
BMC Racing Team
DNF
Trent Lowe
Garmin - Transitions
DNF
Damiano Margutti
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Luis Angel Mate Mardones
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Gianni Meersman
FDJ
DNF
Christian Meier
Garmin - Transitions
DNF
Cameron Meyer
Garmin - Transitions
DNF
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Lars Petter Nordhaug
Sky Professional Cycling Team
DNF
Benjamin Noval Gonzalez
Astana
DNF
Giuseppe Palumbo
Acqua & Sapone - D'Angelo & Antenucci
DNF
Rémi Pauriol
Cofidis
DNF
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
DNF
Fabrice Piemontesi
Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni
DNF
Daniele Pietropolli
Lampre - Farnese Vini
DNF
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
DNF
Dominik Roels
Team Milram
DNF
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
DNF
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
DNF
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
DNF
André Steensen
Team Saxo Bank
DNF
Jackson Stewart
BMC Racing Team
DNF
Wesley Sulzberger
FDJ
DNF
Rein Taaramae
Cofidis
DNF
Niki Terpstra
Team Milram
DNF
Jussi Veikkanen
FDJ
DNF
Paul Voss
Team Milram
DNF
Danilo Wyss
BMC Racing Team
DNF
Simon Zahner
BMC Racing Team
DNF
Romain Zingle
Cofidis
DNF
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd derde, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1909
1908
1894
1893
1892
Info
Parcours
Result
Palmares